ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کتاب مبانی فنون طراحی شهری _ دکتر شفیعی ؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستای خوبم کسی فایل کتاب مبانی فنون طراحی شهری دکتر شفیعی رو داره ممنون میشم بذارین خیلی بهش احتیاج دارم ولی پیداش نمیکنم :huh:

آخرین ارسال های من :
2
RE: کتاب مبانی فنون طراحی شهری _ دکتر شفیعی ؟؟؟؟؟؟؟
سلام مهندس من کتابشو دارم از پرهام تهران تهیه کردم اگه کاری داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

سپاس شده توسط: leila
3
tehran nemitunam beram age duste azizam age kesi file ro dare mamnun misham bezare :blush:

سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، deldar
4
سلام ببخشید میشه این برهام تهران شمارشو بدید؟

آخرین ارسال های من :
    5
    سلام.کتاب فنون طراحی شهری دکتر شفیعی رو میخواستم ایمیل کنین واسم.arad.noori@gmail.com

آخرین ارسال های من :
      6
      ممنون

7
      لطفا برای منم ایمیل کنید ممنون میشم
      miladtannaz@gmail.com

آخرین ارسال های من :
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        چند نمونه پروژه طراحی شهری اجرا شده در ایران نیاز داشتم... alireza 1,451 1393-5-28، 03:22 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        درخواست پروژه تاسیسات شهری (فوری) Elmira-frb 1,304 1392-9-23، 12:53 عصر
      آخرین ارسال: godonly.
        درخواست فوری پروژه شناخت فضای شهری mahdisi60 1,848 1392-9-20، 01:40 عصر
      آخرین ارسال: میریاما
        من یک پروژه تحلیل فضای شهری می خوام کمکم کنید رامین رادفر 1,804 1391-10-14، 12:23 عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        پروژه طراحی یک میدان و یایک خیابان را می خواستم masoud9220 2,821 1391-9-12، 07:08 عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        آنالیز سه فضای شهری(میدان،چهار راه و ...) میعاد جهانی ویشه سرایی 1,377 1391-9-9، 05:01 عصر
      آخرین ارسال: میعاد جهانی ویشه سرایی
        طراحی مسجد و محوطه Cloner 1,379 1391-3-30، 01:04 عصر
      آخرین ارسال: Cloner
        ه پروژه ی فضای شهری تا 30 خرداد نیاز دارم-کمکم کنید tara s 2,800 1391-3-15، 07:59 عصر
      آخرین ارسال: tara s
        ابرسانی شهری پریسیما 2,591 1390-9-20، 10:08 عصر
      آخرین ارسال: parasto_gh
        فضای شاد طراحی ؟؟؟ kiana7822 3,494 1390-8-20، 12:40 صبح
      آخرین ارسال: heidari.abbas
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        مدارک لازم جهت تغییرات شرکت ها و ثبت صورتجلسات شرکت دیروز sabtnik sabtnik گفتگوی آزاد
        جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل دیروز limootorsh limootorsh سایر نرم افزارها
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 دیروز alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
        100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
        درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل