ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
آرامش در این روز های آخر-3 صفحه A3- طراحی؟ نه! برنامه ریزی شهری 1390
سلام مهندسین عزیز

نگرانی به خودتون راه ندید بعد از آزمون یه جمع بندی میکنم از اخباری که از ابتدا در سایت گذاشتم.

خبر مهم سازمان سنجش:

نقل قول از مهندس sharooje

با سلام خدمت دوستان عزیز آزمون تشریحی همش شده عملی و طراحی با پرینت کارت ورود به جلسه خوندن راهنمای آزمون متوجه می شین که نوشته:

به هر يك از داوطلبان كد رشته امتحاني 1350 (برنامه ريزي شهري، منطقه‌اي، مديريت شهري) براي انجام پروژه عملي يك دفترچه آزمون شامل 5 صفحه به ابعاد A3 داده خواهد شد كه شامل يك صفحه روي جلد دفترچه و سه صفحه آماده‌سازي براي طراحي و يك صفحه پيش‌نويس (چرك نويس) مي‌باشد.

نظرتون را بنویسید...

دوستان این هم لینک مستقیم برای پرینت کارت و خرید کارت اعتباری:

برای مشاهده و پرینت کارت شرکت در پروژه هاي امتحاني آزمون ورودي تحصيلات تکميلي سال 1390 اینجا را کلیک نمایید

جهت خريد کارت اعتباري شرکت در آزمون عملي پروژه هاي امتحاني آزمون ورودي تحصيلات تکميلي سال 1390 اينجا را کليک نماييد
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: haydariyan ، city111
2
RE: آرامش در این روز های آخر-3 صفحه A3- طراحی؟ نه! برنامه ریزی شهری 1390
انگاري نميخواد قسمتم شه برم آزمون با اين وضعي كه براي آدم درست مي كنن
ميان روزاي آخر مي گن چيه امتحان خوبه نذاشتن اصلا بريم امتحان ببينيم چي اومده
حداقل اون موقع با روحيه خوب تا پاي امتحان ميرفتيم
سكوت...
تا يه كساي ديگه هر چي خوششونه انجام بدن
انگاري قسمت بعضيا نيست برن امتحان مثل من
چون بازم تا روز امتحانم معلوم نيست خوابشون برا ما عوض شه يا نه

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: AliReza
3
خيلي ناجوانمردانه است من تا حالا تشريحي كار كردم اين چه برنامهاي راه انداختند حالا چه كار ميشه كرد 2 سال براش وقت گذاشتم حالا با يه امتحان بي سرو سامون معلوم نيست اخرش چي ميشه؟ ميگم فكرامون و رو هم بزاريم كه چي مي خوان از طراحي بيارن
خداياااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااجواب ما رو كي بايد بده

آخرین ارسال های من :
    4
    (1390-4-20، 10:21 عصر)فروغ نوشته است:  خيلي ناجوانمردانه است من تا حالا تشريحي كار كردم اين چه برنامهاي راه انداختند حالا چه كار ميشه كرد 2 سال براش وقت گذاشتم حالا با يه امتحان بي سرو سامون معلوم نيست اخرش چي ميشه؟ ميگم فكرامون و رو هم بزاريم كه چي مي خوان از طراحي بيارن
    خداياااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااجواب ما رو كي بايد بده

دوست عزیز درسته که طراحی موضوع امتحانه ولی برای این که موفق باشید باید تشریحی ها رو هم خوب بلد باشید بنابراین ناامید نباشید چون مطمئن باشیددر آزمون بدردتون خواهد خورد .

آخرین ارسال های من :
    5
    سلام
    این سازمان سنجش همیشه ما را به بازی میگیره این دفعه اولشون نیست
    حالا خدا میدونه توی تصحیح پاسخنامه ها چقدر اشتباه رخ میده فقط خدا میدونه چی سرمون میاد

تشریحی تخلیلی کارکردم حدود 270 مقاله پرینت گرفتم خوندم اخه انصافه کجای دنیا اینهمه ظلم میکنن در حق ملت

من که بیخیال شدم فقط منتظر روز امتحانم اخه تو این وقت کم چی میشه خوند
    ببینید ریزه کاری های این امتحانو باید دانشجویانی که تو دانشگاهای تهران بودن درموردش تحقیق میکردن
    چون استادای اصلی طراح سئوال همشون از دانشگاه تهران بهشتی هنرهای زیبا هستن ومطمئن باشید اگه فرمت امتحان با اون چیزی که گفتن وفرق داشته باشه همه مثل همن تاحدودایی حلا اگه یه عده ای درصدهای بالایی اوردن مطمئن باشید یه جورایی از قضیه خبر داشتن ورو نکردن با ید مچشونو بگیریم اینجوری که نمیشه از اواخر بهمن تا حالا عمر ما همش با استرس سپری شده بقیه رشته ها امتحانشونو دادن رفتن پی زندگیشون ما هم این وسط بازیمون میدن بچه ها به نظر من اگه امتحانشون از روی اصول استاندارد نبود به ضررمون بود باید اعتراض کنیم حتی اگه شده همون روز کنکور متحد ویکصدا اعتراضمونو تا جمعمون جمع هست به گوششون برسونیم چون اگه پخش وپلا بشیم ننیتونیم کاری بکنیم حالا که مارا میکشونن تهرون همه حضور داریم میتونیم کاری بکنیم نظرتون چیه

آخرین ارسال های من :
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 77 1395-9-12، 02:46 عصر
      آخرین ارسال: AliReza
        خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری AliReza 422 1395-8-15، 12:43 صبح
        خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) AliReza 338 1395-8-3، 03:31 صبح
        شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 628 1395-6-9، 03:48 صبح
        سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 526 1395-5-8، 03:34 عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 499 1395-4-30، 07:54 عصر
      آخرین ارسال: f.e
        کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,776 1395-4-30، 07:06 عصر
        شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 669 1395-4-16، 03:10 صبح
        شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 509 1395-4-16، 03:09 صبح
        شیت شهرک تفریحی توریستی خزر تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 519 1395-4-16، 03:08 صبح
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      [-]
      جستجو
      جستجوی گوگل