امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1396 میباشد

سلام آقای مهندس و تبریک به شما که توانستید رتبه 2 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 2 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید لطفا به سوالات زیر جواب دهید.
1-لطفا خودتان را معرفی کنید.
2-از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
3-درصد هاتون در هر سرفصل آزمون کارشناسی ارشد چطور بود؟
4- قبل از برگزاری آزمون و آغاز مطالعه برای ارشد فکر میکردید رتبه عالی کسب کنید؟
5-چطور میتوان رتبه تک رقمی یا رتبه خوبی را در کنکور کارشناسی ارشد کسب کنیم؟
6- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
7- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)
8-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 2 بیاورید؟
9-برنامه ریزی شما برای آزمون مرحله دوم چیست؟
10-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1397 شرکت کنند دارید؟
11-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
12-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
13-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت و فضای مجازی در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
14-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 97 چی هست؟
15-درصد رضایت تان از سایت و کانال و گروههای مجازی ایران شهرساز ؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۰۹ عصر)alireza نوشته است: این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1396 میباشد

سلام آقای مهندس و تبریک به شما که توانستید رتبه 2 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 2 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید لطفا به سوالات زیر جواب دهید.
1-لطفا خودتان را معرفی کنید.
2-از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
3-درصد هاتون در هر سرفصل آزمون کارشناسی ارشد چطور بود؟
4- قبل از برگزاری آزمون و آغاز مطالعه برای ارشد فکر میکردید رتبه عالی کسب کنید؟
5-چطور میتوان رتبه تک رقمی یا رتبه خوبی را در کنکور کارشناسی ارشد کسب کنیم؟
6- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
7- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)
8-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 2 بیاورید؟
9-برنامه ریزی شما برای آزمون مرحله دوم چیست؟
10-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1397 شرکت کنند دارید؟
11-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
12-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
13-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت و فضای مجازی در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
14-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 97 چی هست؟
15-درصد رضایت تان از سایت و کانال و گروههای مجازی ایران شهرساز ؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
به نام خدا:

مهدی غلامی هستم.. افغانستانی هستم.. اما در ایران به دنیا اومدم و بزرگ شدم.. همینجا هم تحصیل کردم..
2. دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد هستم..معدلم 17.65 هست.
3. درصدهام. زبان هفتاد و نه درصد-مباحث عمومی: 41درصد-مبانی 56 درصد-تاریخ هفتاد و چهار و آمار : 51 درصد
4. من پارسال که آزمایشی شرکت کرده بودم رتبه ام خوب شد ،دو رقمی شد.. بعد امسال فکر می کردم که رتبه ام خوب میشه اما با توجه به زمان مطالعه ام که خیلی کم بود.(بعد از عید تصمیم گرفتم که برای کنکور امسال بخونم) اصلا تصورم نمیکردم که رتبه ام تک رقمی بشه.
5.فکر میکنم که کسب رتبه خوب در کارشناسی ارشد اصلا مسئله ی دور از دسترسی نیست و هر کسی که واقعا این مسئله رو جزو اهدافش قرار بده و در راستاش تلاش بکنه، مسلما میتونه رتبه خوبی بیاره.مسلما با تلاش و برنامه ریزی میشه به هر هدفی رسید.. به نظرم مطالعه عمیق درس ها در دوران تحصیل خیلی میتونه به این مسئله کمک کنه.
6.همونطور که عرض کردم از عید شروع کردم و فکر میکنم یکماه مطالعه فشرده داشتم.. روزی فکر میکنم حداقل دوازده ساعت(باید زمان از دست رفته رو جبران میکردم). البته خوشبختانه من زبانم خوب بود که باعث میشد زمان بیشتری برای مطالعه به نسبت رقبام داشته باشم..
7. کلاس که نه.. ولی از کتاب های یک موسسه استفاده میکردم.. و در کنارش یک گروه تلگرامی بود که اونجا دوستان بهمون مشاوره می دادند و راهنمایی می کردند.
8. از همه بیشتر لطف خدا و داشتن خانواده ی خوبی که همیشه کمکم کردند و همینطور اساتید خوبی که در دوران تحصیل داشتم در دانشگاه.
9. برای مرحله دوم هم شروع به مطالعه کردم و میخوام که انشالله انجا هم رتبه خوبی بیارم.
10. مهم ترین توصیه ام این هست که مطالعه شون رو هدفمند کنند و سعی بکنند برای زمانی که دارند برنامه ریزی کنند. مهم تر از همه این هست که باور داشته باشند که میتونند به رتبه دلخواهشون برسند.. این باور بهشون انگیزه مطالعه و تلاش بیشتر میده.
11. شارتا شهر-تاریخ شکل شهر- مصوبات شورای عالی- خلاصه ی طرح های توسعه و عمران –کتاب آمار طورانی- مبانی برنامه ریزی شهری  دکتر زیاری- طرح ها و برنامه های دکتر بهزادفر و خلاصه کتاب هایی که تهیه کرده بودم .
12. من خودم به شدت به این تکنیک وابسته ام. یعنی امکان نداره بدون خلاصه نویسی بتونم چیزی رو خوب یاد بگیرم.. حتما توصیه میکنم که خلاصه ای از مطالبی که میخونند تهیه کنند و در زمان هایی تعریف شده، این خلاصه ها رو مرور بفرمایند.
13.فضای مجازی ، تاثیر مثبتی برای بنده داشت.. انگیزه خوبی بهم میداد.. بخصوص گروه تلگرامی که عضو بودم، خیلی از ابهامات بنده همونجا رفع میشد.
14. پیشنهاد خاصی به ذهنم نمیرسه.. فقط میتونم بگم که نیاز به تلاش مضاعفی دارند برای موفقیت اما به این معنا نیست که موفقیت بسیار دور از دسترس  هست.. مسلما با تلاش بیشتر این دوستان هم میتونند موفق باشند.
15. حقیقتش بنده خیلی دیر (بعد از کنکور کارشناسی و برای کمک گرفتن جهت آزمون مرحله دو) عضو گروه های مجازی ایران شهرساز شدم.
بنده هم تشکر میکنم به خاطر این فرصتی که در اختیار بنده قرار دادید. آروزی موفقیت برای همه ی عزیزان دارم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 14,742 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,492 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,415 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,944 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,541 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,062 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,624 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,467 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,368 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,071 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان