امتیاز موضوع:
  • 119 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام برای ارشد91-برنامه ریزی وآزمون تا کنکور -موفقیت بالا-رایگان
من هم مي خواهم ثبت نام كنم و فكر كنم از بقيه عقب افتاده ام . راستي براي رشته طراحي شهري چي ثبت نام نداريد؟

باتشكر ساها

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۵-۱۲، ۱۲:۴۲ عصر)ساها نوشته است: من هم مي خواهم ثبت نام كنم و فكر كنم از بقيه عقب افتاده ام . راستي براي رشته طراحي شهري چي ثبت نام نداريد؟

باتشكر ساها

درود

برای طراحی شهری هم چند روز پیش با چند نفر از مهندسین فعال سایت صحبت کردم و خوشبختانه مهندس deldar قول همکاری داده اند و رتبه دو رقمی کنکور 1390 مهندسnasjcobs هم قول همکاری داده که بزودی آزمون های آنلاین اینترنتی رایگان برگزار خواهد شد.

و همین جا از دوستانی که قبلا در آزمون ارشد طراحی شهری شرکت نمودند نیز دعوت به همکاری مینمایم.

شما میتونید آخرین خبر ها را در لینک های زیر ببینید.

گرایش طراحی شهری-زمان آزمون اول اینترنتی تعیین سطح و اضافه شدن مدیرجدیدآزمون اینترنتی

دعوت به همکاری
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام

من هم مي خواهم ثبت نام كنم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام
      من ثبت نام کردم ولی متاسفانه ازمون تعیین سطح رو نتونستم شرکت کنم الان هم نمیدونم از کجا شروع کنم برای خوندن یعنی مثلا نمیدونم از چه منابعی برای 30 درصد اول استفاده کنم یا اصلا مباحث مطرح شده در 30 درصد رو از کجا بیارم؟ خواهش میکنم کمکم کنید.
      آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۵-۱۳، ۱۱:۲۲ صبح)elena نوشته است: سلام
      من ثبت نام کردم ولی متاسفانه ازمون تعیین سطح رو نتونستم شرکت کنم الان هم نمیدونم از کجا شروع کنم برای خوندن یعنی مثلا نمیدونم از چه منابعی برای 30 درصد اول استفاده کنم یا اصلا مباحث مطرح شده در 30 درصد رو از کجا بیارم؟ خواهش میکنم کمکم کنید.

سلام نگران نباشید دیر نشده همین حالا وقتشه
      من امروز سعی می کنم سرفصل های مربوط به 30 درصد اول و منابع مهم برای اونا رو برای شما بذارم
      موفق باشید

و ضمنا دوست من
      شما حالا که ثبت نام کردید میتونید ازمون تعیین سطح رو بدید مدیر سایت لطف کردن و اون رو فعال گذاشتن برای کسانی مثل شما که دیر متوجه شدید بتونید خودتون رو محک بزنید
      بعد از این ازمون میتونید خودتون رو با رتبه های برتر مقایسه کنید و بسنجید برای شروع یا ادامه کار
      و خودتون رو بهتر برای ازمون هفته بعد اماده کنید
      سوالی داشتید بفرمایید سعی می کنم تا جایی که بتونم پاسخگو باشم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام. من لیسانس نقشه برداری دار مو می خوام واسه ارشد، برنامه ریزی شهری امتحان بدم. می خواستم بدونم از کجا باید شروع کنم و لیست یه سری منابع ضروری رو می خواستم. ممنون می شم کمکم کنید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        دوست عزیز؛ marzieh411
        من پیشنهاد می کنم ارسال های زیر را مشاهده کنید:
        http://iranshahrsaz.ir/showthread.php?tid=9
        http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=56

و ضمنا میتونید در 15 آزمون آنلاین رایگان هم شرکت نمایید و خودتون را محک بزنید.

http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir

و در ضمن میدونید که از امسال رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری، آزمون تشریحی، تحلیلی و عملی داره؟

موفق باشید

پاسخ
        اگه الانم میشه ثبت نام کرد ، منم دوست دارم که ثبت نام کنم.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط alireza
          سلام
          مهندس دهقان اگه خاطرتتون باشه قرار بود در صورت امکان لیست کتابها و قیمتشون رو در اختیار بنده قرار بدهید که برای خرید پستی انها اقدام کنم . من منتظرم ایا امکانش هست ؟

پاسخ
          (۱۳۹۰-۵-۱۴، ۱۱:۳۷ صبح)elena نوشته است: سلام
          مهندس دهقان اگه خاطرتتون باشه قرار بود در صورت امکان لیست کتابها و قیمتشون رو در اختیار بنده قرار بدهید که برای خرید پستی انها اقدام کنم . من منتظرم ایا امکانش هست ؟
          من تعدادی از کتابها با قیمت هاشون را براتون میزارم:

1-تاریخ شکل شهر تا انقلاب صنعتی چاپ 1388 قیمت 8500 تومان

2- کتاب سبز شهرداری هر جلد چاپ 1383 قیمت 1000 تومان

3- اصول و روش های برنامه ریزی منطقه ای چاپ 1388 قیمت 3400 تومان

4- برنامه ریزی شهرهای جدید چاپ 1388 قیمت 2450 تومان

5- مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری چاپ 1389 قیمت 3500 تومان

6- تحلیلی از ویژگیهای برنامه ریزی شهری در ایران چاپ 1389 قیمت 9000 تومان

7- با شهر و منطقه در ایران چاپ 1388 قیمت 3800 تومان

8- از شار تا شهر چاپ 1387 قیمت3700 تومان

9- از شار تا شهر چاپ 1387 قیمت3700 تومان

10- نکات کلیدی کارشناسی ارشد چاپ 1389 قیمت17500 تومان

بازم هست دوستان کمک کنند.....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,794 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,509 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: milad93
            جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,449 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
          آخرین ارسال: dhiver1
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,034 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
            سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,619 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,887 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,703 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,534 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان