امتیاز موضوع:
  • 61 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ داغ -احتمال طراحی برای آزمون مرحله دوم تشریحی تحلیلی 1390 برنامه ریزی شهری
منم فکر می کنم وقت گذاشتن روی هر جور طراحی ارزش نداره و باید بریم سراغ مطالب مهم و مفهومی بخونیمشون.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با توجه به اطلاعیه جدید سازمان سنجش متاسفانه به احتمال قوی آزمون تشریحی برنامه ریزی چیزی شبیه آزمون طراحی شهرییه.

پاسخ
    با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش گویا ازون طراحیه چون روان نویس و تخته شاسی خواسته شده:idea:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      خیال میکردیم قراره عملی و تشریحی برگزار بشه که شانس بچه های شهرسازی بیشتر باشه ولی ظاهرا خوش بحال بچه های معماری شد
      خلاصه تخته شاسی یادتون نره!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۰-۳-۲۳، ۰۱:۲۱ عصر)sharooje نوشته است: به نظر من خیلی مسخره می شه.من نمی دونم کی داره تصمیم گیری می کنه اما واقعا دیگه شورش رو در آوردن.برنامه ریزی شهری بیشتر تحلیله و نه طراحی. کار طراحی که با طراح شهرییه.امیدوارم اینطور که می گین نباشه.هر چند که از طراحای سوالات بعیدم نیست.وقتی که همه کاره این رشته کسی باشه که رشته تخصصیش طراحییه انتظار بیشتر از این هم ازش نمی شه داشت.با تشکر از اطلاع رسانیتون

(۱۳۹۰-۳-۲۳، ۰۶:۴۶ عصر)sadeghpour نوشته است: سلام مهندس جان
        اين ديگه چه قانونيه
        اگه مي خواستيم طراحي كنيم كه مي رفتيم طراحي شهري
        به نظر من كه اين اصلا منطقي نيست و برنامه ريزي شهري كارش تحليل كردنه .........
        اصلا جور در نمياد :exclamation:

(۱۳۹۰-۳-۲۵، ۰۴:۲۲ عصر)farzane_85 نوشته است: سلام به نظر احتمال طراحی برای دوستان برنامه ریزی شهری نزدیک به صفره.
        درسته ممکنه از کسانی شنیده باشیم که مثلا اگه از شما خواسته شد سازمان فضایی در حد یک محله پیشنهاد بدین، باید کار دستتون خوب باشه، از گرافیک مناسب استفاده کنید و ...
        ولی این که احتمال طراحی برای برنامه ریزی شهری وجود داره چندان منطقی نیست. وقتی آزمون رو با عنوان "تشریحی، تحلیلی و عملی" معرفی میکنند، باید ببینیم منظور از این عملی چیه. ولی فکر می کنم همه موافق باشند که منظور از عملی به احتمال زیاد طراحی نیست.
        موفق باشید

سلام دوستان این خبری را که در 23 خرداد (7روز پیش) اعلام کردم و این هم جواب تعدادی از دوستان عزیزم

حالا دیدید هر احتمالی را باید حداقل در نظر گرفت!

ببینید دوستان در بحث هایی که مهندس شیما میزاره حتما شرکت کنید خیلی بدردتون میخوره حتی اگه نتونستید بنویسید نمیتونم ایرادی نداره اینجا که جای مچ گیری نیست!

ببینید یه خبر دیگه هم دارم اما نمیتونم بگم خیلی نگران کننده است!

همین الان به این آدرس برید وجواب بدید ممنونم
        آخرین ارسال های من :

پاسخ
         سپاس شده توسط mozafari ، shokri ، mahsa.d ، archopedia
        علیرضا خان واقعا از تمام تلاشهاتون در زمینه اطلاع رسانی به بچه ها خصوصا ما شهرستانی ها تشکر می کنم امیدوارم کما فی سابق ما را در رسیدن به هدفمان یاری نمایید.

پاسخ
        (۱۳۹۰-۳-۳۰، ۰۹:۵۹ عصر)sharooje نوشته است: علیرضا خان واقعا از تمام تلاشهاتون در زمینه اطلاع رسانی به بچه ها خصوصا ما شهرستانی ها تشکر می کنم امیدوارم کما فی سابق ما را در رسیدن به هدفمان یاری نمایید.

سلام مهندس من تا جایی که توان داشته باشم دریغ نمیکنم.

مهندس یه خبر دیگه هم در چنته دارم ولی صبر کنید.

مهندس اگه در بحث هایی که مهندس شیما میزاره شرکت کنید مطمئن باشید خودتون خیلی به خودتون کمک کرده اید.

ببینید مهندس شیما هدفش فقط کمکه و وقتی حرفی را میزنه خیلی جدی بگیرید.

به خدا این اطلاعاتی که داده میشه با سختی گیر میاد ولی خیلی از دوستان همکاری نمیکنند آخه چرا؟؟؟

پاسخ
        دوستان من متن اطلاعیه سازمان سنجش را میزارم متن کامل در این آدرس

(1) ابزار ترسيمي راندو بايد توسط داوطلب تهيه و در جلسه آزمون مورد استفاده قرار بگيرد. (2) داوطلبان رشته برنامه ريزي شهري، منطقه‌اي، مديريت شهري(كد1350) و طراحي شهري (كد 1351) لازم است مداد و روان نويس مشكي، پاك‌كن، مداد تراش و يك تخته شاسي كه كاغذ A3 به راحتي روي آن قرار گيرد را به همراه داشته باشند و از آوردن هرگونه ابزار بيان ترسيمي ديگر اكيداً خوداري نمايند.

ببینید لوازمی که باید کد 1350 و 1351 بیارند یکیه این چه مفهومی میتونه داشته باشه!

پاسخ
         سپاس شده توسط 0RKIDEH
        سلام دوستان عزیز من همچنان روی حرف خودم پا فشاری می کنم که آزمون برنامه ریزی مثل بچه های طراحی نیست.
        وقتی احتمال اومدن سوالایی مثل آماده سازی زمین رو در نظر بگیریم اونوقت آوردن تخته شاسی کاملا طبیعیه!!!
        تنها 20 روز دیگه همه چیزی معلوم میشه. من هم مثل شما کنکور درام و البته خیلی هم اضطراب دارم ولی باور کنید که سنجش اگرچه خیلی وقتها درست عمل نکرده ولی انقدر سرش میشه که کنکور طراحی و برنامه ریزی نباید مثل هم باشه.
        موفق باشید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۰-۳-۳۱، ۰۹:۰۷ صبح)farzane_85 نوشته است: سلام دوستان عزیز من همچنان روی حرف خودم پا فشاری می کنم که آزمون برنامه ریزی مثل بچه های طراحی نیست.
        وقتی احتمال اومدن سوالایی مثل آماده سازی زمین رو در نظر بگیریم اونوقت آوردن تخته شاسی کاملا طبیعیه!!!
        تنها 20 روز دیگه همه چیزی معلوم میشه. من هم مثل شما کنکور درام و البته خیلی هم اضطراب دارم ولی باور کنید که سنجش اگرچه خیلی وقتها درست عمل نکرده ولی انقدر سرش میشه که کنکور طراحی و برنامه ریزی نباید مثل هم باشه.
        موفق باشید

منظورتون از سوالایی مثل آماده سازی زمین چیه؟میشه بیشتر توضیح بدید لطفا؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,430 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,008 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,599 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,859 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,513 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,416 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,129 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 746 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان