امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش وپاسخ بارتبه 13 کنکور سراسری (خانم مهندس محمدزاده)-برنامه ریزی شهری
خيلي خوبه كه از الان به فكر منابع جديد هستيد،ولي به نظر شما بهتر نيست كه روي منابع امسال تسلط كافي پيدا كنيدو بعد به فكر منابع جديد باشيد چون منابع جديد سال آينده معمولا كتابهاي جديدي هستند كه در زمينه شهرسازي به چاپ مي رسند، بايد ببينيم چه كتابهاي جديدي در اين زمينه در همين چند ماه تا موقع كنكور چاپ مي شوند،به نظر من بهترين كار تسلط روي منابع فعلي ميتونه باشه.
براي آمار كتاب طوراني را خوندم فك ميكنم منبع كامل و جامعي باشه.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۳-۱۵، ۰۷:۵۸ عصر)AliReza نوشته است: سلام مهندس محمدزاده

از اینکه با سایت همکاری دارید تشکر میکنم.

سوال بعضی از دوستان:

اگه براتون امکان داره بگید بیشتر چه مقاله هایی را میخواندید و چطور اونها را بدست میاوردید و خوندن مقاله ها چقدر به شما کمک کرد ؟

سلام مهندس محمد زاده

این سوال جامونده ممنون میشم جواب دهید.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط mina.mah
    (۱۳۹۰-۳-۱۷، ۰۷:۴۶ صبح)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۰-۳-۱۵، ۰۷:۵۸ عصر)AliReza نوشته است: سلام مهندس محمدزاده

از اینکه با سایت همکاری دارید تشکر میکنم.

سوال بعضی از دوستان:

اگه براتون امکان داره بگید بیشتر چه مقاله هایی را میخواندید و چطور اونها را بدست میاوردید و خوندن مقاله ها چقدر به شما کمک کرد ؟

سلام مهندس محمد زاده

این سوال جامونده ممنون میشم جواب دهید.

با سلام و خسته نباشيد
    مقاله هاي دكتر عزيزي درباره ي شاخص هاي مسكن،سير تحول مداخله در بافت كهن و يكسري مقاله ها در مورد توسعه پايدار،مسكن مهرو...
    اين مقاله ها رو ميشه با search در اينترنت پيدا كرد ولي من از دوستانم در دانشگاه تهران گرفتم.
    در مورد تاثير مقاله ها بايد بگم كه خوندن آنها از خوندن بسياري از كتابها بهتره،چون اولا باعث ميشه كه ديد ما نسبت به مسايل شهرسازي بازتر بشه،از طرفي هم يكسري از نكات مهم را در چند صفحه به صورت خلاصه در اختيار ما قرار ميده كه اين نكات را شايد با خوندن چند كتاب بشه بدست آورد.

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    سلام خانم مهندس محمدزاده

دوستان 36 سوال دانشگاه آزاد را در سایت قرار دادند ممنون میشم به این آدرس بروید و جوابها را یه بررسی سریع کنید و جوابهای داده نشده را کمک کنید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,683 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,397 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,439 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,021 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,611 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,075 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,875 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,693 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 974 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,524 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان