امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاس اسکیس مقدماتی --گرایش طراحی شهری
واقعا دستتون درد نکنه ممنون میشم اگه نمونه کار بذارین
بازم ممنون
دوستان اگه نمونه کار دارین به یاد منم باشین :) مرسییییی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
(۱۳۹۰-۳-۱۸، ۰۴:۱۳ عصر)3pid.b نوشته است: این اطلاعات مربوط به اسکیس معماری میشه بهتره تو قسمت معماری گذاشته بشه چون هم تعداد شیت ها و هم خواسته های سوال تو طراحی شهری و معماری خیلی متفاوته ممکنه بچه ها گیج بشن . من که گیج شدم :-/:)

سلام مهندس ممنون از شما اون اطلاعاتی که مهندس lofra زحمت کشیده اند را به اسکیس معماری انتقال میدم ممنون از شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، 3pid.b
(۱۳۹۰-۳-۱۹، ۰۲:۱۲ عصر)somita نوشته است: mamnonam az hame
amma fagat etelaati raje be eskis dar shahrsazi bahs konid
mer3o0o0o azizan
:shy:

سلام منظور از شیت بندی نما نمایی بود که برای طراحی شهری سوال میدن هرسال تقریبا دادن و از 2 سال پیش که چند تا سوال دادن بی برو برگرد 1 نما بوده.
:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، somita
SALAM BAR DUSTAN CHERA HICHKAS HICHI DAR MORDE SKIS NEMIGE? BABA KHODAYISH AGE KASI ETELA I DARE BEDE CHIZI NEMISHE BEHETUN GHOL MIDAM
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط somita ، JAVAD4050
خواهشا کسایی که کلاس اسکیس رفتن بیان اینجا و ما رو راهنمایی کنن.اگه لطف کنین و از همون روز اول که کلاس رفتین بگین چی کار کردین چه تمریناتی انجام دادین حتی نمونه کارهای همون جلسه رو بذارین و یه کلاس اسکیس مجازی اینجا تشکیل به خیلی ممنون میشیم.پس خواهشا دریغ نکنین.هر جلسه بگین چی کردین و چه تمریناتی دارین صحبتهای اساتیدو...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط somita ، JAVAD4050
خیلی عجولید دوستان
ضریب تئوری 11
ضریب اسکیس 4
برا تئوری 6 ماه وقت داری
برا اسکیس هم 5 ماه
با یه حساب سر انگشتی به نفعتونه رو تئوری زوم کنید
اگه هم انقد لجباز و یه دنده اید که حتما میخایید فول اسکیس شید از همین حالا رتبه تئوریتون که اومد و زرد کردید و بعدش دیگه از نظر روحی نا نداشتید ادامه بدید بهتون میگم اون موقع
اگه بخایید من فابل هاش رو براتون میزارم تا دلتون بخاد کلاس رفتم همه استادای معروفو و همه جزوه ها و ... رو دارم و 100 درصد بعد امتحان تئوری براتون میزارم چون هدفم چندین ماهه اینه.
ولی دلم براتون میسوزه برید بشنید تئوری رو بخونید.
من با همه هزینه و وقتی که برا اسکیس گذاشتم و نزدیگ 700 تا شیت بستم و آرزو داشتم سوالا انقد سخت بیاد که فقط من بتونم حلشون کنم سر جلسه اسکیس سوالا رو که دیدم چقد راحته و همه مطمئنا از عهدش براومدن دنیا رو سرم خراب شد.
از من گفتن تصمیم با خودتونه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط somita ، alireza ، godonly. ، JAVAD4050
با سلام
عوامل موفقیت در طراحی شهری و همچنین نمونه های بسیار زیادی شیت طراحی شهری
می تونین از این لینک
http://uaiaum.vastblog.com/posts/37/%d8%...%b1%db%8c/
دانلود کنید
وقتی روی لینک دانلود کلیک کردین ابتدا وارد صفحه parsaspace میشین سپس در پایین صفحه دانلود معمولی را کلیک کنید سپس چند ثانیه صبر کنید تا گزینه دانلود که به رنگ سبز می باشد فعال شود

موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   عوامل موفقیت در اسکیس طراحی شهری .rar (اندازه: 47.3 KB / تعداد دفعات دریافت: 243)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط افسون ، JAVAD4050 ، shahsavari ، kasrak ، shahabsaa
جلسه اول و دوم کلاس اسکیس پایه و پرسپکتیو

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   jalase 1.rar (اندازه: 6.1 MB / تعداد دفعات دریافت: 90)
.rar   jalase 2.rar (اندازه: 1.4 MB / تعداد دفعات دریافت: 78)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، shahsavari ، kasrak ، elham-a ، shahabsaa
Wink 
جلسه 5 - 6- 7- 8 کلاس اسکیس پایه و پرسپکتیو
هنوز جلسه نهم تشکیل نشده هر وقت تشکیل شد بازم تمرینات و درس براتون میذارم:Dجلسه سوم و چهارم حجمش زیاده احتمالا برای مدیر سایت دانلود می کنم تا ایشون روی سایت بذارن :shy:

موفق و پیروز باشید:)

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   jalase 5.rar (اندازه: 1.13 MB / تعداد دفعات دریافت: 64)
.rar   jalase 6.rar (اندازه: 1.42 MB / تعداد دفعات دریافت: 69)
.rar   jalase 7.rar (اندازه: 1.4 MB / تعداد دفعات دریافت: 77)
.rar   jalase 8.rar (اندازه: 3.17 MB / تعداد دفعات دریافت: 78)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، shahsavari ، kasrak ، elham-a ، shahabsaa
پس چرا جلسه 3 و 4 نیست؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، godonly.

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,938 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,337 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,156 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,562 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان