امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای انتخاب رشته و شهر ارشد طراحی شهری 95
ﺳﻼﻡ

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ اﺯ ﺳﻂﺢ ﻛﻴﻔﻲ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻃﺮاﺣﻲ ﺷﻬﺮﻱ اﺭاﻳﻪ ﺩاﺩﻥ ﺁﮔﺎﻫﻲ ﺩاﺭﻩ?
ﺷﻴﺮاﺯ
اﺻﻔﻬﺎﻥ
ﺗﻬﺮاﻥ
ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺩﺑﻴﺮ ﺷﻬﻴﺪ ﺭﺟﺎﻳﻲ
ﻋﻠﻢ و ﺻﻨﻌﺖ
ﺷﻬﻴﺪ ﺑﻬﺸﺘﻲ
ﺗﺒﺮﻳﺰ
ﻳﺰﺩ
ﺟﻨﺪﻱ ﺷﺎﭘﺮ ﺩﺯﻓﻮﻝ
ﺗﺮﺑﻴﺖ ﻣﺪﺭﺱ

ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﻢ ﭼﻪ ﺗﺮﺗﻴﺒﻲ ﺑﺮاﻱ اﻧﺘﺨﺎﺑﺸﻮﻥ ﻣﻌﻘﻮﻟﻪ,

ﻏﻴﺮاﻧﺘﻔﺎﻋﻲ ﻫﺎﺭو ﻫﻢ ﻧﻤﻲ ﺷﻨﺎﺳﻢ?
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻲ شم ﻛﻤﻜﻢ ﻛﻨﻴﻦ?
آخرین ارسال های من :

پاسخ
جواب خانم معطریان :
شهید بهشتی / تهران
علم و صنعت
تربیت مدرس
رجایی
اصفهان / یزد/ شیراز / تبریز
جندی شاپور

پاسخ
انتخاب رشته پردیس خودگردان داشنگاه شهید بهشتی :

سلام دوستان با توجه به این که خودم پردیس بهشتی درس خوندم و انشالله امسال فارغ التحصیل میشم
خواستم در این مورد مطالبی رو عنوان کنم

میدونم مهمترین مورد برای همه ی کسانی که به پردیس میان بحث اساتید هست:
پس اول از این موضوع شروع میکنم در حال حاضر
اساتیدی که هیئت علمی بهشتی هستن مثلا دکتر پاکزاد - دکتر نعمتی مهر - دکتر ذکاوت و دکتر گلکار - مهندس شعیبی
دکتر گلکار به هیچ عنوان در کلاسهای پردیس رو حضور پیدا نمیکنن و اسیست ایشون دکتر لک و دکتر حکیمیان کلاسها رو میان
دکتر ذکاوت در حال حاضر کلاسهای پردیس رو میان هم برای طرح و هم برای دروس تئوری
دکتر نعمتی مهر از مهر ماه 94 به بعد گفتن که دیگه به پردیس نمیان و نیومدن هرچند که بچه های پردیس خیلی اعتراض کردن و شاید از ترم آینده بیان
دکتر پاکزاد تا سال 93 کلاسهای پردیس میومدن اما از سال 94 گفتن که ایشون مریض هستن و نمیان و فقط اسیست ایشون میان کلاس (دکتر گلرخ) هر چند دکتر پاکزاد کلا 6 ماه ایران هستن و 6 ماه خارج از ایران

بنابراین اصلا به انتظار اساتید معروف بهشتی به پردیس نرین

کلاسهای پردیس بهشتی در ساختمان پردیس خودگردان (شهرک اکباتان) که بسیار هم از دانشگاه اصلی (که ولنجک هست) دور می باشد تشکیل میشه و ساختمان پردیس امکانات خوبی نداره و جدیدا چندتا آتلیه در طبقه ی آخر اونجا زدن ساختمانش قبلا مدرسه راهنمایی بوده که اینا تبدیلش کردن به پردیس میتونید عکسهای ساختمانش اینجا ببینید: http://sbu.ac.ir/pardis/PARDIS2/Pages/default.aspx
و آدرس پردیس بهشتی ام اینجاست ...... شهرک اکباتان - فاز 3 - جنب بیمارستان صارم - پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی​
بزگترین مشکل اینه که شما اگر از کتابخانه دانشکده معماری بهشتی و هر چیز دیگه ای از منابع بخواین استفاده کنید باید به دانشگاه اصلی بهشتی برین و همچنین همه ی تحویل پروژه ها یا کرکسیون با اساتید و همه چی در واقع در دانگاه اصلی بهشتی به جز کلاسها .... که این خودش خیلی مشکل ساز هست چون به شدت دو تا دانشگاه از هم دوره

یه موضوع مهم دیگه اینکه اصلا اصلا برنامه ریزی کلاسها نظام مند نیست و ممکنه حتی 3 روز در هفته اونم حتی یک روز در میون کلاس داشته باشید چون واسشون هیچ اهمیتی نداره که شما از شهرستان میاین یا کارمند هستین
در مورد دوستانی که از شهرستان میخوان برای این دانشگاه بیان به تهران باید بگم که هزینه ی خوابگاه حدود 400 هست در ماه .... حتی خوابگاه خود بهشتی
در مورد شهریه دانشگاه اصلا به دفترچه سنجش توجه نکنید که نوشته 5 یا 6 میلیون چیزی که داخل دفترچه اس کاملا بیخوده و فقط ترم اول اونقدر میگیرن و از ترم بعدش بین 7 تا 8 میلیون باید هزینه کنید هرچی در مورد شهریه داخل دفترچه یا سایت دانشگاه دیدن باید بدونین که از ترمهای بعدش حدود 2 میلیون بهتون اضافه میکنن

در مورد مدرک (عنوان پردیس ) در مدرک ذکر میشه و همچنین در صفحه اول پایان نامه هم ذکر میشه

و در پایان من تا حدی اونم فقط از نظر اساتید و نحوه ی تدریس از پردیس بهشتی راضی بودم چون منابعی که تدریس میکنن کاملا به روز هست و منابع تقریبا میتونم بگم 90% منابع لاتین تدریس میکنن و حتی کلیه ی تمرینها هم بازم باید از منابع لاتین تهیه کنید
زمانی که ما بودیم دکتر نعمتی مهر واقعا فوق العاده بودن تدریسشون واقعا عالی ........ دکتر پاکزاد خیلی متوسط بودن یعنی به لحاظ تدریس ....... دکتر ذکاوت از جون و دل مایه میذارن اما فقط برای دروس تئوری خوب هستن و در مورد طرح به هیچ وجه خوب کار نمیکنن
در مورد اسیست ها ام که تقریبا همشون در یک سطح هستن و متوسطن

به همین خاطر توصیه میکنم زیاد اصراری به اومدن به پردیس نداشته باشید چون واقعا اندازه ی پول و وقت و انرژی که میذارین به اون اندازه ارزش ندارن
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ziba.jebreili

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,868 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,207 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,500 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,690 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان