امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای قبولی در کنکور ارشد سراسری وآزاد
سلام من عاشق معماریم ولی لیسانس مهندسی صنایع دارم وتحصیل هم زمان لیسانس شهرسازی البته قصد دارم شهرسازی رو تا کاردانی بیشتر نخونم وانصراف بدم میخواستم ارشد امتحان بدم وازطرفی عاشق معماری وظراحیم میخواستم ببینم کدوم گرایش بهتره اط همه لحاظ ظرفیت قبولی و...........ویا من ظراحی شهری امتحان بدم بهتره ازهمه لحاظ میخوام بدونم شغل راحتر قبول شدن و...................خیلی خیلی ممنون میشم کسی باسخمو بده

آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
پاسخ
(۱۳۹۱-۷-۲۲، ۱۱:۴۰ عصر)arshadememari نوشته است: سلام من عاشق معماریم ولی لیسانس مهندسی صنایع دارم وتحصیل هم زمان لیسانس شهرسازی البته قصد دارم شهرسازی رو تا کاردانی بیشتر نخونم وانصراف بدم میخواستم ارشد امتحان بدم وازطرفی عاشق معماری وظراحیم میخواستم ببینم کدوم گرایش بهتره اط همه لحاظ ظرفیت قبولی و...........ویا من ظراحی شهری امتحان بدم بهتره ازهمه لحاظ میخوام بدونم شغل راحتر قبول شدن و...................خیلی خیلی ممنون میشم کسی باسخمو بده

ببخشید من دقیقا متوجه نشدم که شما الان چه مدرکی رو دارید و چه می خونید ؟ این اطلاعات رو دقیقتر بنویسید ، تا بتونیم راهنماییتون کنیم .1 ممنون
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط arshadememari
سلام من عاشق معماریم ولی لیسانس مهندسی صنایع دارم وتحصیل هم زمان لیسانس شهرسازی البته قصد دارم شهرسازی رو تا کاردانی بیشتر نخونم وانصراف بدم میخواستم ارشد امتحان بدم وازطرفی عاشق معماری وظراحیم میخواستم ببینم کدوم گرایش بهتره اط همه لحاظ ظرفیت قبولی و...........ویا من ظراحی شهری امتحان بدم بهتره ازهمه لحاظ میخوام بدونم شغل راحتر قبول شدن و...................خیلی خیلی ممنون میشم کسی باسخمو بده

پاسخ
سلام مدارک من 1-کارشناسی مهندسی صنایع و2-لیسانس مهندسی شهرسازی که تا فوق دیبلم بیشتر ادامش ندادم
سوالم اینه که میخوام ارشد معماری شرکت کنم میخواستم ببینم کدوم گرایش بهتره از همه لحاظ 7؟ ایا ظراحی شهری یکی از گرایشای معماریه؟ اسکیس ظراحی شهری راحتره یا معماری؟/ممنون

پاسخ
لطفا باسخم را بدهید ممنون

پاسخ
چه جالب؟ به معماری که اینطوری علاقه ندارید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام منظورتون چیه ؟متوجه نشدم؟22

پاسخ
    سلام به تمام دوستان
    من دانشجوی معماری هستم که قصد شرکت در آزمون ارشد معماری دارم.منابع را دارم ولی با این وقت کمی که تا کنکور مانده نمی دونم چه منبعی مهم تر هست ، چه طور بخوانم یا از هر کتاب چه فصلیش مهم تر، چه دسته از کتاب ها مثل سکوی پرش هست ؟
    لطفا کمکم کنید اگر قبول نشم باید برم سربازی ، من فقط 3 ماه وقت دارم و شاغلم لطفا کمکم کنید...424242777

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام خسته نباشيد

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۸:۵۰ عصر)rasam نوشته است:
        سلام به تمام دوستان
        من دانشجوی معماری هستم که قصد شرکت در آزمون ارشد معماری دارم.منابع را دارم ولی با این وقت کمی که تا کنکور مانده نمی دونم چه منبعی مهم تر هست ، چه طور بخوانم یا از هر کتاب چه فصلیش مهم تر، چه دسته از کتاب ها مثل سکوی پرش هست ؟
        لطفا کمکم کنید اگر قبول نشم باید برم سربازی ، من فقط 3 ماه وقت دارم و شاغلم لطفا کمکم کنید...424242777

سلام دوست عزیز به نظر من شما زبان (504 و تافل و کتاب زبان تخصصی دکتر فرهادی) و دروس فنی (کتابهای سازه در معماری و درک رفتار سازه گلابچی ، عناصر و جزئیات کزازی ، طبقه یندی تجهیزات و سیستمها تاسیسات و....) رو در اولویت قرار بده برای تاریخ معماری حتما از رنسانس به بعد رو مطالعه کن و کتاب های معماری معاصر غرب و از زمان رو سریع بخون و سعی کن از کتابهای خلاصه مثل راهیان ارشد و عصر کنکاش و ... استفاده کنی. در این زمان کم با توجه به شاغل بودن کمی کار سختی در پیش داری

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,652 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,213 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,945 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره زبان mojtaba.db 0 742 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: mojtaba.db
          با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,400 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,215 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,442 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,673 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان