امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشریحی مرحله 2-در کلاسهای تهران روی این موضوع ها تاکید میشه(برنامه ریزی شهری-بیاتو)
سلام مهندسین گرامی

در کلاسهایی که در تهران برگزار میشه روی چی تاکید میشه؟

اگه کوچکترین اطلاعاتی هم داری بزار تا اگه قبول میشیم با ارزش باشه و عدالت بیشتری در اون رعایت شده باشه

اینا رو برای امسال مینویسم سال دیگه وضعیت فرق میکنه و حداقل میدونیم پارسال منابع چی بوده

ممنون ازمهندس raha به خاطر پیشنهادش
آخرین ارسال های من :

پاسخ
من شنیدم قراره راجع به مسائل روز صحبت بشه.مثل مسکن مهر
میتونین سایت کیمیا فکر بزرگ رو نگاه کنین. یه سری موضوع گذاشتن.بعضی ها هم میگن شاید مثل کارگاه های شهرسازی باشه.

امیدوارم هرکسی چیزی میدونه بذاره.ممنوووووووووووون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
چه سکوتی !!!!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
اره پارسه هم کلاس گزاشته بود این هفته پیش بازم،من نتونستم برم اونایی که رفتند میشه لطف کنن بیان بگن چه خبر بوده؟مرسی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۳-۱۵، ۱۰:۵۶ صبح)melisa نوشته است: اره پارسه هم کلاس گزاشته بود این هفته پیش بازم،من نتونستم برم اونایی که رفتند میشه لطف کنن بیان بگن چه خبر بوده؟مرسی

سلام

ممنون مهندس melisa

این پست را جداگانه زدم تا بحث ها تداخل پیدا نکنند و به نتایج بهتری برسیم.

با تشکر از شما

برای دیدن آخرین خبر از کلاسهای پارسه اینجا را کلیک کنید.

پاسخ
     سپاس شده توسط melisa

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,169 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,428 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,960 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,066 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,365 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان