امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط شهریه و هزینه ی خوابگاه در نوبت دوم
دوستان سلام.طاعات و عبادات قبول.یه خسته نباشید به همگی و تشکر ویژه از سایت ایران شهرساز.

دوستان اطلاعات من در زمینه ی دانشگاه ها تقریبا کامل شد،اما فقط یه سوال دیگه هست که ذهن من و درگیر کرده و جواب درست و قاطعی نگرفتم هنوز.
ببینید جدا از اینکه نوبت دوم حدودا ترمی دو میلیون هزینه داره یه هزینه ی دیگه ای هم راجع به محل اقامت و خوابگاه هست،توی دفترچه گفته شده دانشجوهای نوبت دوم خوابگاه ندارن،اما از گوشه و کنار شنیدم که خوابگاه هست ولی هزینه داره.حالا برای من سواله اصلا این موضوع صحت داره؟؟اگه صحت داره در جریان هستین هزینه ی خوابگاه هر ترم حدودا چقدر میشه؟؟ اصلا این خوابگاهه به چه صورت هستش!؟خودگردانه خوده دانشگاهه؟؟پانسیونه؟؟؟چیه دقیقا؟؟شرط و شروط خاصی داره؟؟؟؟
همین مساله ی خوابگاه من و دلسرد میکنه برای انتخاب نوبت دوم.خیلی نامفهوم و متغیره اطلاعات.
از طرفی به لطف خدا و راهنمایی های اساتید،دوستان و شما رتبه ی مرحله ی اولم ۶۲ شده،دلم میسوزه اگه نوبت دوم ها رو نزنم.
ممنون میشم اگه در این زمینه اطلاعاتی دارین بگین بهم.
تازه من درباره ی شهریه ی نوبت دومم هم شنیدم دانشگاه نصف شهریه رو وام میده به دانشجوها.فکر میکنم این موضوع صحت داره ولی در مورد خوابگاه ها اصلا اطلاعاتی ندارم.
خواهش میکنم یه نفر درست و حسابی بگه شرایط نوبت دوم چیه دقیقا،اطلاعات دفترچه کافی نیست.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,227 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,505 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,700 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,547 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,580 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,556 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 959 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,025 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
  کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,615 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 843 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان