امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 31 کشور در گرایش طراحی شهری 95
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 31 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1395 میباشد

سلام خانم مهندس و تبریک به شما که توانستید رتبه 31 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 31 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید.
1-لطفا درصد هاتون را در کنکور امسال ذکر کنید.
2-خودتون را معرفی کنید و از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
3- قبل از برگزاری آزمون و آغاز مطالعه برای ارشد فکر میکردید رتبه عالی کسب کنید؟
4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)
6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 31 بیاورید؟
7-برنامه ریزی شما برای آزمون مرحله دوم چیست؟
8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1396 شرکت کنند دارید؟
9-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
10-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
11-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
12-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 96 چی هست؟
13-درصد رضایت تان از سایت ایران شهرساز ؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sasapasi
با سلام
کتایون پورامین فارغ التحصیل 93 دانشگاه دولتی بجنورد با معدل 16.30
زبان 3.45 مباحث 65.33 مبانی نظری 85.33 تاریخ 46.67 تحلیل 56

3. قبل از ازمون مد نظرم رتبه تک رقمی بود.
4. با توجه به اینکه شاغل بودم از اوایل تابستون و با میانگین هفته ای 10-20 ساعت شروع کردم . تا پایان کنکور هم میانگین هفته ای 30 ساعت بیشتر نشد. در طی این مدت دو بار مسافرت طولانی داشتم . همچنین به علت فوت ناگهانی پدربزرگم نزدیک ازمون مدتی از مطالعه بازماندم.
5. خیر در هیچ موسسه ای شرکت نداشتم بجز دو جلسه کلاس های نکته و تست که رضایت بخش نبود.
6. سه کلمه : خواستم , اراده کردم , تلاش کردم
7. سعی دارم تلاش بیشتر ی نسبت به مرحله اول در وقت باقی مونده داشته باشم . در مرحله دو رقابت شدیدتر و حساستره . بنابراین کلاس اسکیس شرکت کردم و تمرین شیت بندی میکنم.
8. باتوجه به اینکه منابع زیاده و روزهای اخر استرس و فشار خیلی زیاد میشه . بهتره مطالعه رو زودتر اغاز کنید . اهسته و پیوسته باشه . ابتدا خود منابع مهم رو از روی کتاب و با دقت مطالعه کنید.سپس به سراغ جزوه ها و خلاصه کتاب ها برید. کنکور چیزی خارج از همین کتاب ها و منابع نیست لطفا دنبال مطالب اضافی که در بعضی موسسات اموزش داده میشه نباشید چونکه این حجم اطلاعات نه تنها مفید نیست که باعث سردرگمی میشه مخصوصا اگه زمان تا کنکور کم باشه.

9 . برای - تاریخ : کتاب تاریخ شکل شهر .شارتا شهر , معماری معاصر غرب , شهر ومحیط زیست و جزوات راهیان ارشد
- مباحث : خلاصه جزوه های یکی از موسسات که تقریبا کامل بود و سایر کتاب ها ی معرفی شده به صورت خلاصه وار مرور کردم
-مبانی و تحلیل :زیبایی شناسی . محیط پاسخده . تحلیل فضای شهری بحرینی . فرایند طراحی شهری پاکزاد .مبانی نظری طراحی شهری معاصر بحرینی و کرمونا جزو مهمترین کتاب ها هستن البته من فرصت پیدانکردم دوکتاب اخر رو بخونم و حتی مبحث سیراندیشه ها و مکاتب رو یکروز قبل از کنکور مطالعه کردم که درکنکور هم سوال زیادی نیامده بود. همچنین علاوه بر مطالعه دقیق و چندباره کتاب های اصلی و مرور خلاصه وار سایر کتاب ها ( حدودا 40-50 کتاب ) . سه پکیج کامل از سه موسسه متفاوت در تمام سرفصل ها مطالعه کردم.

10. چندین بار جزوه ها وکتاب هارو خلاصه کردم . تقریبا از تمام کتاب ها خلاصه نوشتم حتی تاریخ شکل شهر . گاهی هرجزوه رو چندین بار خلاصه میکردم وهربار نکات اصلی ترو استخراج و یا مرتب میکردم و دریک هفته نزدیک کنکور فقط همون خلاصه هارو مطالعه کردم . البته من سرعت روخونی بالایی دارم و این شیوه رو به کسانی توصیه میکنم که سرعت بالایی در روخونی و خلاصه دارند. برای افراد کند خوان بهتر که ابتدا کتاب رو مطالعه کنن سپس از خلاصه دیگران استفاده کنن ونکات مدنظرشون رو به اون اضافه کنن.
11. بله . از یکسری از جزوات وکتاب های سایت استفاده کردم . همچنین پیگیری و اطلاع رسانی در لینک تلگرام ایران شهرساز بسیار عالی و رضایت بخش بود.
12. بچه های غیر مرتبط هم میتونن تو این رشته خوش بدرخشن .نمونه ان خواهرم خودم هستن از رشته معماری که طراحی شهری شرکت کردند و نتیجه بسیار عالی بود . بنابراین اگه تلاش کنن کار راحتی خواهد بود.
13. بسیار عالی . حتی تخمین رتبه ای که توسط سایت برای من انجام شد بسیار دقیق بود . با سپاس و تشکر فراوان از جنابعالی و ارزوی موفقیت برای تمام دوستان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، ne_da ، sasapasi

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 14,732 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,483 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,415 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,942 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,540 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,062 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,802 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,623 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,466 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,367 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان