امتیاز موضوع:
  • 130 رأی - میانگین امتیازات: 2.99
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درصد دروس رتبه 7 تا 1000 کنکور 1390=>(ارشد برنامه ریزی شهری)
rotbe : 21
.darsadam ine:
zaban 26
mabahes 35/56 :(((:blush:
mabani 55
tarikh 50
riazi 60.92

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط jozef ، alireza
با سلام
تبریک میگم به دوستانی که رتبه های خوب 1 رقمی و دو رقمی آوردن و به سلامتی روزانه قبول میشن.
این هم از کارنامه ی من با رتبه ی 350. البته من هیچی نخونده بودم و مشغول پروژه هام بودم. همین که مجاز شدم خیلیه! رتبه ی سال 88 من 850 و رتبه ی 89 من 1009 بود. من هر سال زبان را بالای 20 درصد میزدم. نمیدونم امسال چرا اینجوری شد؟! به هر حال من یه انتخاب رشته ی صوری میکنم. اما امیدم به قبول شدن در رشته ی جغرافیا و برنامه ریزی شهری پیام نور هست.
موفق باشید

[تصویر:  j518_11.jpg]

[تصویر:  p811_12.jpg]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۳-۳، ۱۰:۵۴ عصر)m.d نوشته است: rotbe : 21
    .darsadam ine:
    zaban 26
    mabahes 35/56 :(((:blush:
    mabani 55
    tarikh 50
    riazi 60.92

سلام مهندس ممنون که درصد هاتون را قرار دادید لطفا ارسال قبلی که بدون درصد بود را حذف کنید.

به شما تبریک میگم . امید است شما در دانشگاهی خوب ادامه تحصیل دهید.

در صورت علاقه شما به کمک به دوستان خودتون از شما دعوت میکنم که به تیم مدیریتی سایت بپیوندید.

واگر وقتتون جواب بده ازتون چند تا سوال دارم که در پست جدیدی مطرح کنم.

موفقیت شما را در همه زمینه ها آرزو دارم
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام من رتبم 475 شده
    زبان سفید
    مباحث عمومی 31.11 مبانی نظری42.22 تاریخ شهروشهرسازی 13.33

آمار35.63

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۳-۵، ۱۰:۲۲ صبح)shima نوشته است: سلام من رتبم 475 شده
    زبان سفید
    مباحث عمومی 31.11 مبانی نظری42.22 تاریخ شهروشهرسازی 13.33

آمار35.63

سلام مهندس shima

امیدوارم در مرحله دوم که تاریخ برگزاری اون 23 خرداد 1390 مشخص میشه بهتر عمل کنی و بتونی جزو 278 نفر قبولی امسال شوی.

از تلاش شما در بررسی سوالات آمار کنکور 1390 هم ممنونم

موفق باشید

پاسخ
    ba salam
    man emsal avalin sal bod ke sherkat kardam mojaz nashodam man 2 hafte khondam. khili omid daram vase sale ayande.omivaram ba ham betonim barname rizi konim va bekhonim. movafagh bashid:angel:
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    رتبه من:560
    زبان:22/12
    مباحث عمومی ...:67/26
    مبانی نظزی برنامه ریزی شهری:56/45
    تاریخ شهر:20
    ریاضی و امار:39/18
    جهت اطلاع دوستان عرض بکنم کهنمره ریاضی و آمار امسال را براساس 29 سوال محاسبه کرده اند.چراکه یکی از سوالات به احتمال زیاد غلط بوده است.
    یک سوال دیگر از دوستان داشتم اینکه نحوه محاسبه نمره کل را به چه صورت محاسبه میکنند؟توضیح شفاف میخوام لطفا.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام من رتبه ام 158 شده
      تقریبا 4 - 5 روز مونده به کنکور روزی 7-8 ساعت می خوندم البته 2 سال قبل شرکت کرده بودم و تقریبا خوب خوندم ولی بدشانسی آوردم ، امسال هم به اصرار اطرافیان شرکت کردم .
      کنکور ارشد برنامه ریزی شهری هیچ جور نتایجش قابل پیش بینی نیست ، من مطمئنم خود سازمان سنجشی ها هم نمی دونن تو آزمون تشریحی می خوان چی کار کنن !!
      واسه قبولی 2 راه هست یا مثل یکی از رتبه های تک رقمی 3 سال پیش که می گفت من 70 تا کتاب خوندم باید خیلی خیلی کتاب بخونین یا شانس بیارین اونی که شما خوندین ازش سوال بیاد نمونه اش هم کتاب زیرساختهای شهری که پارسال ازش چندتا سوال اومد ولی امسال هیچی . در هر حال برای همه اونهایی که زحمت می کشن آرزوی موفقیت می کنم .
      درصدهای منم ( زبان سفید مباحث عمومی 67/36 مبانی نظری 67/36 تاریخ 56/55 ریاضیات 72/51 )

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۳-۹، ۱۰:۱۰ صبح)davinchi نوشته است: سلام من رتبه ام 158 شده
      تقریبا 4 - 5 روز مونده به کنکور روزی 7-8 ساعت می خوندم البته 2 سال قبل شرکت کرده بودم و تقریبا خوب خوندم ولی بدشانسی آوردم ، امسال هم به اصرار اطرافیان شرکت کردم .
      کنکور ارشد برنامه ریزی شهری هیچ جور نتایجش قابل پیش بینی نیست ، من مطمئنم خود سازمان سنجشی ها هم نمی دونن تو آزمون تشریحی می خوان چی کار کنن !!
      واسه قبولی 2 راه هست یا مثل یکی از رتبه های تک رقمی 3 سال پیش که می گفت من 70 تا کتاب خوندم باید خیلی خیلی کتاب بخونین یا شانس بیارین اونی که شما خوندین ازش سوال بیاد نمونه اش هم کتاب زیرساختهای شهری که پارسال ازش چندتا سوال اومد ولی امسال هیچی . در هر حال برای همه اونهایی که زحمت می کشن آرزوی موفقیت می کنم .
      درصدهای منم ( زبان سفید مباحث عمومی 67/36 مبانی نظری 67/36 تاریخ 56/55 ریاضیات 72/51 )

احیانا درصداتون رو اشتباهی تایپ نکردید شما؟؟
      آخه من مطمئنم که اشتباهی تایپ کردید
      شما زبان سفید
      مباحث36
      مبانی36
      تاریخ55
      ریاضی51
      درست میگم؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام. من براي سراسري خيلي نخوندم و اصلا فكر نمي كردم مجاز بشم. رتبه شد 979... مي خوام بدونم اصلا براي كنكورعملي بخونم يانه ؟ اصلااحتمالي هست يا نه ؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,649 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,362 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: milad93
            جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,437 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
          آخرین ارسال: dhiver1
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,018 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
            سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,609 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,074 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,871 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,690 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 972 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,522 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان