امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلودمقاله:چشم اندار شهر محله- طراحی شهریpdf-1
سلام
این مقاله دکتر گلکار امیدوارم برتون مفید باشه:)

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   cheshmandaz shahr mahale-golkar.pdf (اندازه: 1.13 MB / تعداد دفعات دریافت: 463)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، nima ، m.mohammadzadeh ، kiana7822 ، sattar ، elham90 ، mahjoub86 ، atelieahjam
سلام مهندس

ممنون از ارسال مفیدتون

اضافه کنم که این مقاله از مقالات نشریه هنرهای زیبا میباشد.

ونام مقاله چشم انداز شهر / محله میباشدو پیشنهاد یک چهار چوب مفهومی برای صورت بندی بیانیه چشم انداز است.

فایل زیپ شده این مقاله و چکیده مقاله اینجا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 8704494 ، golazin ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله کاربرد تکنیک تاپسیس در رتبه‌بندی پروژه‌های طراحی شهری تهران با رویکرد سنجش تحقق‌پذیری alireza 0 1,690 ۱۳۹۳-۹-۷، ۱۲:۱۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مقاله فضای باز مجموعه‌های مسکونی و پاسخ‌دهی محیطی: مطالعه تطبیقی سه مجموعۀ مسکونی در شهر هم alireza 0 1,419 ۱۳۹۳-۹-۷، ۱۲:۰۹ صبح
  مقاله تحلیلی بر رابطه سرانه کاربری های زمین و اندازه شهر در طرح‌های جامع شهرهای ایران* alireza 0 1,438 ۱۳۹۳-۹-۷، ۱۲:۰۷ صبح
  مقاله ارزیابی عملکرد مدیریت محله محور با تأکید بر شاخصه‌های سرمایه اجتماعی* مورد پژوهی: محل alireza 0 1,165 ۱۳۹۳-۹-۷، ۱۲:۰۶ صبح
  دانلود مقاله آسیب شناسی لرزه‌ ای معابر شهری (مطالعه موردی: محله کارمندان،کرج) atelieahjam 0 1,776 ۱۳۹۳-۲-۱۷، ۱۲:۳۹ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود مقاله:بررسي كاربري اراضي در بخش مركزي شهر آملpdf-53 alireza 2 4,651 ۱۳۹۲-۱۱-۱۱، ۰۳:۲۷ عصر
  دانلود مقاله:محله مسكوني پايدار: مطالعه موردي نارمكpdf-20 alireza 1 5,832 ۱۳۹۲-۱۰-۱۵، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: arcsom
  دانلود مقاله آسیب شناسیِ لرز های معابر شهری* (مطالعه موردی: محله کارمندان،کرج) alireza 0 1,491 ۱۳۹۲-۹-۸، ۰۷:۱۱ عصر
  گونه شناسی مناطق شهر- بنیاد:با نظری برواکاوی مفهوم مجموعه شهری در ایران Shahrsaz67 0 14,161 ۱۳۹۱-۲-۱، ۱۰:۰۲ عصر
آخرین ارسال: Shahrsaz67
Smile شهر:کانون فرهنگ diamond 0 1,247 ۱۳۹۰-۹-۲۹، ۰۴:۴۱ عصر
آخرین ارسال: diamond

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان