امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رتبه 7 و 9 کنکور سراسری جواب شما را میدهند(این فرصت طلایی است)-برنامه ریزی شهری
سلام

شما میتونید سوالات خود را از آقای مهندس ایزدی رتبه 7 کشور و آفای مهندس امیری نژاد رتبه 9 کشور که در کنکور سراسری 1390 موفق به کسب این رتبه شده اند بپرسید.

امیدوارم جواب شما را در همین جا بدهند.

البته از هر دو مهندس عزیز به خاطر همکاریشون تشکر میکنم.

کوچک همه شما سروران علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، JAVAD4050 ، Brightness
سلام مهندسین عزیز(مهندس ایزدی و یا مهندس امیری نژاد)

بزارید اولین سوال را خودم بپرسم میدونم سوال خیلی از دوستانمون هم هست.

سوال من:

شما برای آمار چه کتابهایی را مطالعه نمودید و شما میدونستید که این تغییر اساسی در آمار در کنکور امسال بوجود میاد؟

پاسخ
با سلام.من امسال کتاب آمار مهندس طورانی رو 3 دور خوندم.کتاب خوبی بود.من اصلا خبر نداشتم که قرار سوالات ریاضی اینجوری بشه.من واسه خود درس ریاضی وقت زیادی گذاشته بودم ولی خوب تو کنکور فقط 2تا اومد. اگه کسی میخواد آمار رو تو کنکور بزنه من بهش این کتاب رو توصیه میکنم.ولی اینو بگم که این کتاب 700 صفحه است و خوندنش حوصله میخواد.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Maryam M ، Brightness
    سلام
    والله تغييرات رياضي كه اصلا قابل پيش بيني نبود،من هم رياضي خونده بودم و هم آمار.
    براي مطالعه هم كتاب محسن طوراني كتاب خوبيه.
    آخرین ارسال های من :

سجاد ايزدي-كارشناس ارشد برنامه ریزی شهری (دانشگاه شهید بهشتی)
    ايميل:Izadi.Sajjad1367@gmail.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Maryam M ، JAVAD4050 ، Brightness
    سلام مهندسین عزیز(مهندس ایزدی و یا مهندس امیری نژاد) از اینکه سریع پاسخ دادید ممنونم استفاده کردم

بزارید دومین سوال را خودم بپرسم میدونم سوال خیلی از دوستانمون هم هست.

سوال دوم من:

احتمال میدید در آزمون تشریحی تحلیلی 24 تیر ماه 1390 بیشتر از چی سوال بدند و آیا شما در این زمینه اطلاعی دارید؟

پاسخ
     سپاس شده توسط sorena11
    راستشو بخواین هیچ چیزی در این مورد نمیدونم.اگه کسی اطلاعات دقیقی در این مورد داره به ما هم بگه.

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    در مورد امتحان مرحله دوم اطلاعی ندارم.

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    سلام با تشکر از سایت خوبتون و با تبریک به آقایان مهندس
    میخواستم بدونم میشه لیست کتابای جدیدی که برای ازمون عملی خوبه بخونیم رو تو سایت بزارین همچنین ممنون میشم اگه بگین مقالات کدوم مجله هارو بخونیم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام منم بهتون تبریک میگم
      میشه لیست منابعی که خوندید به ما هم بگین

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
      (۱۳۹۰-۳-۳، ۱۱:۴۵ صبح)سجاد ولی پور نوشته است: سلام منم بهتون تبریک میگم
      میشه لیست منابعی که خوندید به ما هم بگین

سلام مهندس عزیز

به نظر میرسه سوال شما خیلی کلیه

اگه امکان داره سوالاتی بپرسید که جواب اونها در یکی دو خط انجام بشه

من همینجا از مهندسین عزیز که به سوالات با کمی وقتشان جواب میدند تشکر میکنم.

حالا خودم یه سوال میکنم:

شما دوست دارید در کدوم دانشگاه ایران ادامه تحصیل دهید؟ (اگه دوست داشتید دلیلش را هم ذکر کنید)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,192 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,914 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان