امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگویی با رتبه 13 آزمون سراسری 90-خانم مهندس محمد زاده
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 13 کشور در آزمون سراسری 1390 میباشد.

سلام خانم مهندس محمدزاده

تبریک به شما که تونستید رتبه 13 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه13 را کسب نمودید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخوام که به این سوالات جواب دهید و میدونم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.

1- لطفا خودتون را معرفی کنید؟

2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چنده؟

3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟

4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟

5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)

6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 13 را بیاورید؟

7-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟

8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1391 شرکت کنند دارید؟

9- به عنوان حسن ختام آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم کوچک همه شما سروران علیرضا

درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه خانم مهندس محمدزاده دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
با سلام و خسته نباشيد
خيلي متشكرم از لطف شما
من مينا محمدزاده و داراي مدرك تحصيلي مهندسي نقشه برداري از دانشگاه شهيد رجايي هستم.
من فكر ميكنم اول خدا و بعد پشتكار و استفاده از منابع مناسب و ذاشتن يك برنامه ريزي منسجم من را در رسيدن به هدفم ياري كرد.
با عنايت به اينكه بنده شاغل بودم به جهت رسيدن به هدفم استعفا دادم و از 15 مهر 89 شروع به درس خواندن كردم.
من فقط در آزمون آزمايشي شركت كردم اما در كلاسي ثبت نام نكردم.
با توجه به ابهام نحوه ي آزمون من فعلا برنامه خاصي ندارم ولي فكر ميكنم با توجه به اينكه رشته ي من شهرسازي نبوده لازم است كه دروس عملي شهرسازي را بيشتر مطالعه كنم.
كيفيت درس خواندن و استفاده از منابع مناسب و به روز بودن آنها در موفقيت بسيار موثر مي باشد.
با توجه به اينكه من تازه وارد اين سايت شدم،فك ميكنم اين سايت محيط مناسبي براي تبادل اطلاعات و تعامل بيشتر شهرسازان مي باشد.
با تشكر مجدد از لطف شما،از شما تقاضا دارم براي موفقيت همديگر در آزمون 2 دعا كنيم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، reza1366
    سلام مهندس محمد زاده

از اینکه صادقانه به سوالات جواب دادید تشکر میکنم و براتون آرزوی قبولی در بهترین دانشگاه ایران را دارم امیدوارم شما مطالبی را که میدانید برای دوستانمان مفید است را در سایت بزارید یا برام میلش کنید.

موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، بابایی ، سحر رزم
    با تشكر از شما و زحماتتون

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۱:۳۱ عصر)mina.mah نوشته است: با سلام و خسته نباشيد
    خيلي متشكرم از لطف شما
    من مينا محمدزاده و داراي مدرك تحصيلي مهندسي نقشه برداري از دانشگاه شهيد رجايي هستم.
    من فكر ميكنم اول خدا و بعد پشتكار و استفاده از منابع مناسب و ذاشتن يك برنامه ريزي منسجم من را در رسيدن به هدفم ياري كرد.
    با عنايت به اينكه بنده شاغل بودم به جهت رسيدن به هدفم استعفا دادم و از 15 مهر 89 شروع به درس خواندن كردم.
    با توجه به ابهام نحوه ي آزمون من فعلا برنامه خاصي ندارم ولي فكر ميكنم با توجه به اينكه رشته ي من شهرسازي نبوده لازم است كه دروس عملي شهرسازي را بيشتر مطالعه كنم.
    كيفيت درس خواندن و استفاده از منابع مناسب و به روز بودن آنها در موفقيت بسيار موثر مي باشد.
    با توجه به اينكه من تازه وارد اين سايت شدم،فك ميكنم اين سايت محيط مناسبي براي تبادل اطلاعات و تعامل بيشتر شهرسازان مي باشد.
    با تشكر مجدد از لطف شما،از شما تقاضا دارم براي موفقيت همديگر در آزمون 2 دعا كنيم.

خدا گفته که از شما حرکت از من برکت شما تلاشتونو کردین ایشاا... نتیجشو میگیرین واستون هم دعا میکنیم تابه آرزوهاتون برسین ایشاا...;)
    آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
    بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    خيلي متشكرم از لطف شما

سلام مهندس محمدزاده
    تبریک میگم
    مهندس یه سوال:
    مهندس با توجه به اینکه شما گفتید که 15 مهر شروع کردید برام سواله که برای اولین بار بود که شما شرکت میکردید یا برای بار دوم بود که در کنکور ارشد شرکت میکردید؟
    ممنون از شما و همه براتون دعا میکنیم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    سلام و تبریک به دلیل رتبه خوبتون
    خواستم بدونم شما آزمون آزمایشی کدوم موسسه رو شرکت کردید؟
    و چه منابعی رو خوندید؟
    با تشکر فراوان
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
    "The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    (۱۳۹۰-۳-۲۸، ۱۰:۵۷ صبح)reza نوشته است:
    خيلي متشكرم از لطف شما

سلام مهندس محمدزاده
    تبریک میگم
    مهندس یه سوال:
    مهندس با توجه به اینکه شما گفتید که 15 مهر شروع کردید برام سواله که برای اولین بار بود که شما شرکت میکردید یا برای بار دوم بود که در کنکور ارشد شرکت میکردید؟
    ممنون از شما و همه براتون دعا میکنیم

(۱۳۹۰-۳-۲۸، ۰۲:۰۳ عصر)deldar نوشته است: سلام و تبریک به دلیل رتبه خوبتون
    خواستم بدونم شما آزمون آزمایشی کدوم موسسه رو شرکت کردید؟
    و چه منابعی رو خوندید؟
    با تشکر فراوان

سلام خانم مهندس ممنون از شما

ممنون میشم این 2 سوال مهندسین را جواب دهید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,352 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,000 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,852 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,670 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,507 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,409 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,738 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,120 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 744 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان