ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
کلمات کلیدی: کلید, سوالات, ارشد, برنامه, ریزی, شهری, 1390, داغ,
امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
سوالات و کلید سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1390 (داغ)

دوستان برای دیدن سوالات و جواب ها به این بروید.

سلام مهندسین که درآزمون ارشد دانشگاه آزاد 1390 شرکت نمودید.

این تاپیک برای بررسی سوالات کنکور 1390 دانشگاه آزاد برنامه ریزی شهری میباشد که در روز 24 اردیبهشت برگزار شد. منتظر همه شما هستیم.

اگه استقبال بشه تک تک سوالات را بصورت تحلیلی بررسی میکنیم.

همه همکاری کنید تا به اهدافمون برسیم.

اگر موردی بود یا لازم بود.بهم پیام خصوصی بدین یا اعلام کنید حتما برای شما مهندسان عزیز انجام خواهد شد.

موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
2
RE: ویژه آزمون ارشد دانشگاه آزاد 1390-24 اردیبهشت
سلام خسته نباشید

ان شاالله همه شما در آزمون امسال دانشگاه آزاد موفق باشید

اگه کسی سوالات را داره یا سوالی به ذهنش میرسه در همین جا اعلام کنه تا بررسی بشه.

ممنون از همه شما

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza
3
RE: ویژه آزمون ارشد دانشگاه آزاد 1390-24 اردیبهشت
ج.اب يكي از سوالات طرح كالبدي ملي به 85 ناحيه و 10 منطقه تفكيك شد
ميدان توپخانه هم گزينه 3 يعني رنسانس و باروك درست بود
سوال اول رياضي هم يه دترمينان ساده بود كه جوابش صفر ميشد
شهرداري در نظام ايران هم نيمه دولتي است
طرح امايش سرزمين هم جوابش برنامه و بودجه بود
سوال انحراف چاركي رياضي هم گزينه 3 و جوابش 2 ميشد
سوالاتو كسي بزاره تو سايت راحتر ميشه پاسخ داد...

آخرین ارسال های من :
4
RE: سوالات و کلید سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1390 (داغ)
سلام شهرداریها طبق ماده 5قانون محاسبات کشور =======نهادهای مردمی هستند
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
5
سلام دوستان اگر کسی به سوالات آزاد90دسترسی داره لطفا در سایت قرار بده تا بررسی کنیم:heart:

6
(1390-3-1، 09:18 عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام دوستان اگر کسی به سوالات آزاد90دسترسی داره لطفا در سایت قرار بده تا بررسی کنیم:heart:

سلام مهندس نصیری عزیز

من خودم از روز اول پیگیری کردم و یکی از مهندسان سایت هم قرار شد برام گیر بیاره ولی ایشون هم نتونستند.

ولی میشه افرادی که روابطی دارند و میتونند از طریقی این کار را بکنند.ازشون میخوام اینکار را انجام بدندو اگه این کار انجام بشه من مطمئنم در کمتر از 2 روز میتونیم جواب همه سوالات را دربیاریم.

بازم از شما ممنونم و آرزوی موفقیت براتون دارم.

7
سلام آقای مهندس دهقان عزیز امیدوارم شرایطی را ایجاد کنیم در جهت ارتقای دانش خود و دوستانمون ...........................................
قانون سینرژی میگه 2+2 4 نمیشه بلکه بیشتر ...
آقای مهندس قول این رو داده بودم که فایل های مربوط به سمینار دبی با موضوع مدیریت توسعه پایدار بود رو بدم تا دوستان استفاده کنن---انشاا... در چند روز آینده بقیه فایل ها رو براتون ایمیل می کنم .

8
سلام

همین امشب اونی که فرستاده بودی را روی سایت میزارم.

از شما ممنونم از موقعی که به سایت اومدید احساس میکنم تحولی داره در سایت ایجاد میشه.

راستی شما را در کدوم زمینه در کارگروه بزارم(معماری-برنامه ریزی شهری- طراحی شهری)

موفق باشید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 510 1398-7-15، 12:22 عصر
آخرین ارسال: Mahantara9
  اعتراض‌ها به نتایج و سهمیه‌‌های کنکور ارشد شهرسازی 1398 پیگیری ازطریق نمایندگان مجلس alireza 374 1398-6-23، 10:46 عصر
آخرین ارسال: alireza
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 139۸ alireza 375 1398-6-11، 09:21 عصر
  مصاحبه اختصاصی با رتبه 5 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 378 1398-5-25، 12:13 صبح
  دانلود فایلهای ویژه کنکورمرحله دوم کنکور 98 ارشد برنامه ریزی شهری alireza 635 1398-5-12، 07:39 عصر
  مصاحبه اختصاصی با رتبه 1 سهمیه و 4 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 485 1398-5-3، 08:31 عصر
  مصاحبه اختصاصی با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1397 alireza 450 1398-5-3، 08:31 عصر
  جدیدترین منابع ارشد برنامه ریزی شهری 1398 alireza 3,770 1398-1-15، 07:29 عصر
  دانلود رایگان 3 سال از مجموعه نکات کنکور 16 ساله اخیر برنامه­ ریزی شهری ایران شهرساز alireza 783 1397-5-18، 12:03 صبح
  زمان آزمون مرحله دوم کارشناسی ارشد شهرسازی 1397 alireza 1,463 1397-4-5، 02:12 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  اصول مقدماتی فتوشاپ را در کمتر از ۲۵ دقیقه یاد بگیرید! (آموزش تصویری) 7-25 ghazalme7 ghazalme7 photoshop
  معرفی و بیان کاربرد نرم افزار SPSS – آموزش تعریف متغیرها و ورود داده در SP... 7-25 ghazalme7 ghazalme7 spss
  مقاله  طراحی مجسمه های شهری 7-16 atelieahjam honarfardi5 سایر مقالات
  مقاله  فرش شهری ، مقدمه ای بر شهرسازی فولدینگ 7-16 atelieahjam honarfardi5 سایر مقالات
  مقاله  شهرنشینی و شهرسازی در ایلام باستان 7-16 atelieahjam honarfardi6 سایر مقالات
  مقاله  شهر پست مدرن - word 7-15 atelieahjam honarfardi6 سایر مقالات
  آب و فاضلاب 7-15 unit 1 Mahantara9 تاسیسات و تجهیزات شهری
  درخواست نقشه های بازار وکیل شیراز 7-15 sardarekord Mahantara9 درخواست نقشه
  مصاحبه ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری ... 7-15 alireza Mahantara9 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  برخی شهرهای چین که از نمونه اروپایی آن کپی شده اند 7-14 aradralami honarfardi6 گفتگوی آزاد
  فضاهای مکث شهری 7-14 ALI XxX honarfardi6 سایر مقالات
  فونداسیون سازه های شهر ونیز ایتالیا چگونه ساخته شده اند؟ 7-10 aradralami honarfardi9 گفتگوی آزاد
  دانلود پاورپوینت معرفی اندیشه های ژان نوول و آثار او 7-10 atelieahjam honarfardi9 اندیشمندان شهرساز
  اعتراض‌ها به نتایج و سهمیه‌‌های کنکور ارشد شهرسازی 1398 پیگیری ازطریق نماین... 6-23 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1398 6-12 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل