امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رتبه7 و9 و13و21 برتر کشور-حتما بخونید-آزمون تشریحی- خیلی مهمه
ببخشید نوشتم آزمون تشریحی که بیای و بخونی (ممنون که اومدی)

سلام مهندسین عزیز ((ممنون میشم تا آخر را با دقت بخونید و جواب دهید.بیایید آشتی با علم کنیم و معلوماتمان را به اشتراک بزاریم))

شاید روزی که نتایج اومد و آقای مهندس ایزدی و آفای مهندس امیری نژاد کارنامه شان را در سایت گذاشتند و من به فکر یک گفتگو با این دو بزرگوار افتادم .

واقعیت در شک بودم که جواب بدهند ولی دیدم که ای بابا ببین هر چقدر هم وقت برای افراد درسخون مهم هست ولی با حوصله جواب همه شما را دادند .

بعد از اون رتبه 21 که خانم مهندس عسکری و سپس خانم مهندس محمدزاده رتبه 13 با اینکه مرحله دوم در راه است ولی هر روز به سایت سر زدند وجواب شما را دادند.

گلایه از مهندسین گرامی:

حال شما حتی سوال خود را بیان نمیکردید میدانید همین منابعی که معرفی شد را اگر یک نفر که میخواد برای اولین بار شرکت کند چقدر سخته بهترینها را بدست بیاره.

نمیدونم تا کی باید ساکت باشیم و بزاریم یک عده بسیار کم سوال کنند و ما استفاده کنیم.

نمیدونم چرا در کشور ما فعالیت و بحث در گرایش ها کم شده و تا کی سکوت...

همین جا از رتبه های برتر (7و9و13و21) تشکر میکنم و روی منو سفید کردند.

شما از مطالبی که مهندسین در جواب مینویسند حتی دکمه سپاس را نمیزنید چرا؟

خوب شاید دوست ندارید از اطلاعاتی که دوستان در اختیار شما میزارندتشکر کنید!!!!

وگلایه آخر

دوستان منتی نیست ولی با اینکه کارمندم و شغل آزاد هم دارم ولی سعی میکنم که اطلاعات بروزی را تقدیم شما کنم.

و ثبت نام ارشد 1391 را گذاشتم بصورت رایگان ((میدونید که چقدر زحمت دارد)) ولی حتی زحمت ثبت نام را هم به خودتان نمیدهید چرا؟

ممنون میشم در کمال صداقت جواب را بدهید. و ممنون که تا آخر این مطلب را خوندید.

کوچکترین عضو سایت علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط behzad_amlash ، Lx_2395 ، JAVAD4050 ، mina.mah ، Maryam M ، Sajjad Izadi ، shima ، nima ، jozef ، leila ، reza1366 ، lofra ، deldar ، Sadeghpour ، farnaz87 ، sapientia ، city111 ، meysam rezaei ، ایلیا ، mahzad ، mardin ، haydariyan ، roya.e ، mehdime007 ، farin00 ، abcdefghijklm ، sajjad21 ، shokri ، mina91
((اگه نمینوشتید ازمون تشریحی خیلی بهتر بود.این یعنی فقط آزمون تشریحی باعث میشه حرفاتونو بخونیم.))

شاید الان بیشتر دوستان یا با امتحان ارشد یا با امتحانات ترمشون مشغولن و وقت نمیکنن خیلی فعالیت کنن.اکثر سایت های تخصصی در همین وضعیت رکود;) بسر میبرن.
نگران نباشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، alireza ، nima ، leila ، reza1366 ، haydariyan ، Sadeghpour
حرفای دله منو هم زدی علیرضا جان :heart:
واقعا چرااااااااااا....
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، nima ، jozef ، leila ، reza1366 ، Sadeghpour
واقعا زحمات شما قابل تقديره جناب مهندس
بايد اين رو به حساب مشغله هاي ديگه بچه ها گذاشت نه بي توجهي آنها

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Maryam M ، alireza ، JAVAD4050 ، nima ، leila ، reza1366 ، Sadeghpour
    سلام به همه دوستان

آقای دهقان اول مثه همه تشکر میکنم
    و
    بعد اینکه تنها علتش اینه که الان وقت امتحانای ترم هستش ، انشاالله امتحانا که تموم شه ما کنکوری ها از حضور مفیـــــــــــــــــــــــــــــد نفرات برتر بهره مند میشیم

از همه دوستانی هم که ما کنکوری ها رو همراهی میکنن خیلی خیلی خیلی سپاسگزارم
    آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، nima ، mina.mah ، leila ، reza1366 ، Sadeghpour
    سلام به همه شما عزیزان

فقط میتونم بگم تشکر امیدوارم دوستان کمک کنند چون همه ما یک خانواده را تشکیل میدهیم و من جدا از رتبه های برتر تشکر میکنم و از مهندسین عزیز هم ممنونم.

موفقیت همه شما را آرزو دارم

پاسخ
     سپاس شده توسط Sadeghpour ، leila ، reza1366 ، JAVAD4050 ، lofra ، mahsa.d
    تشکر هم از رتبه های خوبمون هم از شما اقای مهندس

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، mahsa.d ، leila ، Sadeghpour
    مهندس ناراحت نباش انشا ا... بعد امتحانات ترم همه چیز درست میشه فعلاً عده ای مشغول امتحانات ترم هستند!!!!
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
    "The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، leila
    الان همه يچه ها سخت مغول درس خوندن براي امتحانات فاينال ترمشون هستن و در حال حاضر كنكور موضوع اول اهميتشون نيست.بعد از امتحانات درست ميشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
    (۱۳۹۰-۳-۲۲، ۰۹:۱۰ عصر)Urban Lover نوشته است: الان همه يچه ها سخت مغول درس خوندن براي امتحانات فاينال ترمشون هستن و در حال حاضر كنكور موضوع اول اهميتشون نيست.بعد از امتحانات درست ميشه

salam mohandes bekhoda manam dargir kare birounam o moteahelam hastam in chan rooz shadidan gereftar boodam beharhal mer30 az hame zahmatat ghoal midam bishtar vaght bezaram.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,273 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,995 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,586 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,847 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,501 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,405 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 744 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,067 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,117 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
      معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,092 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان