ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
پرسش وپاسخ بارتبه 13 کنکور سراسری (خانم مهندس محمدزاده)-برنامه ریزی شهری
سلام

شما میتونید سوالات خود را از خانم مهندس محمدزاده رتبه 13 کشور که در کنکور سراسری 1390 گرایش برنامه ریزی شهری و منطقه ای موفق به کسب این رتبه شده اند بپرسید.

امیدوارم جواب شما را در همین جا بدهند.

البته از هر خانم مهندس به خاطر همکاریشون تشکر میکنم.

کوچک همه شما سروران علیرضا
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: mina.mah
2
RE: پرسش وپاسخ بارتبه 13 کنکور سراسری (خانم مهندس محمدزاده)-برنامه ریزی شهری
سلام خانم مهندس عسکری

بزارید اولین سوال را خودم بپرسم میدونم سوال خیلی از دوستانمون هم هست.

سوال :

روزی تقریبا چند ساعت میخوندید و آیا تمام منابع را کامل میخوندید؟

3
با سلام
به نظر من اصلا خوندن همه منابع نه ضروريه و نه امكان داره.
در مورد ساعات درسيم من از 5 ساعت شروع كردم ميانگين 8 ساعت ميخوندم.
البته با اين توضيح كه من سال قبل يكبار در كنكور شهرسازي شركت كرده بودم و تا حدود زيادي با منابع آشنا بودم.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: AliReza ، lofra
    4
    سلام مهندس محمدزاده

از اینکه با سایت همکاری دارید تشکر میکنم.

سوال دوم من:

با توجه به اینکه دیگه نمیشه از کنار زبان عمومی و تخصصی گذشت به نظر شما بهترین راه حل برای زدن درصد بالای 40 در کنکور ارشد چیست؟

5
    با سلام
    به نظرم بهترين راه واسه خوندن زبان اينه كه به تدريج و از تابستان شروع كنيم
    كتابهايي مثل 504 و essential word for tofel يا كتاب زبان عمومي وتخصصي پارسه كتابهايي خوبي هستن.و اينكه هر روز 1ساعت واسه زبان وقت بذاريم حتما نتيجه ميگيريم.

6
    سلام مهندس محمدزاده

سوال سوم من:

با توجه به اینکه درس تاریخ شهر وشهرسازی در آزمون 1390 خیلی متفاوت بود و درصد ها خیلی پایین ؛ علت موفقیت شما در این درس(60درصد) چی بود ؟ شما کدوم منابع را معرفی میکنید؟

7
    با سلام و خسته نباشد خدمت شما
    براي درس تاريخ من جزوه هاي متفاوتي خوندم،مثل سيري در انديشه هاي دكتر پاكزادجلد2 ،كتاب از شار تا شار دكتر حبيبي،تحليلي بر ويژگيهاي شهرنشيني آقاي سلطان زاده و كتاب موريس،البته با كتابهاي خانه شهرسازان كه جلد تاريخش نكات مفيدي داره و در نهايت مرور مطالب به صورت مستمر.

8
    سلام مهندس محمدزاده

سوال بعضی از دوستان:

اگه براتون امکان داره بگید بیشتر چه مقاله هایی را میخواندید و چطور اونها را بدست میاوردید و خوندن مقاله ها چقدر به شما کمک کرد ؟

سپاس شده توسط: lofra
    9
    سلام میشه بگید امار چی خوندید

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: AliReza
    10
    به نظر شما برای سال آینده چه کتابهایی علاوه بر منابع امسال رو باید خوند؟ممنون

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 45 دیروز، 02:46 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری AliReza 414 1395-8-15، 12:43 صبح
      خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) AliReza 334 1395-8-3، 03:31 صبح
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 622 1395-6-9، 03:48 صبح
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 521 1395-5-8، 03:34 عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 489 1395-4-30، 07:54 عصر
    آخرین ارسال: f.e
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,761 1395-4-30، 07:06 عصر
      شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 663 1395-4-16، 03:10 صبح
      شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 503 1395-4-16، 03:09 صبح
      شیت شهرک تفریحی توریستی خزر تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 514 1395-4-16، 03:08 صبح
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل