امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش وپاسخ بارتبه 13 کنکور سراسری (خانم مهندس محمدزاده)-برنامه ریزی شهری
سلام

شما میتونید سوالات خود را از خانم مهندس محمدزاده رتبه 13 کشور که در کنکور سراسری 1390 گرایش برنامه ریزی شهری و منطقه ای موفق به کسب این رتبه شده اند بپرسید.

امیدوارم جواب شما را در همین جا بدهند.

البته از هر خانم مهندس به خاطر همکاریشون تشکر میکنم.

کوچک همه شما سروران علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mina.mah
سلام خانم مهندس عسکری

بزارید اولین سوال را خودم بپرسم میدونم سوال خیلی از دوستانمون هم هست.

سوال :

روزی تقریبا چند ساعت میخوندید و آیا تمام منابع را کامل میخوندید؟

پاسخ
 سپاس شده توسط mina.mah
با سلام
به نظر من اصلا خوندن همه منابع نه ضروريه و نه امكان داره.
در مورد ساعات درسيم من از 5 ساعت شروع كردم ميانگين 8 ساعت ميخوندم.
البته با اين توضيح كه من سال قبل يكبار در كنكور شهرسازي شركت كرده بودم و تا حدود زيادي با منابع آشنا بودم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، lofra
    سلام مهندس محمدزاده

از اینکه با سایت همکاری دارید تشکر میکنم.

سوال دوم من:

با توجه به اینکه دیگه نمیشه از کنار زبان عمومی و تخصصی گذشت به نظر شما بهترین راه حل برای زدن درصد بالای 40 در کنکور ارشد چیست؟

پاسخ
     سپاس شده توسط mina.mah
    با سلام
    به نظرم بهترين راه واسه خوندن زبان اينه كه به تدريج و از تابستان شروع كنيم
    كتابهايي مثل 504 و essential word for tofel يا كتاب زبان عمومي وتخصصي پارسه كتابهايي خوبي هستن.و اينكه هر روز 1ساعت واسه زبان وقت بذاريم حتما نتيجه ميگيريم.

پاسخ
    سلام مهندس محمدزاده

سوال سوم من:

با توجه به اینکه درس تاریخ شهر وشهرسازی در آزمون 1390 خیلی متفاوت بود و درصد ها خیلی پایین ؛ علت موفقیت شما در این درس(60درصد) چی بود ؟ شما کدوم منابع را معرفی میکنید؟

پاسخ
     سپاس شده توسط mina.mah
    با سلام و خسته نباشد خدمت شما
    براي درس تاريخ من جزوه هاي متفاوتي خوندم،مثل سيري در انديشه هاي دكتر پاكزادجلد2 ،كتاب از شار تا شار دكتر حبيبي،تحليلي بر ويژگيهاي شهرنشيني آقاي سلطان زاده و كتاب موريس،البته با كتابهاي خانه شهرسازان كه جلد تاريخش نكات مفيدي داره و در نهايت مرور مطالب به صورت مستمر.

پاسخ
    سلام مهندس محمدزاده

سوال بعضی از دوستان:

اگه براتون امکان داره بگید بیشتر چه مقاله هایی را میخواندید و چطور اونها را بدست میاوردید و خوندن مقاله ها چقدر به شما کمک کرد ؟

پاسخ
     سپاس شده توسط lofra
    سلام میشه بگید امار چی خوندید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    به نظر شما برای سال آینده چه کتابهایی علاوه بر منابع امسال رو باید خوند؟ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,183 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,906 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 965 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان