[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
درصد لازم برای قبولی دانشگاه آزاد
سلام دوستان با توجه به اینکه سولات رو بررسی کردیم
بیایم نتیجه گیری کنم که بنظر تون درصد های قبولی چقدر می تونه باشه

من فکر میکنم با توجه به سختی سوالات نسبت به چند سال گذشته امسال میانگین درصد45 برای قبولی خوب باشه
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
 سپاس شده توسط: lofra ، AliReza
2
RE: درصد لازم برای قبولی دانشگاه آزاد
مهندس خوب هر دانشگاهی درصدای قبولیش متفاوته مثلا تهران علوم تحقیقات میانگین ۵۵ پارسال قبول شده

آخرین ارسال های من :
3
(1390-4-20، 09:30 عصر)lofra نوشته است: مهندس خوب هر دانشگاهی درصدای قبولیش متفاوته مثلا تهران علوم تحقیقات میانگین ۵۵ پارسال قبول شده

بله اینطوری خیلی بهتره در مورد هر دانشگاه یا شهر نظرمون رو بدیم
ممنون از همکاریتون

سپاس شده توسط: lofra
4
(1390-4-20، 09:30 عصر)lofra نوشته است: مهندس خوب هر دانشگاهی درصدای قبولیش متفاوته مثلا تهران علوم تحقیقات میانگین ۵۵ پارسال قبول شده

مهندس اگر 55 پارسال علوم تحقیقات قبول شده پس شهرستانها باید پایین تر باشه

من نظرم روی 45-50 شهرستان ها و 50-55 تهران هست.

البته امسال درسته سخت تر شده ولی تعداد هم بالاتر رفته و خوب با توجه به اینکه دولتی هم داستانی شده برای خودش یه کم شرایط برای ورود به دانشگاه آزاد سختتر میشه.

چون خیلی از ورودی های دولتی از رشته های شهرسازی هستند.
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
5
(1390-4-20، 09:53 عصر)AliReza نوشته است:

البته امسال درسته سخت تر شده ولی تعداد هم بالاتر رفته و خوب با توجه به اینکه دولتی هم داستانی شده برای خودش یه کم شرایط برای ورود به دانشگاه آزاد سختتر میشه.

مهندس من شنیدم پارسال شرکت کننده قزوین700 تا بوده ولی امسال تقریبا 330 یا340 نفر بودن --مهندس مگه دولتی پذیرشش کم شده؟

6
(1390-4-20، 10:04 عصر)saeed nasiri majd نوشته است:
(1390-4-20، 09:53 عصر)AliReza نوشته است:

مهندس من شنیدم پارسال شرکت کننده قزوین700 تا بوده ولی امسال تقریبا 330 یا340 نفر بودن --مهندس مگه دولتی پذیرشش کم شده؟

مهندس پذیرش دولتی که رفته بالا ولی منظور من این بود که با توجه به شرایط بوجود اومده اکثر غیر مرتبط ها امسال دارند تمام تلاششون را میکنندکه وارد دانشگاه شوند. و این یکم شرایط را سختتر کرده.

7
سلام همدان میانگین درصد قبولیش چند بووذه ؟

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 4,422 1393-11-20، 09:52 عصر
    آخرین ارسال: M-Noori
      ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 459 1393-10-24، 07:56 عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 486 1393-9-6، 02:22 عصر
      آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 493 1393-9-5، 02:43 عصر
      نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 580 1393-6-29، 02:25 عصر
      خبر مهم << برگزاري كنكور سراسري مختص واحدهای پردیس برای اولین بار godonly. 821 1393-4-2، 01:18 عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 479 1393-3-25، 06:47 عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 427 1393-2-26، 10:33 صبح
      اعتبار مالی حمایت از پایان نامه‌های دانشگاه آزاد اعلام شد/بهار93 Sahab 406 1393-1-31، 10:12 صبح
      امروز آخرین مهلت ثبت نام در آزمون ارشد93 دانشگاه آزاد Sahab 410 1392-11-19، 11:25 صبح
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مشاوره برنامه ریزی  مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور 4 ساعت پیش mahshid -jm beny مشاوره کنکور
      تغییر تاریخ کنکور ارشد 6 ساعت پیش mahsa.bazri mahsa.bazri تالار گفتمان طراحی شهری
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 6 ساعت پیش mahshid -jm پریسا جون مشاوره کنکور
      درخواست رایگان  کتاب الفبای شهر از محمود برآبادی 8 ساعت پیش shahab_fallahpour shahab_fallahpour کتب فارسی
      عضوگیری کارگروه ویژه طراحی شهری ویژه ارشد 95 9 ساعت پیش AliReza taoke تالار گفتمان طراحی شهری
      مشاوره برنامه ریزی  برنامه مطالعاتی تابستان 94 10 ساعت پیش farzaan farzaan مشاوره کنکور
      اطلاعیه  اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 10 ساعت پیش فرانک. جواهری a.veysinezhad تالار گفتمان طراحی شهری
      خبر ویژه  آغاز به فعالیت کارگروه دکتری شهرسازی مرحله اول 1395 امروز URBAN 98 .Utopia منابع
      درخواست رایگان  تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار م... امروز maryam azari maryam azari پرسش و پاسخ
      درخواست رایگان  تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار م... امروز maryam azari maryam azari مشاوره متفرقه
      روز راهجیری (Raahgiri) در هند، ایجاد یک تفاوت برای جوانان دارای معلولیت امروز sgc sgc مدیریت شهری
      مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 دیروز AliReza pouya_831 مشاوره کنکور
      دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایر... دیروز AliReza AliReza عکس ، فیلم و mp3
      پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید دیروز amindatcom AliReza لیست پایان نامه های ایران شهرساز
      دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 94-آزمون 9 مرداد 94 دیروز AliReza rahamas تالار گفتمان طراحی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    تبلیغات
    جستجو
    جستجوی گوگل