امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود مقاله:باغ های شهری-pdf
دانلود مقاله:باغ های شهری-pdf

.pdf   باغ های شهری-iranshahrsaz.com.pdf (اندازه: 270.86 KB / تعداد دفعات دریافت: 212)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، boof ، اندیشه
ببخشید نویسنده این مقاله مشخص نشده بهتره مقاله های معتبر رو از غیر معتبر جدا کنید مقالات چاپ شده در مجلات یا مقالات دانشجویی و ...تشکر بابت توجهی که به نظرات دارید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۳-۱۱، ۰۱:۳۴ صبح)saedeh nasr نوشته است: ببخشید نویسنده این مقاله مشخص نشده بهتره مقاله های معتبر رو از غیر معتبر جدا کنید مقالات چاپ شده در مجلات یا مقالات دانشجویی و ...تشکر بابت توجهی که به نظرات دارید

اول سلام
    دوم شما زحمت بکشید 10 تا مقاله معتبر یا غیر معتبر بزارید و بعد در مورد مقاله هایی که در سایت هستند اینطور نظر بدهید.
    شما میتونید از جای دیگه دانلود کنید.
    و اینکه اون نظر بی ادبانه شما را حذف کردم همه اعضای محترم این سایت مهندس و بالاتر هستند و بهتر این بود که شما به من پیام میدادید تا به شما جواب دهم .
    موفق باشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      90.293 46- مدیریت شهری و نقش آن در توسعه ی سازمان فضایی شهر بابلسر سیدمحمد رستمکلایی aramo 1 3,987 ۱۳۹۵-۹-۲۰، ۱۰:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: oyster
      کتاب سبزه میدان هویت گم شده برای دانلود zidane 0 1,239 ۱۳۹۵-۷-۸، ۰۵:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: zidane
      مقاله محله های تاریخی شهری تلگرام1 0 1,544 ۱۳۹۴-۱۱-۱۸، ۰۴:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: تلگرام1
      مقاله موزه هنرهای معاصر و موزه فرش MHAKBARI 2 2,453 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۱:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      کد کاربری های شهری ati.d 2 2,915 ۱۳۹۴-۸-۱۵، ۱۲:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: محبوبه مکتبی
      مقاله کاربرد مطالعات هواشناسی آلودگی هوا در طراحی شهری atelieahjam 1 1,983 ۱۳۹۴-۸-۲، ۰۷:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: ra9hil
      مقاله طراحی مجسمه های شهری atelieahjam 0 2,462 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۲:۵۱ عصر
      مقاله طراحی و الگوهای رفتاری پیشنهادی برای بهسازی پارک های شهری atelieahjam 0 2,509 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۲:۲۳ عصر
      مقاله طراحی و مهندسی فضای سبز و پارکهای شهری و جنگلی atelieahjam 0 2,639 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۴۹ صبح
      مقاله فرش شهری ، مقدمه ای بر شهرسازی فولدینگ atelieahjam 0 2,606 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۳۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان