امتیاز موضوع:
  • 130 رأی - میانگین امتیازات: 2.99
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درصد دروس رتبه 7 تا 1000 کنکور 1390=>(ارشد برنامه ریزی شهری)
(۱۳۹۰-۳-۱، ۱۱:۴۸ صبح)behzad_amlash نوشته است: سلام.منم رتبم 9 شد
زبان 73.33
مباحث 47.78
مبانی 43.33
تاریخ 52.22
ریاضی 42.53

سلام

سلام مهندس بهزاد عزیز

من از طرف خودم به شما تبریک میگم و هدیه ناقابلی که قول داده بودم از طرف سایت به شما تقدیم میکنم .

افتخار اینو دارم که شما را هم به مدیران انجمن برنامه ریزی شهری اضافه کنم.

ان شاالله شما در بهترین دانشگاه ایران ادامه تحصیل خواهید داد.

موفقیت شما را در بقیه مراحل کاری و زندگی آرزو دارم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۰-۳-۱، ۱۱:۴۸ صبح)orkideh_04 نوشته است: من 450 شدم برنامه ریزی
بنظرتون شانس قبولی دارم؟
ارزش داره بخونم یا نه؟

سلام مهندس

چرا که نه اگه خوب کار کنی حتما موفق خواهی شد.(این نظر منه)

آزمون تشریحی ضریب 4 داره و شما میتونید اونجا جبران کنید.

موفق باشید.

پاسخ
(۱۳۹۰-۳-۱، ۱۲:۱۱ عصر)AliReza نوشته است:
بنظرتون شانس قبولی دارم؟
ارزش داره بخونم یا نه؟

سلام مهندس

موفق باشید.

به نظر شما چطور باید کار کنم؟ چی بخونم؟ ترجیح میدم کلاس نرم و خودم بخونم
ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۳-۱، ۱۲:۱۹ عصر)orkideh_04 نوشته است:
بنظرتون شانس قبولی دارم؟
ارزش داره بخونم یا نه؟

سلام مهندس

موفق باشید.

ممنون میشم راهنمایی کنید

ببین این ارسال یکی از شهرسازانه سایته

نقل قول lofra(( سلام چند وقت پیش با آقای ناصحی فر رتبه 4 کنکور پارسال صحبت کردم گفتن که همون چیزایی که واسه ازمون اولو خوندیم کامل و دقیق بدونیم کافیه(بیشتر منظورشون مباحث و کتابهای مربوط به درس مبانی نظری برنامه ریزی بود).خودم خلاصه مباحث پردازشو میخونمو پیشنهاد میکنم.البته منابع اکسین هم خوبن.))

نقل قول از lofra((با سلام طبق اخرین خبری که من دارم ازمون عملی برنامه ریزی شهری روز 24 تیر برگزار میشه و بیشتر باید مطالبی رو بخونیم که به روزتر هستند من که از مشاور پرسیدم ایشون گفتن ممکنه به این صورت باشه که سرانه و تراک و یه سری اطلاعاتو بدن و از ما بخان که پیشبینی جمعیت و طرح ها رو انجام بدیم به هر حال اطلاعات دقیقی در این باره که چطور و از چه منابعی هست داه نشده.))

نقل قول از nadia((اينطور كه من از ايشون (آقاي ناصحي)شنيدم علاوه بر نكات شما بر محتواي كارگاه هاي دوره ليسانس شهرسازي در دانشگاه ها نيز تاكيد داشتند . در باره جزئيات اين امر از فارغ التحصيلان رشته شهرسازي مي توانيد مطلع شويد. ))

واینکه بزار با رتبه های تک رقمی صحبت کنم خبرش را در سایت درج میکنم
موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۳-۱، ۱۲:۳۷ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۱، ۱۲:۱۹ عصر)orkideh_04 نوشته است:
بنظرتون شانس قبولی دارم؟
ارزش داره بخونم یا نه؟

سلام مهندس

موفق باشید.

ممنون میشم راهنمایی کنید

ببین این ارسال یکی از شهرسازانه سایته

نقل قول lofra(( سلام چند وقت پیش با آقای ناصحی فر رتبه 4 کنکور پارسال صحبت کردم گفتن که همون چیزایی که واسه ازمون اولو خوندیم کامل و دقیق بدونیم کافیه(بیشتر منظورشون مباحث و کتابهای مربوط به درس مبانی نظری برنامه ریزی بود).خودم خلاصه مباحث پردازشو میخونمو پیشنهاد میکنم.البته منابع اکسین هم خوبن.))

نقل قول از lofra((با سلام طبق اخرین خبری که من دارم ازمون عملی برنامه ریزی شهری روز 24 تیر برگزار میشه و بیشتر باید مطالبی رو بخونیم که به روزتر هستند من که از مشاور پرسیدم ایشون گفتن ممکنه به این صورت باشه که سرانه و تراک و یه سری اطلاعاتو بدن و از ما بخان که پیشبینی جمعیت و طرح ها رو انجام بدیم به هر حال اطلاعات دقیقی در این باره که چطور و از چه منابعی هست داه نشده.))

نقل قول از nadia((اينطور كه من از ايشون (آقاي ناصحي)شنيدم علاوه بر نكات شما بر محتواي كارگاه هاي دوره ليسانس شهرسازي در دانشگاه ها نيز تاكيد داشتند . در باره جزئيات اين امر از فارغ التحصيلان رشته شهرسازي مي توانيد مطلع شويد. ))

واینکه بزار با رتبه های تک رقمی صحبت کنم خبرش را در سایت درج میکنم
موفق باشید

بسیار از راهنمایی شما متشکرم

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام.منم 180شدم.به نظرتون امیدی هست؟این روزاچی بخونیم؟:huh:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۳-۱، ۰۳:۴۳ عصر)salman1367 نوشته است: سلام.منم 180شدم.به نظرتون امیدی هست؟این روزاچی بخونیم؟:huh:

سلام چرا که نه و اینکه مهندس عزیز اگه امکان داره درصدهاتون را بزارید چون در آینده بررسی میشه(ممنونم)

سراغ دارم رتبه 800 پارسال قبول شده در معماری شما هم مطمئنا میتونید اگه شما امید نداشته باشید....

ببین رتبه 800 و رتبه 46 معماری در دانشگاه الان کنار هم درس میخونند چرا اینقدر ناامید.

موفق باشید

پاسخ
    این هم یک رتبه دیگه که بصورت پیام خصوصی برام فرستاده شده امیدوارم این مهندس عزیز سر بزنه و درصدهاشو هم بزاره

نقل قول:

سلام

مرسی از سایت خوبتون

من رتبه ام در کنکور امسال( 1390) برنامه ریزی شهری 417 شده . منابع میخوام ممنون بازم.

پاسخ
    جناب آقای alireza آزمون عملی رشته معماری اسکیسه که تقریبا هیچ دخلی به آزمون تستی آن نداره.اما به نظر می رسد آزمون تشریحی برنامه ریزی باید آزمونی مفهومی باشد که کسانی که رتبه بالاتری در آزمون تستی آورده اند یعنی سطح علمیشان بالاتر است لذا به نظر می رسد آنها موفق تر باشند(مثلا آقای ایزدی) به عبارتی تصحیح آزمون اسکیس معماری تاحدود خیلی زیادی سلیقه ای است (و این شاید به دلیل بی در و پیکر بودن معماری است) اما در تصحیح آزمون تشریحی برنامه ریزی اعمال سلیقه بسیار کمتر است.با تشکر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۰-۳-۱، ۰۷:۵۹ عصر)sharooje نوشته است: جناب آقای alireza آزمون عملی رشته معماری اسکیسه که تقریبا هیچ دخلی به آزمون تستی آن نداره.اما به نظر می رسد آزمون تشریحی برنامه ریزی باید آزمونی مفهومی باشد که کسانی که رتبه بالاتری در آزمون تستی آورده اند یعنی سطح علمیشان بالاتر است لذا به نظر می رسد آنها موفق تر باشند(مثلا آقای ایزدی) به عبارتی تصحیح آزمون اسکیس معماری تاحدود خیلی زیادی سلیقه ای است (و این شاید به دلیل بی در و پیکر بودن معماری است) اما در تصحیح آزمون تشریحی برنامه ریزی اعمال سلیقه بسیار کمتر است.با تشکر

سلام
      بانظر شما تا حدود زیادی موافقم.
      به دلیل همینه که رشته های غیر مرتبط در معماری کمتر شرکت میکنند چون همینی که ببینید شخص معماری نیست اونو کنار میزارند.(جواب شما برای سلیقه ای بودن)

و اینکه اینطوری فکر نکن که معماری بی در و پیکره واقعا منم که رشتم معماری نیست برای این رشته ناراحتم چرا که فقط معمار باید طراحی کنه در صورتی که تا 600 متر مربع و 3 طبقه را عمران هم میتونه مهر بر نقشه بزنه((چرا؟؟))

امیدوارم که اینطوری که شما میگید نباشه و واقعا هر کسی که دست قوی داره بره بالا و ادامه تحصیل بده.
      از همه شما عذر میخوام هدفم این نبود که بعضی از شما از حرفهای من رنجیده خاطر شوید.

موفق باشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,605 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,317 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,437 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,015 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,605 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,074 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,868 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,686 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 971 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,519 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان