امتیاز موضوع:
  • 119 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام برای ارشد91-برنامه ریزی وآزمون تا کنکور -موفقیت بالا-رایگان
(۱۳۹۰-۳-۸، ۰۸:۳۹ عصر)Maryam M نوشته است: سلام

وقتتون بخیر

ببخشید یه سوال

راجع به طرحی که گذاشتید واسه کنکوری ها چجوریه ؟ کاش لطف میکردید و یه توضیح کلی میدادید ، مثلا اگه یکی بخواد موسسه ای ثبت نام کنه واسه کنکور ، برنامه اونجا با برنامه سایت هم جهت هستن ؟ اصلا مبنای برنامه ریزی چی هستش ؟

ممنون میشم یه کم واضح تر توضیح بدید

سلام

ببینید کار موسسه به این صورته:

اول از شما پول زیادی میگیرند و بعد سوالات را از بانک سوالاتشون انتخاب میکنند و موسسه ای مانند ----- میاد از سوالات سالهای قبل بقیه موسسه ها استفاده میکنه.

من میتونم چند مورد براتون مثال بزنم و اینکه مثلا موسسه ----- 6 دوره حضوری گرفت و دریغ از یک سوال که در آزمون سراسری اومده باشه.

ولی سوال سال 1389 را اگه کسی خوب کار میکرد دقیقا حتی بدون تغییر در خود سوال و عدد هاش در آزمون 1390 اومد.

دوم: اینکه یک مشاور دارند که وقتی سوال میکنی درست جواب نمیدند (البته بنده خداها نمیدونند که قراره اتفاقات عجیبی مثل سال 1390 بیفته)

این سایت همون کارها را میکنه البته بهتر دارم با رتبه های برتر مذاکره میکنم که شما سوالاتتون را در همینجا میپرسید و جواب مشکل صدها نفر را حل میکنه

دوم اینکه این طرح از اول تابستان شروع میشه که این خودش یک محک جدیه و مطمئن باشید جواب خوبی خواهیم گرفت.

دوستان مهندس:

من قبلش با مدیران سایت مشورت کردم و اونایی که ازسون سوال کردم گفتند کاش پارسال همچین طرحی بود.

در کل این سایت به شما برنامه از سرفصل ها میده و طبق اون هم آزمون میگیره و سعی داریم با تلاش مدیران سایت بهترین را در اختیار شما بزاریم.

اگه بازم سوالی بود ... بپرسید...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، lofra ، بابایی

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ثبت نام برای ارشد91-برنامه ریزی وآزمون تا کنکور -موفقیت بالا-رایگان - توسط alireza - ۱۳۹۰-۳-۸، ۰۸:۵۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,650 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,368 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,081 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,665 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,934 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,741 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,582 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان