ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
خبر بسیار مهم در مورد سوال طراحی آزمون تحلیلی 24 تیر ماه 1390 -برنامه ریزی شهری
سلام دوستان خبر بسیار مهم

به خاطر یک سری مسائل نمیتونم این خبر را بصورت عمومی منتشر کنم ولی برای همه اونهایی که قبلا بهم پیام داده بودند میفرستم که برای دادن پیام اذیت نشوند.

اگر تا ساعتی دیگه این خبر به صندوق پیامتون نرسید بهم پیام دهید تا براتون بفرستم.

دوستان بازم تاکید میکنم که ممکنه این خبر درست باشه یا نادرست و سایت هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

تمام این اطلاعات که براتون میزارم اطلاعاتی است که از منابع موثق بدستم میرسه و این خبر را مهندس s1s2s3 برام فرستاده و تاکید کرده که منبع خبر فرد خیلی مهمی است.

از مهندس s1s2s3 از طرف خودم و شما تشکر ویژه میکنم و امیدوارم به هدفش برسد
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: haydariyan ، lofra
2
RE: خبر بسیار مهم در مورد سوال طراحی آزمون تحلیلی 24 تیر ماه 1390 -برنامه ریزی شهری
سلام

در حال ارسال پیام به دوستانی که قبلا برای خبر جدید و اعلام 2 منبع جدید پیام داده بودند هستم. لطفا در صورتی که پیام بهتون نرسیده پیام دهید چون برای اک ثریت فرستاده میشود.

با سپاس

متاسفانه اینترنتم با مشکل مواجه شده و سرعتش بشدت پایین اومده سعی میکنم براتون امروز بفرستم

سپاس شده توسط: sharooje ، haydariyan
3
RE: خبر بسیار مهم در مورد سوال طراحی آزمون تحلیلی 24 تیر ماه 1390 -برنامه ریزی شهری
با سلام خدمت دوستان عزیز آزمون تشریحی همش شده عملی و طراحی با پرینت کارت ورود به جلسه خوندن راهنمای آزمون متوجه می شین که نوشته:
به هر يك از داوطلبان كد رشته امتحاني 1350 (برنامه ريزي شهري، منطقه‌اي، مديريت شهري) براي انجام پروژه عملي يك دفترچه آزمون شامل 5 صفحه به ابعاد A3 داده خواهد شد كه شامل يك صفحه روي جلد دفترچه و سه صفحه آماده‌سازي براي طراحي و يك صفحه پيش‌نويس (چرك نويس) مي‌باشد.
یعنی دیگه باید یکی عین من که اصلا دستم قوی نیست برم پی کارم و هر چی هم تا الان تشریحی کار کردیم یعنی کشک

آخرین ارسال های من :
    4
    کاملا باهاتون موافقم!!!
    اصلا شماره سریال کارت اول که موقع پرینت میخواد چیه؟ کسی میدونه؟
    من هر سریالی میزنم قبول نمیکنه

آخرین ارسال های من :
    5
    سلام منظور از شماره سریال شماره ای که بعد ازخرید کارت دریافت میکنید،ولی من هنوز نتونستم کارت رو بخرم
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط: 0RKIDEH
    6
    سلام دوستان تاحالا کسی تونسته کارت رو خریداری کنه

7
    دوست عزیز من خریدم و کارت ورود به جلسه رو هم گرفتم که این خبر رو دادم دیگه

8
    (1390-4-20، 08:55 صبح)AliReza نوشته است:  سلام دوستان خبر بسیار مهم

به خاطر یک سری مسائل نمیتونم این خبر را بصورت عمومی منتشر کنم ولی برای همه اونهایی که قبلا بهم پیام داده بودند میفرستم که برای دادن پیام اذیت نشوند.

اگر تا ساعتی دیگه این خبر به صندوق پیامتون نرسید بهم پیام دهید تا براتون بفرستم.

دوستان بازم تاکید میکنم که ممکنه این خبر درست باشه یا نادرست و سایت هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

تمام این اطلاعات که براتون میزارم اطلاعاتی است که از منابع موثق بدستم میرسه و این خبر را مهندس s1s2s3 برام فرستاده و تاکید کرده که منبع خبر فرد خیلی مهمی است.

از مهندس s1s2s3 از طرف خودم و شما تشکر ویژه میکنم و امیدوارم به هدفش برسد

سلام
    میشه لطف کنید و برای من هم بفرستین؟
    ممنون

آخرین ارسال های من :
      9
      چه خبری میشه به منم بگید؟
      aminsfrnd@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
        10
        اگه میشه واسه منم بفرستید

آخرین ارسال های من :
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 AliReza 13 8 ساعت پیش
        آخرین ارسال: AliReza
          خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 97 1395-9-12، 02:46 عصر
          خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری AliReza 430 1395-8-15، 12:43 صبح
          خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) AliReza 340 1395-8-3، 03:31 صبح
          شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 631 1395-6-9، 03:48 صبح
          معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته AliReza 312 1395-6-9، 12:23 صبح
          اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 AliReza 525 1395-6-7، 02:14 عصر
          سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 529 1395-5-8، 03:34 عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 500 1395-4-30، 07:54 عصر
        آخرین ارسال: f.e
          کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,782 1395-4-30، 07:06 عصر
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        [-]
        جستجو
        جستجوی گوگل