ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
عوامل تاثیر گذار بر بخش مسکن
عوامل تاثیر گذار بر بخش مسکن

.doc   عوامل موثر بر بخش مسکن.doc (اندازه: 66.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 187)

آخرین ارسال های من :
2
RE: عوامل تاثیر گذار بر بخش مسکن
(1390-3-19، 10:52 صبح)lofra نوشته است:  عوامل تاثیر گذار بر بخش مسکن

تعجب!
بالاخره یه نفر هم راجع به مسکن بحث کرد:D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: abcdefghijklm
3
پیرو عرایض قبلی این مقاله نمونه ای از مطالبی است که نه نوسنده اش معلومه نه منبعی براش درج شده و شخصی که دانلود میکنه و میخواد از مطالب اون استفاده کنه هیچ مدرک مستندی نداره حداقل میشه درج بشه که نتیجه تلاش شخصی ارسال کننده است .

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، ایلیا
4
سلام از مهندس لوفرا تقاضا داریم که منبع را درج کنند و پیامی هم برای ایشان ارسال شد.

ممنون از خانم مهندس پریوش بابت گزارش

از دوستان هم تقاضا داریم که فایلهای بدون منبع را حتما گزارش کنند گزارش به سادگی و زدن دکمه گزارش این ارسال به مدیر صورت میگیرد.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، .Utopia
5
(1391-5-26، 12:45 صبح)پریوش نوشته است:  پیرو عرایض قبلی این مقاله نمونه ای از مطالبی است که نه نوسنده اش معلومه نه منبعی براش درج شده و شخصی که دانلود میکنه و میخواد از مطالب اون استفاده کنه هیچ مدرک مستندی نداره حداقل میشه درج بشه که نتیجه تلاش شخصی ارسال کننده است .

این مطلب مقاله نیست و به اشتباه در قسمت مقالات ابلود شده است به طوری که از چندین منبع نکته برداری شده مثلا قسمتهای اول این مطلب مربوط به نوشته های اقای میثم مرتضایی هستند
موفق باشید

بزرگ فکر کن...
 سپاس شده توسط: AliReza ، FaTyJo0oN ، .Utopia
6
سلام ممنون از پاسخگویی مدیران محترم سایت امیدوارم دوست عزیز مان lofra نیز به دل نگیرند هدف رفع نواقص سایته .متشکرم

سپاس شده توسط: AliReza ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، ایلیا
7
(1391-5-27، 09:54 صبح)پریوش نوشته است:  سلام ممنون از پاسخگویی مدیران محترم سایت امیدوارم دوست عزیز مان lofra نیز به دل نگیرند هدف رفع نواقص سایته .متشکرم
من لازمه همینجا از شما کمال تشکر و قدردانی رو داشته باشم
اینکه بالاخره بچه ها به یه دلیل مجبور بشن منبع زدن رو رعایت کنند حرکت بسیار ارزشمندیه
بسیار عالی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  مقاله تاثیر اصلاحات ارضی بر شکل روستاهای ایران unit 1 1,138 1393-10-17، 12:02 عصر
آخرین ارسال: unit 1
  مقاله مکان و مسکن در منظر اسلام AliReza 934 1393-8-17، 07:07 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  تعیین عوامل مؤثر در پتانسیل سیل‌خیزی حوزه آبخیز دره‌شهر بر اساس مناطق همگن هیدرولوژیک khansa 1,106 1393-7-26، 08:13 صبح
آخرین ارسال: khansa
  تاثیر متقابل حکمرانی مناسب و ساز وکارهای نظارت بر ساخت و سازهای شهری raoof 828 1393-7-20، 05:02 عصر
آخرین ارسال: raoof
  تحلیل عوامل طبیعی مؤثر بر تراکم روستاها و تهیه نقشه توان توسعه بخش کوهستانی استان ماز khansa 845 1393-7-14، 09:10 صبح
  تاثیر اصلاحات ارضی بر شکل روستاهای ایران raoof 689 1393-7-6، 01:07 عصر
آخرین ارسال: raoof
  تاثیر اقلیم گرم و خشک بر معماری سقف های تابستان نشین درفلات مرکزی ایران khansa 768 1393-7-2، 08:13 صبح
  تاثیر گذاری المان های شهری برهویت فضای شهری khansa 791 1393-7-2، 08:06 صبح
  بررسی نظری مفهوم محله و تاثیر هویت برشکل دهی آن در معماری khansa 627 1393-6-20، 06:18 صبح
  مسکن ، پایداری و الگوهای انعطاف پذیری khansa 632 1393-6-17، 06:49 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل