امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رتبه 7 و 9 کنکور سراسری جواب شما را میدهند(این فرصت طلایی است)-برنامه ریزی شهری
(۱۳۹۰-۳-۹، ۰۹:۰۶ عصر)nafise sahabi نوشته است: تبریک میگم آقای ایزدی....آخه شما جطور خوندید؟راستش من هم که مشاوره کرده بودم با رتبه های برتر میگفتند که باید منابع رو بخونم و منم اینکارو کردم و 5 ماه روزی متوسط 9 ساعت 20 تا از منابع رو خوندم اما حتی به اندازه زحمتی که کشیدم نتیجه نگرفتم و رتبه ام حدود 1000 شد.البته انتظار نداشتم که رتبه ام خوب بشه اما این رو هم انتظار نداشتم.کسی رو میشناسم که فقط کتابای شهرام جنگجو رو خونده بود و رتبه اش از من خیلی بهتر شد.لیسانسم کاملا غیر مرتبط با شهرسازی بوده و معدلم هم 13.پارسال هم شرکت کردم و فقط 2 ماه جزوه های یالپانیان رو خونده بودم.به نظر شما اشکال کار من چی و کجا بوده؟دوستان دیگه هم اگه میدونن کمک کنن....چرا حتی نتیجه امیدوار کننده هم نگرفتم؟

سلام مهندس ایزدی

فکر میکنم این پرسش مهندس جا مونده اگه براتون امکان داره جوابشون را بدهید البته اگه مهندس امیری نژاد هم جواب بدند موردی نداره.

ممنون از هر دو مهندس بزرگوار
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام خانم صاحبي و عليرضا جان
راستش من تكنيك خاصي براي خوندن نداشتم،موسسه خاصي هم ثيت نام نكردم و هيچ كنكور آزمايشي هم شركت نكردم.
در مورد خودتون هم مي خواستم ببينم رشته تحصيليتون چي بوده؟آخه پيش زمينه ذهني شخص توي موفقيت در كنكور كمك زيادي مي كنه.
در مورد منابع هم به نظرم خيلي بيشتر از 20 تا كتاب رو براي موفقيت توي كنكور ارشد شهرسازي بايد خواند.
آخرین ارسال های من :

سجاد ايزدي-كارشناس ارشد برنامه ریزی شهری (دانشگاه شهید بهشتی)
ايميل:Izadi.Sajjad1367@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
سلام آقای مهندس ایزدی و آقای مهندس امیری نژاد

دوستان 36 سوال دانشگاه آزاد را در سایت قرار دادند ممنون میشم به این آدرس بروید و جوابها را یه بررسی سریع کنید و جوابهای داده نشده را کمک کنید.

پاسخ
(۱۳۹۰-۳-۱، ۰۸:۵۸ عصر)behzad_amlash نوشته است: با سلام.من امسال کتاب آمار مهندس طورانی رو 3 دور خوندم.کتاب خوبی بود.من اصلا خبر نداشتم که قرار سوالات ریاضی اینجوری بشه.من واسه خود درس ریاضی وقت زیادی گذاشته بودم ولی خوب تو کنکور فقط 2تا اومد. اگه کسی میخواد آمار رو تو کنکور بزنه من بهش این کتاب رو توصیه میکنم.ولی اینو بگم که این کتاب 700 صفحه است و خوندنش حوصله میخواد.

سلام این کتاب دو جلد داره کدومشو بخریم ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۳-۲۴، ۱۰:۵۵ صبح)سجاد ولی پور نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۱، ۰۸:۵۸ عصر)behzad_amlash نوشته است: با سلام.من امسال کتاب آمار مهندس طورانی رو 3 دور خوندم.کتاب خوبی بود.من اصلا خبر نداشتم که قرار سوالات ریاضی اینجوری بشه.من واسه خود درس ریاضی وقت زیادی گذاشته بودم ولی خوب تو کنکور فقط 2تا اومد. اگه کسی میخواد آمار رو تو کنکور بزنه من بهش این کتاب رو توصیه میکنم.ولی اینو بگم که این کتاب 700 صفحه است و خوندنش حوصله میخواد.

سلام این کتاب دو جلد داره کدومشو بخریم ؟

سلام مهندس.من منظورم کتاب امار و احتمال محسن طورانی که برای رشته های اقتصاد-مدیریت-حسابداری-برنامه ریزی شهری-محیط زیست-gis نوشته شده هستش.قیمتش هم 19000 تومان هست.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,820 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,535 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,450 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,035 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,620 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,889 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,704 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان