امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای جامعه شهرسازها متاسفیم؟؟؟درمورد آزمون تشریحی برنامه ریزی شهری
(۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۷:۰۵ عصر)jozef نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۶:۲۸ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۶:۲۱ عصر)sharooje نوشته است: با سلام لطفا بگید این اطلاعات رو چه کسانی به این افراد خاص که می گید دادند. اینجا بحث بی عدالتی و تبعیض پیش می یاد که شما باید بدون توجه به ناراحتی بعضیا افشا سازی کنید شاید بشه کاری کرد.با تشکر

سلام مهندس اگه بگم که اون فرد که داره منابع را میگیره از دستم خیلی ناراحت میشه ولی خوب همین که بدونیم بازم خوبه و ممکنه اثرات مثبت داشته باشه.

بزارید.....

فقط اینو هم بگم که جای دیگه در مورد لو رفتن موضوع اسکیس طراحی شهری دانشگاه آزاد 1390 گفته شده بود پس خبرهایی هست....

mall">علیرضا خان با تمام احترامی که براتون قائلم ولی از این کارتون اصلا خوشم نیومد...
اگر واقعا این چیزایی که میگید صحت داره خب رک و راست به همه بگید که جریان چیه......
اگر هم از ناراحت شدن دوستتون می ترسید خب اون الانم از دستتون ناراحت شده.... چون موضوع رو یه جورایی گفتید!!!
هرچند من مطمئنم که توی ارشد سراسری سوالات به هیچ وجهی لو نمیره چون هنوز سوال طرح نشده که بخواد لو بره.... در ضمن طراح سوالات مرحله دوم کنکور چهره های سرشناس شهرسازی کشورن و به خاطر چندرغاز پول سوالات، خودشون رو زیر سوال نمی برن...برا دانشگاه آزاد اینطوری نیست، یارور رفته یه سری سوالات چرت و پرت رو طراحی کرده و سوالات اسکیس رو هم فروخته ولی مرحله دوم کنکور چون اولین سالیه که برگزار میشه و اساتیدی مثل دکتر بهزادفر خیلی روی برگزاری اون حساسن پس مطمئن باشید چنینی چیزی واقعیت نداره!!!
این رو میگم که خیال بچه های سایت رو راحت کنم تا با خیال راحت به هدفشون فکر کنن و اسیر شایعه نشن

علیرضا خان امیدوارم از لحن من ناراحت نشید... به نظر من هدف شما از طراحی سایت کمک به بچه های شهرسازی و بالا بردن سطح دانش اونا بوده ولی با این تایپیک از این هدف دور شدید............

سلام اقای جوزف محترم اینگونه صحبت کردن با مدیر سایت کاملا بی ادبانه بود،در ضمن اگه شما به هر دلیلی دانشگاه آزاد رو قبول ندارید درست نیست که با توهین به اساتید طرح سوال این رو نشون بدین و اساتید رو با لفظ یاروو خطاب کنید و توهین کنید .با این حرفتون هم به اساتید طرح سوال و هم به کسانی که در دانشگاه آزاد هستند توهین کردید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
با سلام به علیرضا و دوستان دیگر.
اقا علیرضا من ماه بعد سرباز هستم.یه لطفی بکن و زودتر این منابع رو به ما هم بگو تا بتونم حداقل یه دور بخونم.راستی اگه اون کسی که منابع رو داره از بجه های سایته پس نباید از گفتن منابع ناراحت بشه.چون هدف بچه های سایت کمک به همدیگه است و اگه نه که دیگه هیچی.بازم ممنون از تلاش شما.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، jozef
    (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۱۱:۵۹ عصر)lofra نوشته است:
    (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۷:۰۵ عصر)jozef نوشته است:
    (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۶:۲۸ عصر)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۶:۲۱ عصر)sharooje نوشته است: با سلام لطفا بگید این اطلاعات رو چه کسانی به این افراد خاص که می گید دادند. اینجا بحث بی عدالتی و تبعیض پیش می یاد که شما باید بدون توجه به ناراحتی بعضیا افشا سازی کنید شاید بشه کاری کرد.با تشکر

سلام مهندس اگه بگم که اون فرد که داره منابع را میگیره از دستم خیلی ناراحت میشه ولی خوب همین که بدونیم بازم خوبه و ممکنه اثرات مثبت داشته باشه.

بزارید.....

فقط اینو هم بگم که جای دیگه در مورد لو رفتن موضوع اسکیس طراحی شهری دانشگاه آزاد 1390 گفته شده بود پس خبرهایی هست....

mall">علیرضا خان با تمام احترامی که براتون قائلم ولی از این کارتون اصلا خوشم نیومد...
    اگر واقعا این چیزایی که میگید صحت داره خب رک و راست به همه بگید که جریان چیه......
    اگر هم از ناراحت شدن دوستتون می ترسید خب اون الانم از دستتون ناراحت شده.... چون موضوع رو یه جورایی گفتید!!!
    هرچند من مطمئنم که توی ارشد سراسری سوالات به هیچ وجهی لو نمیره چون هنوز سوال طرح نشده که بخواد لو بره.... در ضمن طراح سوالات مرحله دوم کنکور چهره های سرشناس شهرسازی کشورن و به خاطر چندرغاز پول سوالات، خودشون رو زیر سوال نمی برن...برا دانشگاه آزاد اینطوری نیست، یارور رفته یه سری سوالات چرت و پرت رو طراحی کرده و سوالات اسکیس رو هم فروخته ولی مرحله دوم کنکور چون اولین سالیه که برگزار میشه و اساتیدی مثل دکتر بهزادفر خیلی روی برگزاری اون حساسن پس مطمئن باشید چنینی چیزی واقعیت نداره!!!
    این رو میگم که خیال بچه های سایت رو راحت کنم تا با خیال راحت به هدفشون فکر کنن و اسیر شایعه نشن

علیرضا خان امیدوارم از لحن من ناراحت نشید... به نظر من هدف شما از طراحی سایت کمک به بچه های شهرسازی و بالا بردن سطح دانش اونا بوده ولی با این تایپیک از این هدف دور شدید............

سلام اقای جوزف محترم اینگونه صحبت کردن با مدیر سایت کاملا بی ادبانه بود،در ضمن اگه شما به هر دلیلی دانشگاه آزاد رو قبول ندارید درست نیست که با توهین به اساتید طرح سوال این رو نشون بدین و اساتید رو با لفظ یاروو خطاب کنید و توهین کنید .با این حرفتون هم به اساتید طرح سوال و هم به کسانی که در دانشگاه آزاد هستند توهین کردید.

من از آقای علیرضا عذر خواهی کردم... می دونم که بد رفتار کردم
    ولی من به دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد توهین نکردم
    من نوشتم طراح سوالات نه اساتید دانشگاه آزاد....
    در ضمن من از سوالات دانشگاه سراسری هم ناراضی بودم و خدا به طراحاش خیر نرسونه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      مهندسایه عزیز بجا توهین کردنو تو سرهم زدن چرا یه کار مثبت انجام نمیدین ؟؟؟؟؟؟وقت زیادی نمونده برید دانشگاههای تهران ببینید چه خبره با استادا صحبت بکنید بالاخره یکی پیدا میشه جواب بده.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۰-۳-۱۴، ۱۰:۲۷ صبح)shima نوشته است: مهندسایه عزیز بجا توهین کردنو تو سرهم زدن چرا یه کار مثبت انجام نمیدین ؟؟؟؟؟؟وقت زیادی نمونده برید دانشگاههای تهران ببینید چه خبره با استادا صحبت بکنید بالاخره یکی پیدا میشه جواب بده.

این پیشنهاد خوبیه.از دست ما که شهرستانی هستیم کاری بر نمیاد.بچه های تهرانی باید این زحمت رو بکشند و امیدوارم که این کارو بکنند و از نگرانی ما رو بیرون بیارند.

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام مهندسین عزیز

به این نتیجه رسیدیم که منابع اعلام شده و تعداد هم 10 تا است دیگه پیگیری از شما

شاید تونستم در آینده شماره ای را براتون اعلام کنم که منابع را میتونید گیر بیارید.

موفق باشید

اکثر صحبت های من نقل قول بود و هدف من فقط کمک بوده و بس

همه شما را دوست دارم و موفق باشید
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      سلام به شمامهندسین عزیز

خدا رو شکر که رو سفید شدم و به نظر میرسه منابع اعلام شده و از مدیر انجمن سایت خانم مهندس lofra تشکر میکنم که تونست 4 منبع را به من اعلام کند تا من هم به شما اعلام کنم.

شما میتونید برای اطلاعات بیشتر و لیست این منابع به این آدرس بروید.

البته این منابع قطعی نیست ولی خوب تا حدود زیادی میتونیم بگیم احتمالش بالاست.

موفقیت شما را آرزو دارم

کوچکترین عضو سایت علیرضا

دوستان فقط از مهندس lofra که منابع را معرفی کرده تشکر کنید نه از من

پاسخ
       سپاس شده توسط Sadeghpour ، sara1985 ، city111 ، morteza hadi

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,849 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,450 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,036 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,622 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,081 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,890 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,537 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,439 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,159 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 757 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان