امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای قبولی در کنکور ارشد سراسری وآزاد
سلام

به پیشنهاد یکی از مهندسان عضو سایت از امروز شما درخواست مشاوره میدهید و درخواست شما بصورت خصوصی ویا عمومی منتشر خواهد شد.

شما میتوانید درخواست خود را برای نحوه درس خواندن و یا عوامل موفقیت در کنکور و کدام منابع برای شما بهتر است اگر وقت کمی دارید و صدها سوال دیگر

مشاور معماری در صورت درخواست شما به شما جواب خواهد داد.

اطلاعات بیشتر بزودی...

منتظر درخواست شما هستیم

در صورتی که شما دانشجوی ارشد معماری یا برنامه ریزی شهری و یا طراحی شهری دانشگاه سراسری هستید در همین جا ویا پیام خصوصی دهید تا شما هم به مشاوران این سایت بپیوندید.

این مشاوره ها بصورت رایگان میباشد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mah.architect ، JAVAD4050 ، memarazam ، reza_h ، jamshidi1976 ، 0RKIDEH ، بابایی ، godonly. ، somita ، sharmin ، isatis92 ، nazanin.gh ، arshadememari
mamnoon aghaye mohandes kheili aliee ..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام واقعا دستتون دردنکنه اگه عملی شه خیلی عالیه مخصوصا واسه طراحی شهری ...
واقعا دمتون گررررررم...;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط mah.architect ، alireza ، somita
(۱۳۹۰-۲-۲۵، ۰۷:۳۷ عصر)javad4050 نوشته است: سلام واقعا دستتون دردنکنه اگه عملی شه خیلی عالیه مخصوصا واسه طراحی شهری ...
سلام مهندس

خوشبختانه تعداد زیادی از ثبت نامی های سایت کارشناسی ارشد هستند و چند نفری هم دکترا دارند.

ولی چون این سایت نوپا است نیاز به زمان دارد که در وبلاگ های مهندسان و سایت های دیگه لینک بشه تا اعتماد مهندسان شهرساز و معمار بیشتر بشه.

ولی من تمام تلاشم را میکنم تا با ارشد های طراحی شهری ارتباط برقرار کنم تا برای طراحی شهری نیز این کار انجام بشه.

اگه میخوایم این سایت جزو برترین سایت کشور باشه که الان هم از همه سایت های شهرسازی در ایران بالاتر است باید مطالب مفید را ارسال کنیم.

خود شما هم اگر مطلبی دارید که احساس میکنید مورد استفاده دوستان خود قرار میگیرد ارسال کنید.

موفق باشید.

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، deldar ، 0RKIDEH ، haydariyan ، somita
(۱۳۹۰-۲-۲۹، ۰۸:۰۵ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۲-۲۵، ۰۷:۳۷ عصر)javad4050 نوشته است: سلام واقعا دستتون دردنکنه اگه عملی شه خیلی عالیه مخصوصا واسه طراحی شهری ...
سلام مهندس

خوشبختانه تعداد زیادی از ثبت نامی های سایت کارشناسی ارشد هستند و چند نفری هم دکترا دارند.

ولی چون این سایت نوپا است نیاز به زمان دارد که در وبلاگ های مهندسان و سایت های دیگه لینک بشه تا اعتماد مهندسان شهرساز و معمار بیشتر بشه.

ولی من تمام تلاشم را میکنم تا با ارشد های طراحی شهری ارتباط برقرار کنم تا برای طراحی شهری نیز این کار انجام بشه.

اگه میخوایم این سایت جزو برترین سایت کشور باشه که الان هم از همه سایت های شهرسازی در ایران بالاتر است باید مطالب مفید را ارسال کنیم.

خود شما هم اگر مطلبی دارید که احساس میکنید مورد استفاده دوستان خود قرار میگیرد ارسال کنید.

موفق باشید.
سلام .یک سری از پست ها ایجاد شدند ولی فعال نیستن ...مثلا همین پست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام مهندس مظفری
خوب باید سوال بشه تا جواب بگیرید.شما شروع کنید به فعالیت تا گروه معماری هم فعال بشه
موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط arshadememari
سلام
منابع ارشد طراحي شهري دانشگاه ازاد رو ميخواستم و بررسي وچگونگي پاسخ ب سوالات اسكيس دانشگاه ازاد
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۰-۳-۳۰، ۱۰:۰۲ صبح)elham90 نوشته است: سلام
منابع ارشد طراحي شهري دانشگاه ازاد رو ميخواستم و بررسي وچگونگي پاسخ ب سوالات اسكيس دانشگاه ازاد
ممنون

سلام
من آزاد امتحان ندادم ولی فکر نمیکنم منابع خیلی فرق کنه.در مورد تحلیل سوال اسکیس آزادم شاید اگه با 1 از کسایی که کلاس اسکیس دارن تماس بگیری و 1 جوری کمک بخوای خیلی بهتر بتونن کمکت کنن. و اما در مورد منابع چند تا پست در این رابطه تو قسمت تالار گفتمان طراحی شهری فرستادن.اینم چیزیه که من در جواب 1 از دوستان فرستادم.

طبقه بیندی که میکنم بر اساس نظر شخصیمه و کاری بوده که خودم انجام دادم و فکر کردم اینجوری باشه بهتره شاید به درد شمام بخوره.البته الان امتحان اسکیس دارم ولی بعد از امتحان سعی میکنم اگه کمکی از دستم بربیاد دریغ نکنم 1 سری کتابای خیلی مهم هست که شما توی لیستت نداشتی و من اونا رو اضافه میکنم.و چون ضریب مباحث عمومی 3 شده بهتره جامع خونده باشی.

1. تاسیسات شهری بهزادفر2 -زیبایی شناسی در معماری پاکزاد 3مبانی نظری طراحی فضای شهری در ایران پاکزاد
4- راهنمای طراحی فضای شهری در ایران پاکزاد 5-سیر اندیشه ها 1و2و3 . 6- تاریخ شکل شهر موریس
7- تاریخ شهر نشینی در اروپا پاکزاد 8-اشنایی با معماری جهان زارع 9- سبک شناسی معماری ایران 10- کندوکاوی در تعریف طراحی شهری 11-فضای شهری در بافت تاریخی ایران سلطانزاده 12- مبانی و مفاهیم معمار ی معاصر غرب قبادیان 13-محیط پاسخده بهزادفر 14- کتابهای توسلی 15- کتابهای بحرینی 16- شبکه ارتباطی در طراحی شهری قریب
17-مبانی و فنون طراحی شفیعی18-بررسی اقلیمی ابنیه سنتی قبادیان 19- اشنایی با معماری اسلامی 20- سیمای شهر21-مجموعه مقالات پاکزادجلد 1و 2
کتابایی مثل شار تا شهر یا آفرینش نظریه خیلی خیلی مهمن و از روز اولی که شروع به خوندن میکنه هر روز باید اونا رو تو برنامت داشته باشی.کتابای سبز یادت نره.تا چند وقت دیگه لیست کامل کتابا رو میفرستم همینا خیلی مهمن ولی کتابای دیگه هم باید بخونی و اینکه سیر اندیشه ها به نظر من اگه همه منابع فکر کردی میرسی کامل بخونی میتونی به وقت گذاشتن رو سیر اندیشه ها فکر کنی.همه ی کتابای توسلیرم بخون حتما -قواعد و معیار های طراحی فضای شهری - اصول و روشهای طراحی فضای شهری -طراحی فضای شهری و طراحی شهری در اقلیم گرم و خشک
مقالات گلکار و توسلیم چیزای خیلی مهمین شکیبا منش استاد ما بود کتابشم دیدم ولی کتابای مهمتری برا امتحان هستن که بخونی و اگه به عنوان شهرساز خوبه.
فعلا همینا .امیدوارم به کارت بیاد راستی کتاب مشهدیزاده هم مهمه .یادم رفت. موفق باشی[تصویر:  smile.gif]
در مورد کتاب تاریخ بانی مسعود اگر که اشنایی با معماری جهان زارع مسلط باشی کفاییکنه و اگه اونو بخونی خیلی بهتره و کتاب بانی مسعود زیاد ضرورتی نداره چون مطالبش توی کتاب زارعم هست .ولی 1 سری چیزادقیق شده که به کار کنکور نمیاد بنابر این من فکر میکنم همون کتاب زارع بخونی خوبه.در مورد کتابای توسلیم که خیلی مهمن هر وقت بخونیشون فرقی نمیکنه چون بیان خیلی ساده و قابل فهمی داره.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، alireza ، elham90
سلام. من لیسانس شهرسازی خوندم. قصد دارم فوق رو معماری بخونم. کسی میتونه یک برنامه از اولش بده که چطور و چگونه شروع کنم و چه مراحلی رو دنبال کنم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط arshadememari
    من خودم معماری هستم سعی کن شهرسازی را ادامه بده چون اولا نمی تونی از اسکیس معماری جان سالم به در ببری و ثانیا بازار معماری اشباع شده من الان خودم می خوام بیام شهرسازی ولی اگه بیای معماری دروس جبرانی زیادی باید پاس کنی
    سلام من تمام کتابهای بالا یعنی طراحی شهری را دارم اگه می خواید یک سوم قیمت می فروشم من خودم می خوام برم برنامه ریزی
    11 کتاب مهم طراحی شهری که قیمتش 90 هزار تومان است را 30 هزار می فروشم کتابها چاپ 90 و 89 هستند صفر کیلومتر برام پیغام بدید با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,630 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,198 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,923 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره زبان mojtaba.db 0 740 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,398 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,189 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,032 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,430 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,668 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان