ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
خبر فوری-تشریحی تحلیلی-قبولی صد در صد-چه درصدی بزنیم...
سلام دوستان

اینم یه طرح جالب دیگه از سایت ایران شهرساز

شما چه رتبه ای دارید چند درصد بزنید رتبه شما به حد قبولی میرسد.

احتمالات را اگر در نظر بگیریم و چه مقدار فعالیتمان در این 45 روز (امروز 9 خرداد1390) بیشتر شود تا موفق شویم و رتبه مان به قبولی برسد.

منتظر باشید....

میتونید قبل از شروع نظر دهید....
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: lofra
2
RE: خبر فوری-تشریحی تحلیلی-قبولی صد در صد-چه درصدی بزنیم...
سلام... اين خيلي موضوع خوبيه. ميشه اطلاعات كامل و درست از اين موضوع هر چه زودتر بذارين ؟ من مي خوام بدونم با رتبه 979 واقعا اين آزمون تشريحي مي تونه تاثيرگذار باشه ؟ يعني اگر فرض رو بر اين بگيريم كه خيلي خوب اين آزمون رو بدم آيا اصلا احتماليبه قبولي هست برام يا نه ؟! چون مي خوام نخونم، خودم اميدي ندارم... اگر كه اطلاعات درستي دارين بگين تا دير نشده :)

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: alireza ، lofra
    3
    (1390-3-9، 05:58 عصر)ami.k نوشته است:  سلام... اين خيلي موضوع خوبيه. ميشه اطلاعات كامل و درست از اين موضوع هر چه زودتر بذارين ؟ من مي خوام بدونم با رتبه 979 واقعا اين آزمون تشريحي مي تونه تاثيرگذار باشه ؟ يعني اگر فرض رو بر اين بگيريم كه خيلي خوب اين آزمون رو بدم آيا اصلا احتماليبه قبولي هست برام يا نه ؟! چون مي خوام نخونم، خودم اميدي ندارم... اگر كه اطلاعات درستي دارين بگين تا دير نشده :)

سلام دوست عزیز ...حقیقتا رقابت خیلی فشرده هست و در حال حاضر آزمون دوم خیلی سرنوشت ساز خواهد بود اما به هر حال نباید نه نا امید بود و نه اینکه خوشبین بلکه باید واقع بینانه نگاه کرد چون بالاخره کسانی که رتبشون خوب شده احتمال اینکه آزمون دوم رو هم خوب بدن زیاده و هرگز رتبشون نسبت به رتبه ازمون اول پرت نخواهد شد .کسی هم که رتبش 1200 شده احتمال این کمه (شایدم نباشه)که بتونه آزمون مرحله دوم رو خوب بده، بالاخره باید سعی خودتونو بکنید.امیدوارم موفق باشین

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: alireza
    4
    سلام دوستان

تا میانگین ها را درنیارم نمیشه خوب بررسی کرد البته اینها احتمال هستند ولی خوب میشه یه بررسی کرد و یه نتیجه ای گرفت و شما هم حتما کمک خواهید کرد.

منتظر باشید....

5
    به نظر من این کار هیچ کمکی به هیچکی نمی کنه و اصلا هم نتیجه نداره
    حتی طراح سوال ها هم نمیتونه با اطمینان بگه چه میانگینی درحد قبولیه یا نه!!!
    آخه کسی نمیتونه احتمال بده که بالفرض من با 40 درصد آزمون تحلیلی و رتبه مشخص رتبم خوب میشه
    یهو دیدی آزمون مرحله 2 انقدر آسون بود که میانگین 300 نفر اول توی مرحله دوم بالای 70 شد یا بالعکس انقدر سخت باشه که نفر اولم نتونه بالای 40 بزنه
    به نظرم به جای این کارا باید انرژیمون رو یه جاهای دیگه استفاده کنیم
    با تشکر

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: alireza ، atroan ، sharooje
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 472 1396-4-28، 02:40 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 421 1396-4-24، 02:56 عصر
        شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 1,094 1395-6-9، 03:48 صبح
        سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 970 1395-5-8، 03:34 عصر
        شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 982 1395-4-16، 03:10 صبح
        شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 768 1395-4-16، 03:09 صبح
        شیت شهرک تفریحی توریستی خزر تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 789 1395-4-16، 03:08 صبح
        شیت ساماندهی سکونت گاه غیر رسمی با رویکرد نوزایی شهری تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری alireza 776 1395-4-16، 01:38 صبح
        سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 567 1395-4-9، 09:10 عصر
        آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 1,146 1395-3-28، 01:46 صبح
      آخرین ارسال: khansa
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
        دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 5-25 alireza hamed_1361 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
        فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
        [خبر شهرسازی]  کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان 5-14 kasrak kasrak منابع
        غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 5-14 parasto_gh j77 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری-... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل