امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در این 6 روز برای آزمون تشریحی چی بخونیم؟(خبر های داغ)
(۱۳۹۰-۴-۱۲، ۰۹:۱۸ عصر)shima نوشته است: به نظر من بهتره توی این چند روز به مقاله اهمیت بیشتری داده بشه.یه مقاله خوب خلاصه شده چندتا کتابه و مباحث مهمتری میتونه داشته باشه اینجوری وقت کمتری واسه هر موضوع میشه گذاشت.اگه روزی 2موضوع(مقاله) بررسی بشه تا 10 روز اینده همه مباحث تموم میشن

(۱۳۹۰-۴-۱۲، ۰۹:۲۳ عصر)city111 نوشته است: منم با شيما خانوم موافقم مقالات كاربردي تر ند و بيشتر مارو به مقصودمون ميرسونند

خوب مهندس شیما میتوند مقالات مفید را در سایت معرفی کنید و گفتید روزی 2 مقاله بررسی بشه میتونید بیشتر توضیح دهید که به چه صورت؟
از دوستان میخوام مقالات مفید را معرفی کنند و اگر در سایت هست آدرس اونو بزارند و یا اگه دارند و در سایت نیست برای دانلود بزارند.
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: در این 12 روز برای آزمون تشریحی چی بخونیم؟(خبر های داغ) - توسط leila - ۱۳۹۰-۴-۱۲، ۰۹:۲۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عایق های حرارتی الاستومری liyaoo 0 653 ۱۳۹۵-۵-۲۵، ۰۶:۲۸ عصر
آخرین ارسال: liyaoo
  اهمیت صرفه جویی در مصرف انرژی liyaoo 0 698 ۱۳۹۵-۵-۲۵، ۰۶:۲۸ عصر
آخرین ارسال: liyaoo
  دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق memar1394 0 1,957 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۱۵ عصر
آخرین ارسال: memar1394
  مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,642 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 0 1,369 ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۰:۰۶ عصر
آخرین ارسال: soheylnn
  اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 0 2,636 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94 MHAKBARI 3 7,101 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۰۱:۵۳ عصر
آخرین ارسال: marzirjb
  سئوال در مورد درس برنامه ریزی کالبدی معماری shamim_en 0 2,041 ۱۳۹۳-۱۱-۱۴، ۰۶:۵۵ صبح
آخرین ارسال: shamim_en
  ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,497 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: saeedtkh
  راهنمایی در خصوص تراز کنکور 1393 کارشناسی ارشد معماری-معماری دانشگاه آزاد geo 0 5,963 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۱۱:۴۱ عصر
آخرین ارسال: geo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان