امتیاز موضوع:
  • 61 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ داغ -احتمال طراحی برای آزمون مرحله دوم تشریحی تحلیلی 1390 برنامه ریزی شهری
دوستان عزیز مهندسین گرامی

شما هیچ اطلاعی از آماده سازی زمین و یا مبحث نطریه واحد همسایگی و یا .... ندارید میخواید که همه خبر ها و تحلیلها را یکی دو نفر انجام بدند خوب مگه شما آزمون ندارید مگه شما خودتون را آماده نمیکنید چرا هیچ چی نمینویسید.

تا یه خبر میزنم 20-30 تا پیام خصوصی میاد ولی تحلیل گذاشته میشه سوال پرسیده میشه شما جواب نمیدید خوب افرادی همچون مهندس شیما مهندس لوفرا مهندس نوری و چند نفر دیگه دلسرد میشند.

اگه هم نمیتونید، بنویسید : نمیتونم اینجا که جای رقابت اینکه کی بیشتر بلده و یا اینکه اگه بلد نباشید شما را که سرزنش نمیکنند خوب هر شخصی اطلاعاتی داره و ممکنه در یک قسمت خیلی عالی باشه و یا در جای دیگه ضعف داشته باشه.

والا خیلی از شماها اگه اطلاعاتی که بدست میاورم را داشتید اصلا نمیزاشتید دوستان به همدیگه کمک کنید چون به خودتون هم کمک میشه

آخرین ارسال های من :

پاسخ
من متاسفانه پایه ام شهرسازی نبوده و نمیدونم چیا توی هر مبحث مهمتره و باید بهش پرداخته بشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ

(۱۳۹۰-۳-۳۱، ۰۹:۴۱ صبح)orkideh_04 نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۳۱، ۰۹:۰۷ صبح)farzane_85 نوشته است: سلام
منظورتون از سوالایی مثل آماده سازی زمین چیه؟میشه بیشتر توضیح بدید لطفا؟

منظورم همون چیزیه که در نمونه سولات کیمیا فکر اومده. یا چیزی شبیه به آزمون دکترای آزاد. اینکه یه زمین با مشخصات بدن و ازمون بخوان تا جمعیت پیش بینی کینم، بر اساس سرانه ها کاربری ها رو پیش بینی کنیم، در مورد زمینی که می خواهیم آماده سازی زمین پیشنهاد بدیم، سازمان فضایی ارائه بدیم و ...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام خواستم بگم میشه منابع که واسه آزمون عملی امسال هست و واسه منم بفرستید الان 3 روز مرخصی گرفتم تو خونه ام دارم از استرس می میرم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۱۶، ۰۸:۴۴ عصر)arezoo نوشته است: سلام خواستم بگم میشه منابع که واسه آزمون عملی امسال هست و واسه منم بفرستید الان 3 روز مرخصی گرفتم تو خونه ام دارم از استرس می میرم

درود

لیست منابع به صندوق پیام خصوصی شما ارسال شد.

با سپاس

پاسخ
    salam
    mishe nemoone soalate tashrihi va tahlili ro vase man ham email konid?
    sepas

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۴-۱۷، ۱۱:۳۹ عصر)mohsen333 نوشته است: salam
      mishe nemoone soalate tashrihi va tahlili ro vase man ham email konid?
      sepas

سلام

شما میتونید نمونه سوالات و جواب تشریحی اونها را مهندسین همین سایت زحمت کشیدند را در این آدرس دانلود کنید .

منابع احتمالی را هم به صندوق پیامتون فرستادم.

با سپاس

پاسخ
       سپاس شده توسط mohsen333
      سلام میشه منابع امتحان رو برای من هم بفرستید کن تازه به سایت سر زدم ممنون:huh:

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,704 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,439 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,023 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,612 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,076 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,880 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,525 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,428 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,146 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 753 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان