امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر فوری-تشریحی تحلیلی-قبولی صد در صد-چه درصدی بزنیم...
سلام دوستان

اینم یه طرح جالب دیگه از سایت ایران شهرساز

شما چه رتبه ای دارید چند درصد بزنید رتبه شما به حد قبولی میرسد.

احتمالات را اگر در نظر بگیریم و چه مقدار فعالیتمان در این 45 روز (امروز 9 خرداد1390) بیشتر شود تا موفق شویم و رتبه مان به قبولی برسد.

منتظر باشید....

میتونید قبل از شروع نظر دهید....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra
سلام... اين خيلي موضوع خوبيه. ميشه اطلاعات كامل و درست از اين موضوع هر چه زودتر بذارين ؟ من مي خوام بدونم با رتبه 979 واقعا اين آزمون تشريحي مي تونه تاثيرگذار باشه ؟ يعني اگر فرض رو بر اين بگيريم كه خيلي خوب اين آزمون رو بدم آيا اصلا احتماليبه قبولي هست برام يا نه ؟! چون مي خوام نخونم، خودم اميدي ندارم... اگر كه اطلاعات درستي دارين بگين تا دير نشده :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، lofra
    (۱۳۹۰-۳-۹، ۰۵:۵۸ عصر)ami.k نوشته است: سلام... اين خيلي موضوع خوبيه. ميشه اطلاعات كامل و درست از اين موضوع هر چه زودتر بذارين ؟ من مي خوام بدونم با رتبه 979 واقعا اين آزمون تشريحي مي تونه تاثيرگذار باشه ؟ يعني اگر فرض رو بر اين بگيريم كه خيلي خوب اين آزمون رو بدم آيا اصلا احتماليبه قبولي هست برام يا نه ؟! چون مي خوام نخونم، خودم اميدي ندارم... اگر كه اطلاعات درستي دارين بگين تا دير نشده :)

سلام دوست عزیز ...حقیقتا رقابت خیلی فشرده هست و در حال حاضر آزمون دوم خیلی سرنوشت ساز خواهد بود اما به هر حال نباید نه نا امید بود و نه اینکه خوشبین بلکه باید واقع بینانه نگاه کرد چون بالاخره کسانی که رتبشون خوب شده احتمال اینکه آزمون دوم رو هم خوب بدن زیاده و هرگز رتبشون نسبت به رتبه ازمون اول پرت نخواهد شد .کسی هم که رتبش 1200 شده احتمال این کمه (شایدم نباشه)که بتونه آزمون مرحله دوم رو خوب بده، بالاخره باید سعی خودتونو بکنید.امیدوارم موفق باشین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    سلام دوستان

تا میانگین ها را درنیارم نمیشه خوب بررسی کرد البته اینها احتمال هستند ولی خوب میشه یه بررسی کرد و یه نتیجه ای گرفت و شما هم حتما کمک خواهید کرد.

منتظر باشید....

پاسخ
    به نظر من این کار هیچ کمکی به هیچکی نمی کنه و اصلا هم نتیجه نداره
    حتی طراح سوال ها هم نمیتونه با اطمینان بگه چه میانگینی درحد قبولیه یا نه!!!
    آخه کسی نمیتونه احتمال بده که بالفرض من با 40 درصد آزمون تحلیلی و رتبه مشخص رتبم خوب میشه
    یهو دیدی آزمون مرحله 2 انقدر آسون بود که میانگین 300 نفر اول توی مرحله دوم بالای 70 شد یا بالعکس انقدر سخت باشه که نفر اولم نتونه بالای 40 بزنه
    به نظرم به جای این کارا باید انرژیمون رو یه جاهای دیگه استفاده کنیم
    با تشکر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، atroan ، sharooje

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,006 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,595 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,857 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,511 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,413 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,787 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 746 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,015 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
        شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
        چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 800 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان