امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای جامعه شهرسازها متاسفیم؟؟؟درمورد آزمون تشریحی برنامه ریزی شهری
سلام مهندسین عزیز

خبرهایی در مورد مرحله دوم آزمون تشریحی تحلیلی به گوش میرسد که هر مهندسی را رنجور میکند.

چون منبع خبر فعلا از زدن این مطلب اطلاعی ندارد فعلا نمیتوانم بیشتر توضیح دهم ولی خبرهای تکمیلی بزودی.....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
اینجوری که بیشتر ما رو نگران می کنید لطفا بگید چی شده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    فعلا نمیتونم آخه باید از منبع خبر اجازه بگیرم ولی خیلی خودم ناراحت شدم و اینکه چرا شخصی که دسترسی به اطلاعات نداره قبول نشه اونوقت....

بزار بعدا میگم...

پاسخ
    مهندس ما رو هم نگران کردی.ما همین جوریش نگران بودیم.الان دیگه نگرانیمون بیشتر شد.لطفا بگو چی شده.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام مهندس بهزاد عزیز

به خدا فعلا نمیتونم ولی شما نگران نباش فقط صبر کن آخه منبع خبر از دستم ناراحت میشه دارم تلاش میکنم منابع اصلی را بدست بیارم و بهتون بگم.

ولی این خبر خیلی اعصاب منو بهم ریخت من که نباید برام مهم باشه ولی میدونید تمام تلاش سایت اینه که رقابت عادلانه باشه

بزارید....

پاسخ
      سلام!
      ای بابا ما که اینجوری نصفه جون شدیم!!! خوب میذاشتین یهو همه خبر رو میگفتین دیگه!!!!
      راستی من عضو جدیدم و از آشنایی با همتون خوشحالم دوستان!!!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
        مهندس ممنون از بابت همه تلاش هایی که میکنید.خیلی خیلی ممنون.

پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
        (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۱۲:۱۳ عصر)behzad_amlash نوشته است: مهندس ما رو هم نگران کردی.ما همین جوریش نگران بودیم.الان دیگه نگرانیمون بیشتر شد.لطفا بگو چی شده.

(۱۳۹۰-۳-۱۳، ۱۲:۵۹ عصر)behzad_amlash نوشته است: مهندس ممنون از بابت همه تلاش هایی که میکنید.خیلی خیلی ممنون.

سلام منم که این آزمون را ندارم ناراحتم آخه برای چی اطلاعات به افراد خاص داده بشه.....

بزارید منو به حرف درنیارید....

به خدا منبع از دستم ناراحت میشه...

دوستتون دارم ..

پاسخ
        با سلام لطفا بگید این اطلاعات رو چه کسانی به این افراد خاص که می گید دادند. اینجا بحث بی عدالتی و تبعیض پیش می یاد که شما باید بدون توجه به ناراحتی بعضیا افشا سازی کنید شاید بشه کاری کرد.با تشکر

پاسخ
         سپاس شده توسط alireza
        (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۶:۲۱ عصر)sharooje نوشته است: با سلام لطفا بگید این اطلاعات رو چه کسانی به این افراد خاص که می گید دادند. اینجا بحث بی عدالتی و تبعیض پیش می یاد که شما باید بدون توجه به ناراحتی بعضیا افشا سازی کنید شاید بشه کاری کرد.با تشکر

سلام مهندس اگه بگم که اون فرد که داره منابع را میگیره از دستم خیلی ناراحت میشه ولی خوب همین که بدونیم بازم خوبه و ممکنه اثرات مثبت داشته باشه.

بزارید.....

فقط اینو هم بگم که جای دیگه در مورد لو رفتن موضوع اسکیس طراحی شهری دانشگاه آزاد 1390 گفته شده بود پس خبرهایی هست....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,184 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,380 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان