ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
درد دل قبل از آزمون !چقدر خوندید؟ چقدر امید دارید؟برنامه برای این چند روزهمه گرایش ها
سلام

به نظرم رسید این سوال را از همه شما بپرسم

درد دل قبل از آزمون !چقدر خوندید؟ چقدر امید دارید؟برنامه برای این چند روز--برای گرایش طراحی شهزی - برنامه ریزی شهری - معماری

لطفا نزارید سوت و کور بمونه و جواب بدید

یکی از کاربران انتقاد کرده که این سایت فقط تبادل اطلاعات شده و گفتگوی صمیمانه در سایت کمه

منم گفتم شاید این یک شروع باشه

البته دوستان هم باید همکاری کنند.

منتظریم....

برای گرایش طراحی شهزی - برنامه ریزی شهری - معماری

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$​$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: 0RKIDEH
2
RE: درد دل قبل از آزمون !چقدر خوندید؟ چقدر امید دارید؟برنامه برای این چند روزهمه گرایش ها
مرسی مهندس این هفته آخر دیگه به همه دارن به شدت میخونن و طرح کار میکنند امیدوارم که نتیجه زحماتشونو بگیرند و موفق باشند.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: AliReza
3
RE: درد دل قبل از آزمون !چقدر خوندید؟ چقدر امید دارید؟برنامه برای این چند روزهمه گرایش ها
با سلام خدمت دوستان . من خیلی خوندم ولی الان نگاه می کنم متاسفانه اکثر مطالب و اسم و .... رو یادم رفته.طراحی و آماده سازی زمین هم کار نکردم و فکر نمی کنم برسم زیاد کار کنم .در ضمن هر چی به امتحان نزدیک می شیم بیشتر نا امید می شم و فکر می کنم هیچی بلد نیستم.به هر حال امیدوارم هر کی بیشتر زحمت کشیده و حقشه قبول بشه.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: AliReza ، 0RKIDEH
    4
    سلام

مطمئن باش اکثر مطالب سر جلسه یادتون میاد و ان شالله موفق خواهید شد به نظر من اصلا نباید احساس ناامیدی کرد شما تلاشتون را کردید و نتیجه اون را هم خواهید گرفت.

فقط شما نیستید که این احساس را دارید من چند نفر را سراغ دارم که همین احساس را دارند و شما باید به این فکر کنید که همه تا حدودی استرس را دارند.(البته همه یک پیشنهاد برادرانه است و امیدوارم یه وقت....)

براتون آرزوی موفقیت میکنم.

سپاس شده توسط: sharooje
    5
    دوستان عزیز این جمله را یکی از کاربران عزیز برام فرستاده که در سایت بزارم و احساس کردم که بهترین جایی که میتونم این جمله را بزارم در همین فسمته چون همه شما که آزمون دارید میخونید:

نقل قول:

((دکتر انوشه یکی از بزرگترین روانشناسهای ایران می گوید روزی دانشجویی پیش من امد گفت می خواهم تغییر رشته بدهم گفتم چرا گفت سخته نمی تونم بخونم دکتر جواب داد

الان که خداوند این راه را برای تو باز گذاشته و داره تو را راهنمایی می کنه چرا می خوای از این رشته فرار کنی پس رشته ای که علاقه دارید بخونید و از سختی نترسید چون روزی موفق خواهید شد و ان را بدست خواهید اورد))

سپاس شده توسط: sharooje ، 0RKIDEH
    6
    خوش بحالتون شماها خوندید ولی من متاسفانه اصلا وقت نکردم چیزی بخونم و هیچ امیدی هم ندارم
    فقط چون مرحله 2 شرکت کردم میام که امتحان بدم :(

آخرین ارسال های من :
    7
    سلام دوستان.انشاء الله همه موفق باشین.من بخاطر درگیر کار و زندگی بودن نرسیدم زیاد بخونم اما با توکل به خدا میام سر امتحان تا چی پیش بیاد.موفق باشین

آخرین ارسال های من :
    8
    سلام
    منم فرصت نکردم خیلی بخونم در حد خیلی معمولی. البته یه دلیلشم اینه که اصلا هیچ دیدی از آزمون ندارم و همه چیز فقط احتماله
    اینطوری اصلا نمیشه آدم فکرشو جمع کنه و بفهمه دقیقا چی و چطور باید بخونه
    البته نمونه سوالات تاحدود زیادی استرس منو کم کرد ولی با اینحال بازم امیدم خیلی کمه شرکت میکنم تا ببینم چی میشه
    البته منم یکی از دلایل عدم تمرکزم مشغله زیادم و همچنین درگیری فکری و ذهنی و روحی ام بخاطر برخی مسایل شخصی بود
    برای همه آرزوی موفقیت میکنم

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 92 1395-9-12، 02:46 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری AliReza 429 1395-8-15، 12:43 صبح
      خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) AliReza 339 1395-8-3، 03:31 صبح
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 631 1395-6-9، 03:48 صبح
      معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته AliReza 310 1395-6-9، 12:23 صبح
      اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 AliReza 523 1395-6-7، 02:14 عصر
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 529 1395-5-8، 03:34 عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 499 1395-4-30، 07:54 عصر
    آخرین ارسال: f.e
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,781 1395-4-30، 07:06 عصر
      شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 671 1395-4-16، 03:10 صبح
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل