امتیاز موضوع:
  • 100 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سورپرایز بزرگ سایت:مشخص کردن قسمت های مهم منابع واعلام بقیه منابع آزمون تشریحی تحلیلی
سورپرایز بزرگ سایت:مشخص کردن قسمت های مهم منابع واعلام بقیه منابع آزمون تشریحی تحلیلی گرایش برنامه ریزی شهری سال 1390

سلام مهندسین عزیز

قسمت های مهم منابع مشخص شده شما میتونید پیام بدید و در 8 تیر ماه براتون بصورت پیام میفرستم.

از مهندس شیما به خاطر زحماتشون از طرف خودم وشما تشکر میکنم.

6 منبع و خبر جدید فایل pdf منبع شماره 3 برای درخواست کنندگان فرستاده شده اگر کسی فراموش شده(عمدی نبوده) پیام خصوصی بهم بده تا همون لحظه بفرستم.

موفقیت همه شما را آرزو دارم.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط 0RKIDEH ، city111 ، ebirain ، JAVAD4050 ، archopedia ، Sadeghpour ، deldar ، mehdime007 ، haydariyan ، Maryam M ، yas_kh ، century21 ، روجا ، saiedhp
واقعا متشکر از زحمات بی دریغ شما
اگه بدونیم کجاها و چیا مهمه عالیه بخصوص برای کسی مثل من که هم شاغلم و وقت زیادی برای خوندن ندارم هم اینکه کارشناسیم شهرسازی نبوده
ممنون
منم اگه جواب سوالا رو پیدا کردم میذارم البته اگه اشتباه نباشه جوابای من

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط Sadeghpour
(۱۳۹۰-۴-۴، ۰۸:۲۵ صبح)orkideh_04 نوشته است: واقعا متشکر از زحمات بی دریغ شما
اگه بدونیم کجاها و چیا مهمه عالیه بخصوص برای کسی مثل من که هم شاغلم و وقت زیادی برای خوندن ندارم هم اینکه کارشناسیم شهرسازی نبوده
ممنون
منم اگه جواب سوالا رو پیدا کردم میذارم البته اگه اشتباه نباشه جوابای من

مهندس سلام ممنونم

درسته فصل های مهم را براتون میگیم فقط چون وقت کمه سریعتر جواب سوالات را بزارید یا برام میل کنید تا سر وسامانش بدهیم و تقدیم دوستان کنیم.(امیدوارم دستوری نشده باشه)

مهندس منتظریم فقط سریعتر....

سپاس شده توسط mahsa65
چند تا نکته در ارتباط با امتحان تشریحی باید بگم
اول اینکه از هر مبحثی امکان طرح سوال هست. به همین دلیل خیلی درگیر لیست تهیه کردن نباشید
البته مسلما از مباحثی که بحث روز هستند امکان طرح سوال بیشتر هست
دوما بعد از آشنایی با موضوعات- که البته دوستایی که شهرسازی خوندن با مباحث عمومی آشنا هستند- چیزی که اهمیت زیادی در موفقیت در آزمون دارد برداشت و تحلیل شما از مسئله هست و این رو تو هیچ منبعی پیدا نمی کنید

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
    سلام مهندسین عزیز

قسمت های مهم منابع مشخص شده شما میتونید پیام بدید و در 8 تیر ماه براتون بصورت پیام میفرستم.

از مهندس شیما به خاطر زحماتشون از طرف خودم وشما تشکر میکنم.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سپاس شده توسط JAVAD4050
    سلام مهندس میشه لطف کنید برای منم بفرستید،خیلی خوب میشه با توجه به اینکه من کارشناسی عمران خوندم خیلی به حل مشکلاتم کمک میکنه،خیلی ممنون واقعا سایت خوبی دارید

آخرین ارسال های من :
      salam
      mishe lotfan vase manam befrestin?
      mamnoon misham
      akhe man taze ozve site shodam va ashnayi nadaram
      merci

آخرین ارسال های من :
      سلام میشه لطفا برای من هم بفرستید؟
      sitene.ff@gmail.com

آخرین ارسال های من :
        چه خبر خوب و جالبی!فک نکنم کسی باشه که این فایلو نخواد. امکانش هست برای من هم ارسال کنید؟

آخرین ارسال های من :
          ممنون میشم اگه واسه منم ارسال کنید.:D
          آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            اطلاعیه افتتاح انجمن VIP وب سایت ایران معمار در روز دانشجو atelieahjam 12 4,820 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۲:۱۶ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,823 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            نتیجه نظر سنجی:گذاشتن فایلهای غیر رایگان در سایت را می پسندید؟ alireza 0 1,748 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۶ عصر
            اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,190 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
            اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب alireza 0 2,259 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۳۵ عصر
            نظرسنجی در مورد فعالیت های مهندسین فعال سایت در بخش های مختلف leila 1 1,253 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۲:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,708 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
            قبولی صد در صد>سایتی که 5 روز دیگه داغ ترین سایت خواهد بود....برای دیدن آدرس کلیک کن alireza 1 1,843 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۱۱:۱۰ عصر
            (جدید)دانلود سوالات تشریحی تحلیلی 24 تیرماه 1391 برای اولین بار در ایران شهرساز alireza 30 24,593 ۱۳۹۲-۱۰-۱۱، ۱۱:۱۹ صبح
          آخرین ارسال: omidi30
            [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 238 163,047 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۴:۴۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان