امتیاز موضوع:
  • 119 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام برای ارشد91-برنامه ریزی وآزمون تا کنکور -موفقیت بالا-رایگان
این آزمون ها و برناه ریزی واسه کنکور فقط واسه برنامه ریزی شهری یا طراحی شهری هم داره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...62#pid7062
    این مثل اینکه جدیده ثبت نام شروع شده ظاهرا. برای طراحی شهری

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    آزمونها رایگان شد....اینم برنامه
    طبق تصمیم نهایی تیم برگزار کننده آزمون های آنلاین سایت ایران شهرساز بر اساس نظرسنجی از دوستان، برنامه زمان بندی به شرح زیر اعلام می شود:

[ لازم به ذکر است که جهت جلوگیری از تداخل آزمون های آنلاین سایت با آزمون های حضوری موسسات، تصمیم بر آن شد که روز های آزمون به جمعه و شنبه تغییر یابد به صورت زیر:]

آزمون اول( تعیین سطح): مرحله اول:30 و 31 تیرماه مرحله دوم: 6 و7 مرداد ماه (برگزار شد)

آزمون دوم : 20و21 مرداد ماه (برگزار شد)

آزمون سوم : 3 و4 شهریورماه (برگزار شد)

آزمون چهارم : 17 و 18 شهریورماه (برگزار شد)

آزمون پنجم : 14و 15 مهرماه (بزودی...)

آزمون ششم: 13 و 14 آبان ماه (از 30درصد اول سرفصل ها)

آزمون هفتم: 11 و12 آذرماه (از 30 درصد دوم سرفصل ها)

آزمون هشتم: 9و 10 دی ماه (از 40 درصد آخر سرفصل ها)

آزمون نهم:7و 8بهمن ماه (جامع)

آزمون دهم: 21و22 بهمن ماه (جامع)

آزمون یازدهم مخصوص دانشگاه آزاد: 18و19 اسفند ماه
    آزمون دوازدهم مخصوص دانشگاه آزاد: 24و25 فروردین ماه 1391
    آزمون سیزدهم مخصوص دانشگاه آزاد: 15و16 اردیبهشت ماه 1391

آزمون ها به صورت آنلاین در تاریخ تعیین شده از ساعت 12 شب تا 12 شب روز بعد به مدت 48 ساعت بر اساس سر فصل های مشخص برگزار می شود و پس از هر آزمون پاسخنامه ها بررسی و نتایج اعلام می شود.

هر آزمون جوایز خاص خودش را دارد و بر اساس تعداد شرکت کننده دوره قبل تعیین میشود.

برای دیدن سرفصل آزمون هابه لینک زیر مراجعه کنید: http://iranshahrsaz.ir/forumdisplay.php?fid=12

و جهت ثبت نام در سایت مرکز آزمون به سایت www.iranshahrsaz.ir مراجعه کنید.

آدرس برای شرکت در آزمون های در حال برگزاری : http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir

باسپاس از همه شما تیم برگزاری آزمون های آنلاین سایت ایران شهرساز
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام میشه اسم منم وارد کنید؟:blush:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام...ببخشید...من یه مقدار گیج شدم...میخوام برای آزمونها ثبت نام کنم....باید چیکار کنم؟:blush:

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۰-۸-۲۰، ۰۸:۴۵ عصر)hoda.mehraz نوشته است: سلام...ببخشید...من یه مقدار گیج شدم...میخوام برای آزمونها ثبت نام کنم....باید چیکار کنم؟:blush:
        سلام
        اول خدمت شما عرض کنم که نام کاربری خودتون رو به شماره ای که مهندس AliReza در بالا قرار دادند پیامک کنید 2روز مونده به آزمون یوزر و پسورد براتون پیامک میشه، یه بار دیگه تاپیک مهندس AliReza رو بخونید خودتون متوجه میشید
        دوم خدمت مهندس AliReza
        مهندس قرار بود بالاخره دقیقا مشخص کنید آزمون هفتم کی برگزار میشه و دقیقا از کدوم سرفصل ها میاد
        ما سرگیجه گرفتیما!!!:D
        آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
        پاسخ
         سپاس شده توسط hoda.mehraz
        (۱۳۹۰-۸-۲۲، ۱۲:۳۹ صبح)ilia87 نوشته است:
        (۱۳۹۰-۸-۲۰، ۰۸:۴۵ عصر)hoda.mehraz نوشته است: سلام...ببخشید...من یه مقدار گیج شدم...میخوام برای آزمونها ثبت نام کنم....باید چیکار کنم؟:blush:

سلام
        اول خدمت شما عرض کنم که نام کاربری خودتون رو به شماره ای که مهندس AliReza در بالا قرار دادند پیامک کنید 2روز مونده به آزمون یوزر و پسورد براتون پیامک میشه، یه بار دیگه تاپیک مهندس AliReza رو بخونید خودتون متوجه میشید
        دوم خدمت مهندس AliReza
        مهندس قرار بود بالاخره دقیقا مشخص کنید آزمون هفتم کی برگزار میشه و دقیقا از کدوم سرفصل ها میاد

سلام به اين لينك سر بزنيد و تمام سرفصل هارا ببينيد:
        http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=12
        من در ارسال قبلي هم اشاره كردم ولي باز هم شما به بزرگواري خودتون عفو بفرماييد.

پاسخ
         سپاس شده توسط ایلیا
        (۱۳۹۰-۸-۲۲، ۰۸:۳۵ صبح)AliReza نوشته است:
        (۱۳۹۰-۸-۲۲، ۱۲:۳۹ صبح)ilia87 نوشته است:

سلام
        دوم خدمت مهندس AliReza

سلام به اين لينك سر بزنيد و تمام سرفصل هارا ببينيد:
        http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=12
        من در ارسال قبلي هم اشاره كردم ولي باز هم شما به بزرگواري خودتون عفو بفرماييد.

بله درسته
        تشکر می کنم
        حواس پرت شدما!

پاسخ
         سپاس شده توسط alireza
        طراحی شهری هم هست؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          Rainbow 
          (۱۳۹۰-۹-۹، ۱۱:۲۰ عصر)rahi1383 نوشته است: طراحی شهری هم هست؟

[b]سلام .بله .آزمون سوم طراحی شهری در تاریخ 3 دی برگزار میشه ,برای اطلاع بیشتر میتونید به تایپیک زیر سری بزنید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid
          آخرین ارسال های من :

يا چنان نمای که هستی، يا چنان باش که می‌نمايی

«بايزيد بسطامی»

پاسخ
           سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,792 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,507 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: milad93
            جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,449 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
          آخرین ارسال: dhiver1
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,034 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
            سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,619 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,887 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,703 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,534 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان