امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحي محوطه هاي سبز دانشگاهي و براي آرامش دانشجويان و آموزش آنان
دوستان عزيز از آنجا كه دانشگاه هاي ما بيشتر شبيه به دبيرستانهاست تا آكادمي بنابراين ميخواهم يك بررسي در اين مورد داشته باشم و همين مبحث را در سر كلاسم مطرح كنم در نتيجه از آنجا كه خودم تخصص كامل و بجايي از اين مبحث ندارم از شما عزيزان درخواست كمك دارم.
لطف ميكنيد در ارتباط با اين مبحث من رو ياري كنيم. پيشاپيش از لطف تمامي عزيزان سپاسگزارم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، nima
دوستان لطف ميكنيد كه نظر بديد ممنون ميشم قول ميدم با ذكر منبع ازش استفاده كنم و فكر نكنيد مطالبتون رو سرقت ميكنم:D

پاسخ
برخی دانشگاههای دنیا بر اساس طراحیهای شگفت انگیز ساخته شده اند که ضمن زیبایی نما در آنها فناوریهای نوین نیز بکار رفته است. قالب تصویری ساختمانهای یکنواخت و خاکستری رنگ دانشگاهها را از ذهن پاک کنید زیرا کشورهایی در جهان وجود دارند که به منظور افزایش انگیزه تحصیلی در دانشجویان، بر روی طراحی خلاقانه دانشگاهها و دانشکده های خود متمرکز شده اند. اگر همه دانشگاههای جهان از چنین طراحیهای زیبایی برخوردار بودند تصور کنید سالانه نرخ ثبت نام دانشجویان تا چه حد افزایش داشت. البته برخی نیز معتقدند چیزی که بیشتر از معماری ساختمان یک دانشگاه اهمیت دارد بار علمی دانشگاه است.
در گزارشی تصویری تشریحی به معرفی 13 دانشگاه دنیا که از طراحی بسیار دیدنی برخوردارند می پردازیم.

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   در تصاویر زیر 13 مورد از بهترین طراحیهای ساختمانهای دانشگاهی را مشاهده می.docx (اندازه: 1,011.16 KB / تعداد دفعات دریافت: 69)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، mahjoub86 ، sagharsaraeian ، alireza
با سلام و احترام
دوست گرامي از اينكه به لطف كرديد ممنونم واقعا عاليه
اميد وارم يك شروع براي دانشگاه هاي به معناي كامل دانشگاه باشد. ما نبايد از كشور هايي مثل عربستان و امارات عقب بمانيم كه بترتيب دانشگاه دمام و دانشگاه مصدر ميتوان اشاره كرد. به نظر من بايد پارك هاي دانشگاهي كه در دانشگاه هاي مطرح دنيا پي ميگيرند، را مورد توجه قرار داد. من خودم از نمونه كارهاي پيتر واكر را جهت بررسي پيشنهاد مي كنم.
باز هم از عنايتتان كمال سپاسگزاري را دارم.

پاسخ
اين تصاوير از دانشگاه mit و دانشگاه East Angel به نوع فضا آرايي و ورودي ها توجه كنيد. كي به اينجا ميرسيم مثلان من در دانشگاه علوم تحقيقات هستم باور كنيد آخر دنيا يعني اونجا بعد از ظهر يا زمانغروب خورشيد پر سگ ولگرد......:D:@:huh:

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.gif   287041.gif (اندازه: 117.31 KB / تعداد دفعات دریافت: 39)
.jpg   University-of-East-Anglia.jpg (اندازه: 40.38 KB / تعداد دفعات دریافت: 37)

پاسخ
 سپاس شده توسط sara0111

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراحی مسجد و محوطه Cloner 0 1,720 ۱۳۹۱-۳-۳۰، ۰۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: Cloner

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان