ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 9 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 9 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398 میباشد.

سلام خانم مهندس و تبریک به شما که توانستید رتبه 9  را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 9 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید لطفا به سوالات زیر جواب دهید.
1-لطفا خودتان را معرفی کنید.
2-از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
سلام. کوثر حسن زاده، کارشناسی مهندسی شهرسازی  با معدل ۱۷.۴۲ از دانشگاه شیراز.

3-درصد هاتون در هر سرفصل آزمون کارشناسی ارشد چطور بود؟
زبان ۵.۵۶ !

مباحث ۵۲

مبانی ۴۸

تاریخ ۳۸.۶۷

مباحث ۵۴.۶۷

4- قبل از برگزاری آزمون و آغاز مطالعه برای ارشد فکر میکردید رتبه عالی کسب کنید؟
من از اول تصمیم داشتم برا یه رتبه عالی تلاش کنم. هیچ رتبه‌ای جز تک رقمی نمیتونست منو اقناع کنه!

5-چطور میتوان رتبه تک رقمی یا رتبه خوبی را در کنکور کارشناسی ارشد کسب کنیم؟
بر خلاف باوری که جا افتاده نباید کنکور ارشد رو دست کم گرفت! با استمرار در مطالعه و جدی گرفتن کار میشه رتبه خوبی گرفت

6- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
از اول مهر تا یک روز قبل از کنکور! البته سال قبلش هم یه پیش خوانی داشتم.

7- نظرتون بابت مشاوره ایران شهرساز و چقدر در کسب این رتبه تاثیر داشت؟
مشاوره درسی نسبتا خوب بود و استمرار داشت. اما مشاوره انگیزشی بسیار عالی و تاثیرگذار

8-پکیج ایران شهرساز از نظر کیفی چطور بود و چقدر در کسب این موفقیت تاثیر داشت؟
به عنوان جمع بندی بعد از خوندن کتاب اصلی و اماده شدن برای آزمون هر ماه خیلی مفید بود.

9- آزمون های آنلاین ایران شهرساز را شرکت کردید؟ لطفا ارزیابی تان را در مورد آزمون بفرمایید.
بله شرکت کردم. باعث میشد مطالبی رو که تو هر ماه خوندم مرور بشه و نقاط قوت و ضعفم رو بفهمم. ولی اگه جواب تشریحی سوالات هم تهیه شده بود خیلی بهتر میشد.

10-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 9 بیاورید؟
اول از همه توکل به خدا.

بعضی وقتا فقط تلاش کردن نیست که آدمو به موفقیت میرسونه. چیزی که من امسال باور کردم قدرت ذهن بود. اینکه آدم اگه به چیزی باور داشته باشه قطعا بش میرسه.

11-برنامه ریزی شما برای آزمون اسکیس چیست؟
طبق تجربه شخصی خودم، متاسفانه آزمون های مرحله دوم رشته ما جوری شده که حتما نیاز به کلاس های جانبی داره! و من هم احتمالا همین کارو کنم.

12-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1399 شرکت کنند دارید؟
به خودتون باور داشته باشین. و همه تلاشتونو برای رسیدن به هدفتون بکنید و نذارید جای هیچ پشیمونی باقی بمونه.

13-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
امسال منابع کنکور خیلی پراکنده بود. و بعضیاشم اطلاعات عمومی بود! اما من کتاب اصلی همه منابعی که ایران شهرساز لیست کرده بود رو خوندم.

14-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
شاید خلاصه نویسی همراه با یکبار خوندن سخت باشه. اما اگه فرصت کافی برای اِشراف به کتاب فراهم باشه، میشه خلاصه مفیدتری نوشت.

خوندن خلاصه هایی که فرد خودش نوشته، تو روزای آخر خیلی مفیده.

15-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت و فضای مجازی در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد

به هر حال فضای مجازی باعث شد بشه از راه دور هم به بعضی امکانات دسترسی داشته باشم.

گروه جمعی ایران شهرساز برای مطالعه ماه آخر خیلی مفید بود و دور هم درس خوندن خستگی آدمو کم میکرد. و اگه سوالی بود میشد پرسید و رفع ابهام کرد.

۱۶-درصد رضایت تان از مشاوره ایران شهرساز و پکیج خلاصه ایران شهرساز و آزمون های آنلاین و  سایت ایران شهرساز و کانال و گروههای مجازی ایران شهرساز ؟
من بورسیه ایران شهرساز شدم و این فرصت خیلی خوبی بود برام.

در مجموع مفید و قابل استفاده بود.

سپاس از شما.

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

2
RE: مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 9 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 9 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398 میباشد.

سلام خانم مهندس و تبریک به شما که توانستید رتبه 9 را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 9 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید لطفا به سوالات زیر جواب دهید.
1-لطفا خودتان را معرفی کنید.
2-از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
سلام. کوثر حسن زاده، کارشناسی مهندسی شهرسازی با معدل ۱۷.۴۲ از دانشگاه شیراز.

3-درصد هاتون در هر سرفصل آزمون کارشناسی ارشد چطور بود؟
زبان ۵.۵۶ !

مباحث ۵۲
مبانی ۴۸
تاریخ ۳۸.۶۷
مباحث ۵۴.۶۷

4- قبل از برگزاری آزمون و آغاز مطالعه برای ارشد فکر میکردید رتبه عالی کسب کنید؟
من از اول تصمیم داشتم برا یه رتبه عالی تلاش کنم. هیچ رتبه‌ای جز تک رقمی نمیتونست منو اقناع کنه!

5-چطور میتوان رتبه تک رقمی یا رتبه خوبی را در کنکور کارشناسی ارشد کسب کنیم؟
بر خلاف باوری که جا افتاده نباید کنکور ارشد رو دست کم گرفت! با استمرار در مطالعه و جدی گرفتن کار میشه رتبه خوبی گرفت

6- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
از اول مهر تا یک روز قبل از کنکور! البته سال قبلش هم یه پیش خوانی داشتم.

7- نظرتون بابت مشاوره ایران شهرساز و چقدر در کسب این رتبه تاثیر داشت؟
مشاوره درسی نسبتا خوب بود و استمرار داشت. اما مشاوره انگیزشی بسیار عالی و تاثیرگذار

8-پکیج ایران شهرساز از نظر کیفی چطور بود و چقدر در کسب این موفقیت تاثیر داشت؟
به عنوان جمع بندی بعد از خوندن کتاب اصلی و اماده شدن برای آزمون هر ماه خیلی مفید بود.

9- آزمون های آنلاین ایران شهرساز را شرکت کردید؟ لطفا ارزیابی تان را در مورد آزمون بفرمایید.
بله شرکت کردم. باعث میشد مطالبی رو که تو هر ماه خوندم مرور بشه و نقاط قوت و ضعفم رو بفهمم. ولی اگه جواب تشریحی سوالات هم تهیه شده بود خیلی بهتر میشد.

10-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 9 بیاورید؟
اول از همه توکل به خدا.

بعضی وقتا فقط تلاش کردن نیست که آدمو به موفقیت میرسونه. چیزی که من امسال باور کردم قدرت ذهن بود. اینکه آدم اگه به چیزی باور داشته باشه قطعا بش میرسه.

11-برنامه ریزی شما برای آزمون اسکیس چیست؟
طبق تجربه شخصی خودم، متاسفانه آزمون های مرحله دوم رشته ما جوری شده که حتما نیاز به کلاس های جانبی داره! و من هم احتمالا همین کارو کنم.

12-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1399 شرکت کنند دارید؟
به خودتون باور داشته باشین. و همه تلاشتونو برای رسیدن به هدفتون بکنید و نذارید جای هیچ پشیمونی باقی بمونه.

13-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
امسال منابع کنکور خیلی پراکنده بود. و بعضیاشم اطلاعات عمومی بود! اما من کتاب اصلی همه منابعی که ایران شهرساز لیست کرده بود رو خوندم.

14-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
شاید خلاصه نویسی همراه با یکبار خوندن سخت باشه. اما اگه فرصت کافی برای اِشراف به کتاب فراهم باشه، میشه خلاصه مفیدتری نوشت.

خوندن خلاصه هایی که فرد خودش نوشته، تو روزای آخر خیلی مفیده.

15-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت و فضای مجازی در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد

به هر حال فضای مجازی باعث شد بشه از راه دور هم به بعضی امکانات دسترسی داشته باشم.

گروه جمعی ایران شهرساز برای مطالعه ماه آخر خیلی مفید بود و دور هم درس خوندن خستگی آدمو کم میکرد. و اگه سوالی بود میشد پرسید و رفع ابهام کرد.

۱۶-درصد رضایت تان از مشاوره ایران شهرساز و پکیج خلاصه ایران شهرساز و آزمون های آنلاین و سایت ایران شهرساز و کانال و گروههای مجازی ایران شهرساز ؟
من بورسیه ایران شهرساز شدم و این فرصت خیلی خوبی بود برام.

در مجموع مفید و قابل استفاده بود.

سپاس از شما.

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.

آخرین ارسال های من :
    3
    RE: مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 9 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398
    مصاحبه خوبی بود
    ممنونم
    آخرین ارسال های من :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1398 alireza 1,146 1398-6-12، 12:23 صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی ایران شهرساز با رتبه 23 کشور و 1 سهمیه طراحی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 543 1398-5-25، 12:09 صبح
        مصاحبه اختصاصی ایران شهرساز با رتبه 13 کشور و 2 سهمیه طراحی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 421 1398-5-25، 12:06 صبح
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد 1398 alireza 363 1398-4-28، 02:02 عصر
        رتبه و درصد ارشد طراحی شهری سراسری 1390 ayatai_67 18,725 1398-3-30، 07:05 عصر
        افتتاح انجمن های جدید ویژه کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 98 alireza 2,347 1397-5-23، 11:17 عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 1 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 707 1397-5-23، 01:29 صبح
        جدیدترین منابع ارشد طراحی شهری 1398 alireza 1,376 1397-5-6، 11:33 عصر
        نکاتی در باب آزمون اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری ۱۳۹۷ alireza 1,004 1397-4-28، 03:41 عصر
        جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1397 alireza 937 1397-4-28، 03:00 عصر
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      [-]
      جستجو
      جستجوی گوگل