ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مصاحبه اختصاصی ایران شهرساز با رتبه 13 کشور و 2 سهمیه طراحی شهری آزمون سراسری 1398
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398 میباشد

سلام و تبریک به شما که توانستید رتبه 2 سهمیه و رتبه 13 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 2 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید لطفا به سوالات زیر جواب دهید.
1-لطفا خودتان را معرفی کنید.
2-از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
3-درصد هاتون در هر سرفصل آزمون کارشناسی ارشد چطور بود؟
4- قبل از برگزاری آزمون و آغاز مطالعه برای ارشد فکر میکردید رتبه عالی کسب کنید؟
5-چطور میتوان رتبه تک رقمی یا رتبه خوبی را در کنکور کارشناسی ارشد کسب کنیم؟
6- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
7-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 2 بیاورید؟
8-برنامه ریزی شما برای آزمون اسکیس چیست؟
9-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1399 شرکت کنند دارید؟
10-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
11-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
12-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 1399 چی هست؟
13-برای کسب رتبه برتر در کنکور شما در موسسه ای هم ثبت نام کرده بودید؟ اگر بله لطفا نام موسسه را نبرید
14. حرف آخر و توصیه شما برای داوطلبین برای کسب رتبه برتر کنکور 99

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
2
RE: مصاحبه اختصاصی ایران شهرساز با رتبه 13 کشور و 2 سهمیه طراحی شهری آزمون سراسری 1398
(1398-5-25، 12:06 صبح)alireza نوشته است: این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398 میباشد

سلام و تبریک به شما که توانستید رتبه 2 سهمیه و رتبه 13 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 2 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید لطفا به سوالات زیر جواب دهید.
1-لطفا خودتان را معرفی کنید.
2-از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
3-درصد هاتون در هر سرفصل آزمون کارشناسی ارشد چطور بود؟
4- قبل از برگزاری آزمون و آغاز مطالعه برای ارشد فکر میکردید رتبه عالی کسب کنید؟
5-چطور میتوان رتبه تک رقمی یا رتبه خوبی را در کنکور کارشناسی ارشد کسب کنیم؟
6- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
7-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 2 بیاورید؟
8-برنامه ریزی شما برای آزمون اسکیس چیست؟
9-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1399 شرکت کنند دارید؟
10-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
11-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
12-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 1399 چی هست؟
13-برای کسب رتبه برتر در کنکور شما در موسسه ای هم ثبت نام کرده بودید؟ اگر بله لطفا نام موسسه را نبرید
14. حرف آخر و توصیه شما برای داوطلبین برای کسب رتبه برتر کنکور 99

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
١. سلــــــام! سید محمد موسوی رتبه ٢ سهمیه و ١٣ خام در گرایش طراحی شهری

٢. دانشگاه دولتی بجنورد؛ معدل ١٧.٩٧ و موثر ١٩.٣٧ (معدلتونم میتونه تو رتبتون اثرمثبت داشته باشه?)

٣. زبان (۵.۵۶)، مباحث (۵٢)، مبانی (۴٢.۶٧)، تاریخ (۴۴)، تحلیل (۵٠.۶٧)

۴. خودم همیشه دوس داشتم رتبم خوب بشه ولی حرف و توقع بقیه بیشتر بهم این اعتماد به نفسو انگیزرو میداد که رتبه خوبی بیارم.

۵. برای رتبه برتر شدن، باید تمام تمرکزتونو روی همون بذارین و به چیزی غیر اون و رتبه بد فکر نکنین. چیزی که طی این کنکور من بهش ایمان آوردم، قانون باورها بود؛ چیزی که تا قبل این فک میکردم فقط شعاره?

۶. برای کنکور از اواخر آذر شروع کردم؛ هرچند در طول ترمای گذشته هم یکسری منابعو خونده بودم و البته که تعویق کنکورم خیلی موثر بود (چون تونستم عقب افتادگیامو جبران کنم)؛ بطور مفید سال آخری حدود ٣ ماه (بدلیل سفر نوروزی و سفر بین ترم و تفریحات)

٧. بعد کمک خدا و دعا بقیه؛ اون خواستن عمیق و از ته دل خودم بود؛ چون وقتی شما چیزیو از ته دل بخواین؛ تلاشو انگیزتونم ناخوداگاه به همون سمت میره؛ مسلما اونایی که از من بهتر شدن، خواستنشون نسبت به من عمیق‌تر بوده...

٩. اینکه اگه قصد شما ادامه‌تحصیل هستش؛ به منابع وجزوه‌هایی اکتفا نکنین که فقط شمارو برای ٣،۴ ماه آماده نگه‌ میداره؛ چون در ادامه راه به یک اندوخته کامل‌تری نیاز دارین.  به‌ نظرم جزوه‌ها و خلاصه‌ها و موسسات مثل دوپینگ میمونن که سرعت و قدرت شمارو  فقط برای یه مدت کوتاه به اوج میرسونه؛ اگرم میخواین از این دوپینگ استفاده کنین، در کنار تغذیه اصلیتون باشه و ترجیحا به چشم جمع بندی و دو ماه آخر بهش نگاه کنین... پس تا جایی که جا داره اول علمتونو ببرین بالا (اینجوری برا کنکور خوندنم ساده‌تر میشه)

١٠. کتابایی که تو همه سایتا وکانالا بعنوان اولویت اول و دوم هستن؛ ضمن اینکه از کتابای جدید و مقالات اساتید برجسته شهرسازیم غافل نشین؛ از حجم کتابا هم نباید بترسین؛ چون اولا نیاز نیست شما کل اون کتابو بخونین (فقط یه بخشای خاصی از اونو باید بخونین؛ مثل کتاب کرمونا و...) و دوم اینکه بیشتر کتابای طراحی شهری تکرار مکرراتَن؛ پس تو خوندن وسواسم بذارید کنار

١١. برای خلاصه نویسی من از نرم‌افزار لایتمن استفاده کردم؛ که هر کتابی که میخوندم عکسای مهم و نکاتشو داخل اون وارد میکردم (مخصوصا برای طراحی که عکس زیاد میاد؛ توصیمم بیشتر عکسای سیر اندیشه‌ها و تاریخا، مثل قبادیان، زارعی، مبانی نظری بحرینی و... هستش)؛ این کار مخصوصا برای مباحث عمومی خیلی جواب داد که تقریبا کل جزوه‌ای که برای خودم درست کرده بودم، تو اون بود و برخلاف زمان کمی که درست کردنش میگیره، بازده چن‌برابری داشت (چون هم همه‌جایی و جم‌و‌جوره و هم اینکه یه نظم و طبقه‌بندی به ذهن میده و طی زمان کوتاه میشه چندین‌بار مرور کرد)
توصیم برای جمع بندی و خلاصه آخرم؛ تستای ١٨سال اخیر کنکوره با جواب تشریحیشون

١٢. کسایی که از رشته‌های غیر مرتبط میان ولی به گرایش طراحی شهری علاقه دارن، نباید نگران باشن؛ چون کلا دامنه رشتمون خیلی گسترده‌ و پراکنده هست و از طرفی علم طراحی شهری، حداقل تو ایران خیلی محدوده؛ ینی حتی کسایی که شهرسازی خوندنم ممکنه تو این اقیانوس گم بشن و کسایی هم که با مشاوره و راهنمایی درست از رشته‌های غیر مرتبط میان هم موفق باشن و مطمئن باشن که راه درستیو انتخاب کردن؛ چون کلا شهرسازی اقیانوسیه به عمق یه وجب که خیلی چیزا ازش یاد میگیریم?

١٣. خیر؛ در هیچ موسسه‌ای اسمم ثبت نشده و از هیچ جزوه و کلاس و آزمونی استفاده نکردم (البته به غیر از خلاصه سیر‌اندیشه‌ها که تو اون زمان چاره‌ی دیگه‌ای نبود?)؛ در کل اینکه آزاده بودن و رتبه خوب آوردن، لذتش دوچندانه بنظرم?

١۴. اینکه هیچوقتِ هیچوقت کم از خودتون نخواین؛ و هدفتون چیز دیگه‌ای باشه (ینی که به کسی نگین رتبتون خوب میشه، بذارین خودشون میفهمن?)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1398 alireza 477 1398-6-12، 12:23 صبح
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی ایران شهرساز با رتبه 23 کشور و 1 سهمیه طراحی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 339 1398-5-25، 12:09 صبح
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 9 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 710 1398-5-6، 11:18 صبح
آخرین ارسال: Salmesalm
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد 1398 alireza 289 1398-4-28، 02:02 عصر
  رتبه و درصد ارشد طراحی شهری سراسری 1390 ayatai_67 18,418 1398-3-30، 07:05 عصر
  افتتاح انجمن های جدید ویژه کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 98 alireza 2,241 1397-5-23، 11:17 عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 1 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 610 1397-5-23، 01:29 صبح
  جدیدترین منابع ارشد طراحی شهری 1398 alireza 1,267 1397-5-6، 11:33 عصر
  نکاتی در باب آزمون اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری ۱۳۹۷ alireza 891 1397-4-28، 03:41 عصر
  جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1397 alireza 843 1397-4-28، 03:00 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  اعتراض‌ها به نتایج و سهمیه‌‌های کنکور ارشد شهرسازی 1398 پیگیری ازطریق نماین... 6-23 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1398 6-12 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 139۸ 6-11 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  آب و فاضلاب 6-9 unit 1 kurosh تاسیسات و تجهیزات شهری
  فضاهای مکث شهری 6-9 ALI XxX alireza سایر مقالات
  فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل 6-6 meysam rezaei shohreh69 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
  انتشار کتاب شکوفایی شهری، وضعیت شهرهای جهان در سال 2012-2013 6-4 Sahab Sahab اخبار شهرسازی و معماری
  متوسط هزینه زندگی دانشجویی 6-3 dariush60 ziar1376 زندگی در اوکراین
  مصاحبه ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری ... 5-27 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  درخواست نقشه های بازار وکیل شیراز 5-26 sardarekord alireza درخواست نقشه
  مصاحبه اختصاصی با رتبه 5 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398 5-25 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی ایران شهرساز با رتبه 23 کشور و 1 سهمیه طراحی شهری آزمون سراس... 5-25 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  مصاحبه اختصاصی ایران شهرساز با رتبه 13 کشور و 2 سهمیه طراحی شهری آزمون سرا... 5-25 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود فایلهای ویژه کنکورمرحله دوم کنکور 98 ارشد برنامه ریزی شهری 5-12 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 9 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون س... 5-6 alireza Salmesalm تالار گفتمان طراحی شهری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل