امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت
با سلام 

صبح همه عزیزان بخیر هفته پیش باخبر شدیم که هیئت عمومی دیوان عدالت اداری رایی مبنی بر ابطال قسمتی از بند 26 ابلاغیه مصوبات کمسیون موضوع تبصره 2 ماده 7 قانون نظام مهندسی و. کنترل ساختمانکه شامل فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته شهرسازی- برنامه ریزی شهری که دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته های جغرافیا جامعه شناسی و اقتصاد باشند .که در ان ابلاغیه با گذرانیدن حداقل دروس الزامی پیش نیاز می توانستند پروانه اشتغال بکار شهرسازی دریافت نمایند ابطال نموده است.
دوستانی که فارغ التحصیل رشته برنامه ریزی شهری مقطع ارشد با مدرک کارشناسی رشته های نامبرده میباشند و هم اکنون یا در حال تحصیل ، یا فارغ التحصیل و و یا هنو نتئانسته اند عضو نظام و در یافت پروانه بشوند دعوت مینماید نسبت به تهیه شکواکیه علیه رای مذکور در همین تاپیک اعلام آمادگی نمایند...

alirezamahmodi91@gmail.com

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من آماده ام

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    یه سوال؟
    آیا حکم دیوان لازم الاجراست یا نه؟

پاسخ
    سلام متاسفانه رای هییت عمومی دیوان هست و از تاریخ برج 6 سال گذشته اگر کسی قبولی ازمون نظام رو نداشته باشه حتی کارت عضویت هم داشته باشه به ازمون جهت دریافت پروانه معرفی نمیشه

پاسخ
    رای دیوان عدالت اداری لازم الاجرا هست و پیروی نکردن از اون خلاف قانون محسوب میشه و جرمه!
    این مصوبه فقط برای شهرسازی نیست برای بقیه رشته ها هم اگر لیسانس نامرتبط باشه حکم مکینه این قضیه.
    کمپین حمایت از حقوق مهندسان شهرساز اجازه ورود دوباره رشته های غیرمرتبط به شهرسازی رو نخواهد داد و از این پس هم محکم تر ادامه خواهیم داد تا راه ورود رو بر رشته های نامرتبط ببندیم.
    با اروزی موفقیت برای تمام شهرسازان عزیز

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود سوالات نظام مهندسی معماری اسفند 1389 عمومی(سری 1B منتظر باشید) alireza 1 2,669 ۱۳۹۱-۹-۲۹، ۰۲:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: asalkatooziyan
        دانلود سوالات نظام مهندسی معماری-عمومی- شهریور1386(سری A-2 منتظر باشید) alireza 0 1,855 ۱۳۹۰-۲-۲۷، ۱۰:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود سوالات ماده -27-عمومی-شهرسازی و معماری-نظام مهندسی alireza 0 2,204 ۱۳۹۰-۲-۲۶، ۱۰:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان