امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موفقیت در ازمون اسکیس طراحی شهری
به نظر شما برای اسکیس طراحی شهری چه مواردی باید رعایت بشه که احتمال قبولی بره بالا ؟منظورم قوانین طراحی.شیت بندی.و کلا همه اصول طراحی هست
شنیدم بعضی ها از جلسه که میان بیرون به نظرشون صد درصد قبولن ولی با کمال تعجب رد شدن توی ازمون اسکیسشون. پس باید یک سری استانداردها هم داشته باشن برای خودشون .کسایی که تجربه ازمون اسکیس رو دارن یا اصلاعات مفیدی دارن نظرات خودتون رو برای بچه هایی که قراره امتحان اسکیس بدن بزارین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط naqshe bana ، alireza ، deldar ، JAVAD4050
اگه از مهندسین عزیزکسی تجربه ای داره خوشحال میشیم کمکمون کنه
ممنون از لطف تون ...:)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط naqshe bana
متاسفانه استاندارد خاصی نداره!!!!!! تا اونجا که من شنیدم بستگی به کسانی دارد که تصحیح می کنند!!!!
مثلاً اوایل چه در معماری چه در طراحی شهری کار شاگرد های دکتر صدیق قبول می شدن (کسانی که به اون سبک طراحی می کردن) اما چند ساله که شاگرد های مهندس شقاقی بهتر شدن و قبولی اون ها بیشتره!!!!! به خاطر همین میگم بستگی به مصحح داره!!!!!! به نظرم اگه کارای شاگرد های مهندس شقاقی رو بررسی کنی اطلاعات بهتر ی رو می تونی بدست بیاری!!!!! چون الان هم که کاغذ ها شده قطع a3 دیگر کار از جهاتی سخت و از جهاتی راحت شده!!!!
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,943 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,339 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,156 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,563 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان