امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درصد لازم برای قبولی دانشگاه آزاد
سلام دوستان با توجه به اینکه سولات رو بررسی کردیم
بیایم نتیجه گیری کنم که بنظر تون درصد های قبولی چقدر می تونه باشه

من فکر میکنم با توجه به سختی سوالات نسبت به چند سال گذشته امسال میانگین درصد45 برای قبولی خوب باشه
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، alireza
مهندس خوب هر دانشگاهی درصدای قبولیش متفاوته مثلا تهران علوم تحقیقات میانگین ۵۵ پارسال قبول شده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۰، ۰۹:۳۰ عصر)lofra نوشته است: مهندس خوب هر دانشگاهی درصدای قبولیش متفاوته مثلا تهران علوم تحقیقات میانگین ۵۵ پارسال قبول شده

بله اینطوری خیلی بهتره در مورد هر دانشگاه یا شهر نظرمون رو بدیم
ممنون از همکاریتون

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra
(۱۳۹۰-۴-۲۰، ۰۹:۳۰ عصر)lofra نوشته است: مهندس خوب هر دانشگاهی درصدای قبولیش متفاوته مثلا تهران علوم تحقیقات میانگین ۵۵ پارسال قبول شده

مهندس اگر 55 پارسال علوم تحقیقات قبول شده پس شهرستانها باید پایین تر باشه

من نظرم روی 45-50 شهرستان ها و 50-55 تهران هست.

البته امسال درسته سخت تر شده ولی تعداد هم بالاتر رفته و خوب با توجه به اینکه دولتی هم داستانی شده برای خودش یه کم شرایط برای ورود به دانشگاه آزاد سختتر میشه.

چون خیلی از ورودی های دولتی از رشته های شهرسازی هستند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۰، ۰۹:۵۳ عصر)AliReza نوشته است:

البته امسال درسته سخت تر شده ولی تعداد هم بالاتر رفته و خوب با توجه به اینکه دولتی هم داستانی شده برای خودش یه کم شرایط برای ورود به دانشگاه آزاد سختتر میشه.

مهندس من شنیدم پارسال شرکت کننده قزوین700 تا بوده ولی امسال تقریبا 330 یا340 نفر بودن --مهندس مگه دولتی پذیرشش کم شده؟

پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۰، ۱۰:۰۴ عصر)saeed nasiri majd نوشته است:
(۱۳۹۰-۴-۲۰، ۰۹:۵۳ عصر)AliReza نوشته است:

مهندس من شنیدم پارسال شرکت کننده قزوین700 تا بوده ولی امسال تقریبا 330 یا340 نفر بودن --مهندس مگه دولتی پذیرشش کم شده؟

مهندس پذیرش دولتی که رفته بالا ولی منظور من این بود که با توجه به شرایط بوجود اومده اکثر غیر مرتبط ها امسال دارند تمام تلاششون را میکنندکه وارد دانشگاه شوند. و این یکم شرایط را سختتر کرده.

پاسخ
سلام همدان میانگین درصد قبولیش چند بووذه ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,536 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: M-Noori
      ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,339 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,379 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
      آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,446 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
      نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,479 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
      خبر مهم << برگزاري كنكور سراسري مختص واحدهای پردیس برای اولین بار godonly. 4 2,090 ۱۳۹۳-۴-۲، ۰۱:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,383 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
      اعتبار مالی حمایت از پایان نامه‌های دانشگاه آزاد اعلام شد/بهار93 Sahab 0 1,158 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۱۰:۱۲ صبح
      امروز آخرین مهلت ثبت نام در آزمون ارشد93 دانشگاه آزاد Sahab 0 1,255 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۱:۲۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان