امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرامش در این روز های آخر-3 صفحه A3- طراحی؟ نه! برنامه ریزی شهری 1390
سلام مهندسین عزیز

نگرانی به خودتون راه ندید بعد از آزمون یه جمع بندی میکنم از اخباری که از ابتدا در سایت گذاشتم.

خبر مهم سازمان سنجش:

نقل قول از مهندس sharooje

با سلام خدمت دوستان عزیز آزمون تشریحی همش شده عملی و طراحی با پرینت کارت ورود به جلسه خوندن راهنمای آزمون متوجه می شین که نوشته:

به هر يك از داوطلبان كد رشته امتحاني 1350 (برنامه ريزي شهري، منطقه‌اي، مديريت شهري) براي انجام پروژه عملي يك دفترچه آزمون شامل 5 صفحه به ابعاد A3 داده خواهد شد كه شامل يك صفحه روي جلد دفترچه و سه صفحه آماده‌سازي براي طراحي و يك صفحه پيش‌نويس (چرك نويس) مي‌باشد.

نظرتون را بنویسید...

دوستان این هم لینک مستقیم برای پرینت کارت و خرید کارت اعتباری:

برای مشاهده و پرینت کارت شرکت در پروژه هاي امتحاني آزمون ورودي تحصيلات تکميلي سال 1390 اینجا را کلیک نمایید

جهت خريد کارت اعتباري شرکت در آزمون عملي پروژه هاي امتحاني آزمون ورودي تحصيلات تکميلي سال 1390 اينجا را کليک نماييد
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، city111
انگاري نميخواد قسمتم شه برم آزمون با اين وضعي كه براي آدم درست مي كنن
ميان روزاي آخر مي گن چيه امتحان خوبه نذاشتن اصلا بريم امتحان ببينيم چي اومده
حداقل اون موقع با روحيه خوب تا پاي امتحان ميرفتيم
سكوت...
تا يه كساي ديگه هر چي خوششونه انجام بدن
انگاري قسمت بعضيا نيست برن امتحان مثل من
چون بازم تا روز امتحانم معلوم نيست خوابشون برا ما عوض شه يا نه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
خيلي ناجوانمردانه است من تا حالا تشريحي كار كردم اين چه برنامهاي راه انداختند حالا چه كار ميشه كرد 2 سال براش وقت گذاشتم حالا با يه امتحان بي سرو سامون معلوم نيست اخرش چي ميشه؟ ميگم فكرامون و رو هم بزاريم كه چي مي خوان از طراحي بيارن
خداياااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااجواب ما رو كي بايد بده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۲۰، ۱۰:۲۱ عصر)فروغ نوشته است: خيلي ناجوانمردانه است من تا حالا تشريحي كار كردم اين چه برنامهاي راه انداختند حالا چه كار ميشه كرد 2 سال براش وقت گذاشتم حالا با يه امتحان بي سرو سامون معلوم نيست اخرش چي ميشه؟ ميگم فكرامون و رو هم بزاريم كه چي مي خوان از طراحي بيارن
    خداياااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااجواب ما رو كي بايد بده

دوست عزیز درسته که طراحی موضوع امتحانه ولی برای این که موفق باشید باید تشریحی ها رو هم خوب بلد باشید بنابراین ناامید نباشید چون مطمئن باشیددر آزمون بدردتون خواهد خورد .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    این سازمان سنجش همیشه ما را به بازی میگیره این دفعه اولشون نیست
    حالا خدا میدونه توی تصحیح پاسخنامه ها چقدر اشتباه رخ میده فقط خدا میدونه چی سرمون میاد

تشریحی تخلیلی کارکردم حدود 270 مقاله پرینت گرفتم خوندم اخه انصافه کجای دنیا اینهمه ظلم میکنن در حق ملت

من که بیخیال شدم فقط منتظر روز امتحانم اخه تو این وقت کم چی میشه خوند
    ببینید ریزه کاری های این امتحانو باید دانشجویانی که تو دانشگاهای تهران بودن درموردش تحقیق میکردن
    چون استادای اصلی طراح سئوال همشون از دانشگاه تهران بهشتی هنرهای زیبا هستن ومطمئن باشید اگه فرمت امتحان با اون چیزی که گفتن وفرق داشته باشه همه مثل همن تاحدودایی حلا اگه یه عده ای درصدهای بالایی اوردن مطمئن باشید یه جورایی از قضیه خبر داشتن ورو نکردن با ید مچشونو بگیریم اینجوری که نمیشه از اواخر بهمن تا حالا عمر ما همش با استرس سپری شده بقیه رشته ها امتحانشونو دادن رفتن پی زندگیشون ما هم این وسط بازیمون میدن بچه ها به نظر من اگه امتحانشون از روی اصول استاندارد نبود به ضررمون بود باید اعتراض کنیم حتی اگه شده همون روز کنکور متحد ویکصدا اعتراضمونو تا جمعمون جمع هست به گوششون برسونیم چون اگه پخش وپلا بشیم ننیتونیم کاری بکنیم حالا که مارا میکشونن تهرون همه حضور داریم میتونیم کاری بکنیم نظرتون چیه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 15,848 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: حدیث گلی
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,433 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,008 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,599 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,859 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,679 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,513 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,416 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان