ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
فضاهاي مورد نياز براي طراحي موزه هنر آسیایی سیاتل
LMN ARCHITECTS بازگشایی موزه هنر آسیایی سیاتل را جشن می گیرد.
ساختمان هنر دکو سال 1933 در فهرست ملی اماکن تاریخی، و مناطق بازسازی شده و معماری مدرن در معماری جهانی و معماری مدرن ثبت شده است.
معماران LMN خوشحال است که بازگشایی موزه هنر آسیایی سیاتل را در 8 فوریه 2020 جشن می گیرد. با هماهنگی با ساختمان آرت دکو طراحی شده توسط بب و گولد در سال 1933، بازسازی و گسترش موزه هنر آسیایی به طور همزمان برای ادغام با طراحی اولمستد انجام شده است. منظره پارک داوطلب
این طرح نشان دهنده اولین بازسازی اساسی، افزودن و ادغام یکپارچه سایت دیدنی ساختمان با ماموریت موزه برای قرن بیست و یکم است: نمایش هنر آسیایی در ارتباط با فضاهای آموزشی و حفاظتی معاصر.
موزه از ساعت 8 صبح روز شنبه 8 فوریه با مراسم بریدن روبان استقبال از مردم را آغاز خواهد کرد.فضاهاي مورد نياز براي طراحي موزه به شواهدی از هیجان عمومی برای بازگشایی، همه 10000 بلیط رایگان و زمان بندی شده برای جشن آخر هفته درخواست شده است. ساعات کار منظم موزه از 12 فوریه آغاز می شود که شامل چهار روز رایگان جدید در هر ماه می شود.
آمادا کروز، مدیر Illsley Ball Nordstrom و مدیر عامل موزه هنر سیاتل (SAM) گفت: «نمی‌توانیم بیشتر از این هیجان‌زده باشیم که درهای موزه را باز کنیم و به همه خوش آمد بگوییم». گالری‌های جدید و تازه‌ای که توسط LMN Architects طراحی شده‌اند، هنری از مجموعه‌ای را به نمایش می‌گذارند که قبلاً هرگز در معرض دید قرار نگرفته‌اند، و مضامین پر طنین این اینستالیشن به طور یکسان لذت و کنجکاوی را برمی‌انگیزد. اتصالات جدید به پارک داوطلب و مناظر آن خیره کننده است. ما از شهر سیاتل و کارکنان و حامیان SAM و همچنین مدیر بازنشسته SAM، کیمرلی رورشاخ، که فداکاری فوق‌العاده‌اش این پروژه را به ثمر رساند، سپاسگزاریم.»
سم میلر، شریک مسئول، اظهار می کند: "طراحی که توسط معماران LMN توسعه یافته است، نیازهای فنی مختلف، از جمله سیستم های مکانیکی و الکتریکی، دسترسی، بهبود لرزه ای، و همه نیازهای دیگر برای یک محیط هنر معاصر را در نظر گرفته است. این الزامات برنامه، و همچنین مناطق جدید برای بازدیدکنندگان، فضای اضافی برای نمایشگاه های ویژه،فضاهاي مورد نياز براي طراحي موزه و دفاتر برای کارکنان، ملاحظات مهم در طراحی نهایی بودند.
مجموعه ای از پله ها به ورودی لابی آرت دکو در ضلع غربی ساختمان منتهی می شود. پس از داخل شدن، لابی ورودی به محوطه باغ فولر متصل می شود و به لابی پارک جدید باز می شود. هر سه فضا یک ستون فقرات گردشی جدید ایجاد می کنند که ساختمان را به پارک و پارک را با ساختمان می پیوندد. بازسازی و اضافه شدن دوباره شخصیت اصلی محوطه باغ فولر را به عنوان مرکز مرکزی موزه تأیید می کند که نه تنها دسترسی به فضاهای گالری را فراهم می کند، بلکه حس انتظار را ایجاد می کند که توسط دو پورتال جدید که به پارک باز می شوند تقویت می شود. لابی. لابی جدید رابط عمودی به فضاهای برنامه جدید است و بیشتر از شیشه تشکیل شده است و این تصور را ایجاد می کند که فضا در منظره شناور است.
وندی پاوتز، شریک طراحی، می گوید: «ساختمان موجود یک گنج محلی برای شهر است. هدف اصلی ما بازگرداندن ساختمان به شکوه اولیه‌اش بود، اما با تغییراتی که به موزه اجازه می‌دهد در آینده موفق باشد و اهداف حفاظتی و نگهبانی را در بافت موجود ساختمان اصلی برآورده کند. یکی دیگر از اهداف مهم این بود که موزه ارتباط بیشتری با جامعه داشته باشد و نسبت به آنچه در داخل اتفاق می افتد بازتر و بیانگرتر باشد. اکنون، همه افراد در پارک می‌توانند احساس کنند که در داخل چه اتفاقی می‌افتد و اضافه شدن معاصر فرصت‌های جدیدی را برای تعاملات اجتماعی بی‌نظیر در داخل موزه ایجاد می‌کند.»
گردش هر حجم را به هم متصل می کند و در نهایت همه چیز را به پارک و عناصر اصلی متصل می کند. سطح ورودی شامل تمام لابی ها، فضاهای گالری موجود و یک گالری کاملاً جدید به مساحت 2658 فوت مربع است که فضای بیشتری را به موزه اضافه می کند. سطح زمین و سطح زیرزمین برنامه ساختمانی مشابهی دارند که از فضاهای جانبی، انبارهای هنری، فضاهای ملاقات و دفاتر تشکیل شده است. سطح زمین همچنین شامل یک کتابخانه، استودیو حفاظت، سالن 201 صندلی، و یک فضای آموزش جامعه است.
پاملا ترویتیک، مدیر ارشد، می‌گوید: «این ایده که ساختمان اصلی دارای نور روز است، یک کاتالیزور مهم برای برخی از تصمیم‌های طراحی ما بود. از آنجایی که ساختمان اولیه در مورد ارتباط با بیرون بود، ما به طراحی داخلی با تمرکز بر ارتباط با محیط بیرون نزدیک شدیم. رویکرد ما به فضا، تجربه، متریال و بافت، و نگرش به نور روز امکان تجربه‌ای یکپارچه با مداخلات ظریف بین ساختمان موجود و جدید را فراهم می‌کند.»
بازسازی، نور روز را به گالری‌های هشت ضلعی با جعبه‌های نور تعبیه‌شده در سقف می‌دهد که نور طبیعی روز را شبیه‌سازی می‌کند و در عین حال یک سیستم نورپردازی مدرن را برای موزه فراهم می‌کند. این نور مصنوعی به موزه اجازه می دهد تا زمینه را برای هنرهای جدید فراهم کند، مجموعه خود را بهتر حفظ کند و انعطاف پذیری جدیدی را برای نمایش های آینده فراهم کند.
وندی پاوتز، شریک طراحی، می‌گوید: «تجربه‌ی ساختمان، ساختار آرت دکو را به اصل خود بازمی‌گرداند، اما با شگفتی‌های جدید و افزوده‌های سه طبقه‌ای که ما طراحی کردیم، تقویت شد. گالری مدرن مدرن و لابی پارک در اطراف درختان ساخته شده است و تجربه جدیدی را با عناصر پارک ایجاد می کند. ما کار کردیم تا ساختمان را به پارک باز کنیم، بنابراین همانطور که شما از طریق افزودنی ها گردش می کنید، معماری ارتباط قوی تری با طبیعت اطراف سایت ایجاد می کند و فعالیت هایی را که در موزه اتفاق می افتد نشان می دهد.
اجزای ساختمان و فضاهای داخلی برای به حداکثر رساندن فضای برنامه و عملکرد و همچنین بهره گیری از هویت تکتونیکی خود بازسازی و سازماندهی شده اند. علاوه بر کار ترمیم نما، ارتقاء اساسی در دیوارها، کف و عناصر سقف در گالری‌های موجود انجام شد تا فضا از نظر ساختاری سالم باشد و الزامات کد را برآورده کند.
سم میلر، شریک مسئول، اظهار می کند: «کار بر روی یک ساختمان تاریخی مانند این یک امتیاز و افتخار واقعی است. این بخشی از میراث سیاتل است و ما امیدواریم که همه ببینند که ما با ساختمان موجود با دقت و احترام رفتار کردیم و امکانات را با افزودنی افزایش دادیم تا تماشای هنر بهتر از همیشه باشد. تمرکز کار ما در معماران LMN بر روی ایجاد تجربیات اجتماعی عالی است، اما در درجه اول در مورد اتصال به جامعه است. ما امیدواریم که این افزوده به ساختمان تاریخی اصلی اهمیت دهد و ما بسیار هیجان زده هستیم که همه از موزه بازدید کنند و بازسازی و اضافه شدن را برای خود تجربه کنند.
موزه هنر آسیایی سیاتل میراث معماری ساختمان تاریخی و یکپارچگی پارک را ارج می نهد و حفظ می کند و در عین حال فضایی را برای کاوش های عمیق تر در سنت های متنوع، هنری و فرهنگی آسیا فراهم می کند. اضافه شدن جدید فضای آموزشی اختصاصی برای بازدیدکنندگان لذت و دسترسی به برنامه های عمومی و رویدادهای اجتماعی را فراهم می کند. فضای گالری جدید گسترش یافته و بازسازی شده، موزه را قادر می سازد تا مجموعه دائمی بیشتری را به نمایش بگذارد و نمایشگاه های ویژه ای را سازماندهی کند که دیدگاه های گسترده تری را در مورد سنت ها و مسائل معاصر آسیا ارائه می دهد. موزه با انعکاس سازمان پیچیده ای از الزامات، طبیعت، معماری، تاریخ و هنر را در مقیاسی شاعرانه و صمیمی ادغام می کند.
معماران LMN پیشرو در طراحی پروژه های مدنی و فرهنگی در سراسر ایالات متحده است. این شرکت تعدادی پروژه مهم را در سیاتل طراحی کرده است، از جمله تالار بنارویا، سالن مک‌کاو، مرکز همایش ایالت واشنگتن، موزه تاریخ و صنعت، و در حال حاضر در حال طراحی غرفه اقیانوس آکواریوم سیاتل برای قرار گرفتن در اسکله است.
مواد مورد استفاده:
ماسه سنگ، پیش ساخته، گچ بر پایه آهک، شیشه، بتن و فولاد سازه ای

آخرین ارسال های من :
موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  اصول طراحي مجتمع تجاري تفريحي در یک منطقه عمومی tasdid 277 ۱۴۰۰-۸-۱۶، ۰۳:۰۵ صبح
آخرین ارسال: tasdid
  طراحي حجم معماري هتل برای صنعت گردشگری tasdid 475 ۱۴۰۰-۸-۱۳، ۰۵:۳۳ عصر
آخرین ارسال: tasdid
Photo ابعاد فضاهاي موزه قربانیان تفتیش عقاید tasdid 256 ۱۴۰۰-۸-۶، ۰۳:۳۲ عصر
آخرین ارسال: tasdid
  ابعاد موزه جدید جنگ سرد دانمارک tasdid 271 ۱۴۰۰-۸-۶، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: tasdid
  حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 10,371 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 3,630 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 3,461 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
آخرین ارسال: Blackfield
  پیشنهاد در مورد تعطیلی مطالب سایت به مدت چند روز تا اغاز تکمیل ظرفیت s1s2s3 4,745 ۱۳۹۱-۷-۱، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: sm6463@gmail.com
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  سرفصل ارزیابی اثرات توسعه بر محیط زیست ۵-۲۳ m.marziye mymymym ارزیابی اثرات توسعه بر محیط زیست
  سرفصل حقوق و قوانین شهرسازی ۵-۲۳ m.marziye mymymym حقوق و قوانین شهرسازی
  لینک های دانلود کتاب های مفید شهرسازی مناسب برای کنکور ۵-۱۸ E.Y.I waboq اطلاعیه ها
  مهندس romisa برنده هفته سوم:تخفیف 50 درصدی پکیج ها برای فعالترین کاربر هفته ۵-۱۸ romisa waboq اطلاعیه ها
  Diablo 2: Resurrected players must first remove the old gems ۵-۱۴ bertramuzi bertramuzi اخبار مسکن مهر و مرتبط
  Madden 23 made its way to Xbox Game Pass a few months after its launch ۵-۱۴ bertramuzi bertramuzi gis
  RuneScape 3 has changed a lot from the way RuneScape used to be ۵-۱۴ bertramuzi bertramuzi تالار گفتمان طراحی شهری
  من نمیتونم مطلب ارسال کنم گویا مشکلی برای سایت پیش امده ۵-۱۰ s1s2s3 ghavampol آموزش ارسال مطلب و مشکلات ارسال فایل
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 29 کشور در گرایش طراحی شهری 95 ۵-۳ alireza waboq تالار گفتمان طراحی شهری
  از بچه های گلستان ،شهر گنبد کسی هس ؟؟؟؟؟؟ ۵-۳ raoof waboq کارگاره هم اندیشی
  نکات انتقال اتوکد به رویت ۵-۲ alireza pewiryce تالار گفتمان معماری
  دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق ۵-۲ memar1394 pewiryce تالار گفتمان معماری
  جزئیات ثبت نام قبول شدگان در دوره ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد ۵-۱ Sahab pewiryce اخبار دانشگاه
  نحوه عودت وجه ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد 96 این هفته اعلام می شود ۵-۱ Sahab pewiryce اخبار دانشگاه
  فروش کتاب تاریخ شکل شهر(جیمز موریس) ۴-۳۰ alireza mymymym کتاب های برنامه ریزی شهری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل