ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg
نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg

.rar   @shahrsazmemarbot _ اتوکد منطقه 21 تهران.rar (اندازه: 4.7 MB / تعداد دفعات دریافت: 87)

آخرین ارسال های من :

2
RE: نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg
عذرخواهی می کنم یک سوال دارم. تفاوت نقشه جی آی اس با این طرح اتوکد چی هست؟
آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان alireza 3,263 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستای نامیله ملایر - همدان 19 نقشه alireza 2,586 ۱۳۹۶-۸-۳۰، ۱۱:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل alireza 2,054 ۱۳۹۶-۸-۲۷، ۰۱:۱۵ صبح
      فروش ویژه فایل اتوکد قطعه بندی کل تهران amirurban 2,759 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: amirurban
      فایل اتوکدی از نمای ۳۳ پل اصفهان Shahrsaz67 4,230 ۱۳۹۳-۱۱-۲۴، ۰۹:۵۱ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      دانلود فایل اتوکدی ورزشگاه-vip shamim 4,233 ۱۳۹۳-۶-۸، ۰۶:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      فایل اتوکدی و با ارزش آماده سازی-برای آزمون تشریحی-برنامه ریزی شهری shokri 10,072 ۱۳۹۳-۶-۵، ۰۹:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      جی آی اس(GIS) منطقه 3 تهران با لینک مستقیم و بدون عضویت alireza 2,741 ۱۳۹۲-۱۱-۱۳، ۱۲:۴۵ صبح
      نقشه کد cad جزيره كيش Sadeghpour 6,287 ۱۳۹۲-۱۱-۶، ۱۱:۳۹ عصر
      چشم انداز و جهت گيري هاي استراتژيك تهران در افق 1404 امير سويزي 1,843 ۱۳۹۲-۱۰-۱۸، ۰۷:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: امير سويزي
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      سرفصل ارزیابی اثرات توسعه بر محیط زیست ۵-۲۳ m.marziye mymymym ارزیابی اثرات توسعه بر محیط زیست
      سرفصل حقوق و قوانین شهرسازی ۵-۲۳ m.marziye mymymym حقوق و قوانین شهرسازی
      لینک های دانلود کتاب های مفید شهرسازی مناسب برای کنکور ۵-۱۸ E.Y.I waboq اطلاعیه ها
      مهندس romisa برنده هفته سوم:تخفیف 50 درصدی پکیج ها برای فعالترین کاربر هفته ۵-۱۸ romisa waboq اطلاعیه ها
      Diablo 2: Resurrected players must first remove the old gems ۵-۱۴ bertramuzi bertramuzi اخبار مسکن مهر و مرتبط
      Madden 23 made its way to Xbox Game Pass a few months after its launch ۵-۱۴ bertramuzi bertramuzi gis
      RuneScape 3 has changed a lot from the way RuneScape used to be ۵-۱۴ bertramuzi bertramuzi تالار گفتمان طراحی شهری
      من نمیتونم مطلب ارسال کنم گویا مشکلی برای سایت پیش امده ۵-۱۰ s1s2s3 ghavampol آموزش ارسال مطلب و مشکلات ارسال فایل
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 29 کشور در گرایش طراحی شهری 95 ۵-۳ alireza waboq تالار گفتمان طراحی شهری
      از بچه های گلستان ،شهر گنبد کسی هس ؟؟؟؟؟؟ ۵-۳ raoof waboq کارگاره هم اندیشی
      نکات انتقال اتوکد به رویت ۵-۲ alireza pewiryce تالار گفتمان معماری
      دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق ۵-۲ memar1394 pewiryce تالار گفتمان معماری
      جزئیات ثبت نام قبول شدگان در دوره ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد ۵-۱ Sahab pewiryce اخبار دانشگاه
      نحوه عودت وجه ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد 96 این هفته اعلام می شود ۵-۱ Sahab pewiryce اخبار دانشگاه
      فروش کتاب تاریخ شکل شهر(جیمز موریس) ۴-۳۰ alireza mymymym کتاب های برنامه ریزی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل