امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته
پیام یک داوطلب
من با رتبه 192 مرحله اول، فقط روزانه شبانه برنامه ریزی شهری دانشگاه های تهران انتخاب کرده بودم که متأسفانه هیچکدوم قبول نشدم. با وجودی که آزمون مرحله دوم از نظر خودم خوب دادم. انتظار داشتم حداقل شبانه علامه قبول شم.

نمیدونم واقعا معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه!!! حس میکنم خیلی بی عدالتی تو این آزمون اتفاق میوفته.
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 14,233 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 14,736 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  طرح منطقه ای حدیث گلی 0 497 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,541 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,062 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 741 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,060 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 973 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,524 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
  شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 0 1,221 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۳:۱۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان