امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشنایی مختصر با مهندسین شهرساز و معمار سایت ایران شهرساز
سلام مهندسین عزیز

به نظر میرسه دیگه وقتشه که با همدیگه بیشتر آشنا بشیم تا بتونیم بیشتر با همدیگه در ارتباط باشیم.

ممنون از همه شما و این همه لطف شما جدا که همه شما لایق بهترینید.

هر چه که میدونید لازمه در مورد خودتون بنویسید.(میتونید کامل یا فقط به نام اکتفا کنید)

از همه شما ممنونم

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
سلام

از خودم شروع میکنم البته من خودم را جداگونه کامل معرفی کرده ام ولی خوب اینجا در کنار شما لازمه که دوباره بنویسم.

من علیرضا دهقان متولد 7 آبان 1357 هستم و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی از شهر

زیبای تبریز در مهر 1380 در رشته مهندسی عمران می باشم.

شغل: مهندس ناظر و طراح نقشه های معماری و مدرس رشته معماری

محل زندگی: شهر شیراز

محل کار: بلوار باهنر جنوبی در شهر شیراز

email:iranshahrsaz@yahoo.com

صفحه شخصی f.b

http://www.facebook.com/alirezadehghan7

همراه:09352825630

علاقه: شهرسازی

اگه چیزی فراموش کردم خوب حتما نخواستم بنویسم یا یادم رفته....

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، somita ، بابایی ، century21
سلام دوستان عزیز
معرفی

من : جواد چلچلایی متولد 7 اردیبهشت 1369 ساکن استان گلستان شهرستان گالیکش روستای تراجیق

دانشجوی ترم 6 معماری در دانشگاه پیام نور گنبد کاووس مشغول به تحصیل

عاشق طراحی شهری

افتخار میکنم که عضو کوچکی از سایت هستم و تموم تلاشمو میکنم تا بتونم مثمر ثمر واسه دوستان عزیز باشم :)

آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، 0RKIDEH ، somita ، century21
60 هزار عضو!
شروع کنید...

پاسخ
سلام ، من سمیرا هستم، فارغ التحصیل رشته شهرسازی از دانشگاه ارومیه، ورودی 88
متولد 3 اردیبهشت 69 از استان آذربایجان شرقی شهرستان اهر. دارم میخونم واسه کنکور طراحی 93....
دعا کنین واسه ما کنکوری ها... ایشالا همگس موفق و پیروز باشین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، EBRAHIMMILAN2012
همکلاسی ایشالا امسال با رتبه خوب ، بهترین دانشگاه قبول شین............
براتون ارزوی موفقیت میکنم................

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام. من فروغ متولد 1369 آبادان... ساکن اصفهان.. لیسانسم شهرسازی بوده و دانشجوی طراحی شهریم در حال حاضر...
خوشحالم که در کنارتون هستم... و همینطور آرزوی موفقیت واسه همه کنکوریهای عزیز به خصوص بچه های ایرانشهرسازو دارم...
اینم صفحه شخصیه من در فیسبوک https://www.facebook.com/forough.rahimifard

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، century21
سلام. من ابراهیم متولد 1369 شهرستان پلدشت ، استان اذربایجان غربی... ساکن تهران.. لیسانسم شهرسازی ارومیه و دانشجوی برنامه ریزی شهری علم و صنعت هستم در حال حاضر...
خوشحالم که در کنارتون هستم... و همینطور آرزوی موفقیت واسه همه کنکوریهای عزیز به خصوص بچه های ایرانشهرسازو دارم...

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، century21
(۱۳۹۲-۸-۱۴، ۰۸:۰۰ عصر)EBRAHIMMILAN2012 نوشته است: همکلاسی ایشالا امسال با رتبه خوب ، بهترین دانشگاه قبول شین............
براتون ارزوی موفقیت میکنم................

ممنونم آقای دلایی انشالا شما هم پیروز و موید باشید :)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,285 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,800 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 960 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,826 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,265 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,130 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان