امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظام مهندسی
من فارغ التحصیل بهمن 88 هستم.برای آزمون نظام که 3 سال باید از مدرک بگذره.من میتونم امسال در آزمون شرکت کنم؟مثل اینکه میشه امسال شرکت کرد و 1 سال رزرو کرد.
و منابع آزمون نظام (معماری) میدونید چیا هست؟ظرفیتش چند نفره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، Sadeghpour
سلام مهندس

دقیقا حضور ذهن ندارم ولی فکر کنم جدیدا شما از همون فارغ التحصیلی میتونید پروانه موقت بگیرید و کار کنید. و در مورد رزرو چیزی نشنیدم ولی یکی از دوستانم 3 سالش تموم نشده بود آزمون را شرکت کرد و قبول شد و الان هم داره کار میکنه.((نظام مهندسی فارس را میگم))

قانون نظام (جدیدش) را داشتم اگه پیداش کنم جواب دقیقی میتونم بهتون بگم چون یه تغییرات اساسی کرده

موفق باشی
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، shkh1383 ، deldar
(۱۳۹۰-۳-۱۷، ۱۲:۴۰ عصر)shkh1383 نوشته است: من فارغ التحصیل بهمن 88 هستم.برای آزمون نظام که 3 سال باید از مدرک بگذره.من میتونم امسال در آزمون شرکت کنم؟مثل اینکه میشه امسال شرکت کرد و 1 سال رزرو کرد.
و منابع آزمون نظام (معماری) میدونید چیا هست؟ظرفیتش چند نفره؟

سلام مهندس ببین قانع میشوی

مدارك لازم جهت صدور پروانه اشتغال به كار مهندسي (براي اولين بار)
1-تكميل كاربرگ درخواست صدور پروانه اشتغال به كار مهندسي(كاربرگ شماره 4- اشخاص حقيقي)
2-رائه گواهي عضويت در سازمان نظام مهندسي ساختمان استان مربوطه و همچنين گواهي سابقه كار متقاضي موضوع ماده 6 آئين نامه اجرايي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان از سازمان نظام مهندسي‌ساختمان‌استان مربوطه.كارشناسي: 3 سال، كارشناسي ارشد: 2سال، دكتري: 1 سال
......

کامل تر را اینجا بخونید

پاسخ
 سپاس شده توسط mina.mah ، deldar ، مریم ، tajalli
سلام،منم تقریبا تازه مدرک کارشناسی معماریمو گرفتم ، ولی منابع آزمون نظام مهندسی رو نمی دونم!اگرلطف کنیدمنابع رو معرفی کنید ممنون می شم!
می خوام واسه ارشد رشنه ی عمران-سازه روانتخاب کنم وزمانی که برای یادگیریش بایدصرف کنم واسم مهم نیست ولی بازم منابع این رشته رو نمی دونم!
آموزشگاه مناسبی هم پیدا نمی کنم!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، deldar
    (۱۳۹۰-۳-۲۳، ۰۵:۴۴ عصر)مریم نوشته است: سلام،منم تقریبا تازه مدرک کارشناسی معماریمو گرفتم ، ولی منابع آزمون نظام مهندسی رو نمی دونم!اگرلطف کنیدمنابع رو معرفی کنید ممنون می شم!
    می خوام واسه ارشد رشنه ی عمران-سازه روانتخاب کنم وزمانی که برای یادگیریش بایدصرف کنم واسم مهم نیست ولی بازم منابع این رشته رو نمی دونم!
    آموزشگاه مناسبی هم پیدا نمی کنم!

سلام

ممنون از حضور شما

اینم منابع آزمون آخرین آزمون نظام مهندسی در اسفند 1389 رشته معماری اینجا

اینم منابع آزمون آخرین آزمون نظام مهندسی در اسفند 1389 رشته شهرسازی اینجا

اینم منابع آزمون آخرین آزمون نظام مهندسی در اسفند 1389 رشته عمران -نظارت اینجا

اینم منابع آزمون آخرین آزمون نظام مهندسی در اسفند 1389 رشته عمران محاسبات اینجا

موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، بابایی ، Maryam M ، atoosa.marzban
    سلام و خسته نباشید

ببخشید من دقیقا متوجه نشدم، حالا می شه تا فارغ التحصیل شدیم آزمون نظام مهندسی رو بدیم یا نه؟[تصویر:  7.gif]

کلا می شه راجع به این آزمون توضیحاتی بدید (ببخشید دیگه اطلاعاتم در این زمینه صفره، کلا از همون اول اول اگه توضیحاتی بدید ممنون می شم[تصویر:  blush.gif]
    آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
    پاسخ
    در رابطه با تغییرات آزمون پایه سه معماری کسی چیزی می دونه
    قبلا همه عناصر رو قبول نمی شدند و امضا هیچ ولی الان که دیگه کشکه. منتظر بودن ما قبول شیم. آزمون طراحی چه طوریه با شرایط جدید. عناصر در طراحی ترسیمی شده

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام

(۱۳۹۱-۵-۹، ۰۹:۲۸ عصر)Maryam M نوشته است: mall">سلام و خسته نباشید

ببخشید من دقیقا متوجه نشدم، حالا می شه تا فارغ التحصیل شدیم آزمون نظام مهندسی رو بدیم یا نه؟[تصویر:  7.gif]

کلا می شه راجع به این آزمون توضیحاتی بدید (ببخشید دیگه اطلاعاتم در این زمینه صفره، کلا از همون اول اول اگه توضیحاتی بدید ممنون می شم[تصویر:  blush.gif]

دوستان اطلاعی ندارید؟7

پاسخ
       سپاس شده توسط Sadeghpour
      سلام برای امتحان نظام مهندسی باید 3سال از کارشناسی 2سال از ارشد و دکتری1سال بگذره3
      آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
      اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
      پاسخ
       سپاس شده توسط ماراویا

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق memar1394 0 1,899 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: memar1394
        طرح ساختمان نظام مهندسی در رشت JAVAD4050 3 3,609 ۱۳۹۱-۵-۱۰، ۱۱:۲۶ صبح
      آخرین ارسال: ایلیا
        به خطر همین تصمیمات نظام مهندسیه که همه مهندسان کچلند s1s2s3 0 1,417 ۱۳۹۰-۵-۱۸، ۱۲:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: s1s2s3
        نظر سنجی در مورد مصوبه اخیر نظام مهندسی (ندادن مهر طراحی به کارشناسان نا پیوسته ) saeed nasiri majd 5 4,999 ۱۳۹۰-۵-۳، ۱۲:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: saeed nasiri majd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان