امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و کلید سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1390 (داغ)

دوستان برای دیدن سوالات و جواب ها به این آدرس بروید.

سلام مهندسین که درآزمون ارشد دانشگاه آزاد 1390 شرکت نمودید.

این تاپیک برای بررسی سوالات کنکور 1390 دانشگاه آزاد برنامه ریزی شهری میباشد که در روز 24 اردیبهشت برگزار شد. منتظر همه شما هستیم.

اگه استقبال بشه تک تک سوالات را بصورت تحلیلی بررسی میکنیم.

همه همکاری کنید تا به اهدافمون برسیم.

اگر موردی بود یا لازم بود.بهم پیام خصوصی بدین یا اعلام کنید حتما برای شما مهندسان عزیز انجام خواهد شد.

موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام خسته نباشید

ان شاالله همه شما در آزمون امسال دانشگاه آزاد موفق باشید

اگه کسی سوالات را داره یا سوالی به ذهنش میرسه در همین جا اعلام کنه تا بررسی بشه.

ممنون از همه شما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
ج.اب يكي از سوالات طرح كالبدي ملي به 85 ناحيه و 10 منطقه تفكيك شد
ميدان توپخانه هم گزينه 3 يعني رنسانس و باروك درست بود
سوال اول رياضي هم يه دترمينان ساده بود كه جوابش صفر ميشد
شهرداري در نظام ايران هم نيمه دولتي است
طرح امايش سرزمين هم جوابش برنامه و بودجه بود
سوال انحراف چاركي رياضي هم گزينه 3 و جوابش 2 ميشد
سوالاتو كسي بزاره تو سايت راحتر ميشه پاسخ داد...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام شهرداریها طبق ماده 5قانون محاسبات کشور =======نهادهای مردمی هستند
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام دوستان اگر کسی به سوالات آزاد90دسترسی داره لطفا در سایت قرار بده تا بررسی کنیم:heart:

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۳-۱، ۰۹:۱۸ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام دوستان اگر کسی به سوالات آزاد90دسترسی داره لطفا در سایت قرار بده تا بررسی کنیم:heart:

سلام مهندس نصیری عزیز

من خودم از روز اول پیگیری کردم و یکی از مهندسان سایت هم قرار شد برام گیر بیاره ولی ایشون هم نتونستند.

ولی میشه افرادی که روابطی دارند و میتونند از طریقی این کار را بکنند.ازشون میخوام اینکار را انجام بدندو اگه این کار انجام بشه من مطمئنم در کمتر از 2 روز میتونیم جواب همه سوالات را دربیاریم.

بازم از شما ممنونم و آرزوی موفقیت براتون دارم.

پاسخ
سلام آقای مهندس دهقان عزیز امیدوارم شرایطی را ایجاد کنیم در جهت ارتقای دانش خود و دوستانمون ...........................................
قانون سینرژی میگه 2+2 4 نمیشه بلکه بیشتر ...
آقای مهندس قول این رو داده بودم که فایل های مربوط به سمینار دبی با موضوع مدیریت توسعه پایدار بود رو بدم تا دوستان استفاده کنن---انشاا... در چند روز آینده بقیه فایل ها رو براتون ایمیل می کنم .

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام

همین امشب اونی که فرستاده بودی را روی سایت میزارم.

از شما ممنونم از موقعی که به سایت اومدید احساس میکنم تحولی داره در سایت ایجاد میشه.

راستی شما را در کدوم زمینه در کارگروه بزارم(معماری-برنامه ریزی شهری- طراحی شهری)

موفق باشید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,428 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,136 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,008 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,599 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,859 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,679 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,513 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان